Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbt, kada ne možemo da dobijemo i ovaj dubl sa Kjudinelijem i Lamerom . Makar jedan poen da se uzme, a oni ni ovo ne mogu da dobiju.

    Comment


    • Originally posted by Merlin View Post
      Nakon izgubljenog 1. seta, sada uzimamo lagano Jakupovića i Kalovelonisa sa 6-0. Brkić dosta popravio igru u odnosu na 1. set, Bašić standardno odličan servis i vrlo inteligentna igra i to u ključnim trenucima. Ne bi trebalo biti većih problema do kraja, mladi Grk nekonstantan, stariji već polako pada u igri.
      Pa sto mene brate dragi ?

      Comment


      • Ja bi ovog Zimonjića pod hitno izbacila, nije on više za ovo!
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • Originally posted by proudNolee View Post
          Ja bi ovog Zimonjića pod hitno izbacila, nije on više za ovo!
          Mislim da su trebali samo klince trebali da zovu, kad vec nemamo sanse da prodjemo, treba njima dati sansu
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • To je to.

            Ako nista drugo bar je Boca bio na visini zadatka sa flasicama i peskirima.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Lagana pobjeda danas. Brkić se izglupirao i u prvom setu na 5-6 napravio 3 duple u gemu. Na deuce-u je vezao 4 komada u mrežu. U narednom gemu Kalovelonis gubi servis, a potom i narenih 7 gemova. Masirano mu je rame u medjuvremenu...cudi me da se to nije desilo i jucer...ne moze onako lupati po loptici par sati, nema šanse

              Damir sutra zavrsava posao, pobjeda neće doći u pitanje...Jakupović je baš slab...nema BHa uopšte

              Comment


              • auuu kakav volej izvuce sada Marco
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by AleksaVP View Post
                  Jbt, kada ne možemo da dobijemo i ovaj dubl sa Kjudinelijem i Lamerom . Makar jedan poen da se uzme, a oni ni ovo ne mogu da dobiju.
                  Sad mi je tek drago što Nole nije igrao..
                  Originally posted by gokara
                  Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                  Comment


                  • Filip moj novi miljenik Zimonjić i Obradović pod hitno iz reprezentacije!
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Ma kakav DC...Novak bi baš budala ispao da je igrao...ko je sumnjao u to sada zna da je bio apsolutno upravu

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        Ma kakav DC...Novak bi baš budala ispao da je igrao...ko je sumnjao u to sada zna da je bio apsolutno upravu
                        Takva se situacija stvorila da je realno mogao i trebao igrati Najgore je u svemu sto je on tu u Srbiji, nije na Maldivima, Monte Carlu, nego tu a ne igra. Ali ko sto je Apa rekao vrijeme ce pokazati da li je dobro odlucio

                        Comment


                        • Dostignuće naše reprezentacije u igri parova samo je potvrda ispravnosti Novakove odluke.
                          Neki ostadose ‚‚uskraceni"‚, mondijalisti oduševljeni, dok su realni ravnodušni.
                          Idemo dalje.
                          sigpic

                          Comment


                          • Svajcarska #peske
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ništa, idemo dalje pa valjda nam se neće pasti neka ala u septembru da izborimo opstanak. Mi smo nosioci u tom baražu, valjda ne može Španija da nam dođe.

                              Comment


                              • Originally posted by DinoFC View Post
                                Takva se situacija stvorila da je realno mogao i trebao igrati Najgore je u svemu sto je on tu u Srbiji, nije na Maldivima, Monte Carlu, nego tu a ne igra. Ali ko sto je Apa rekao vrijeme ce pokazati da li je dobro odlucio
                                Normalno da je dobro odlucio...sta bi bilo da je igrao? Dobio bi 2 singla, ali bi svejedno izgubili...nema od toga ništa. A to sto spominjes Maldive i MC...on živi u MCu, tako da mu je ovo na Kopaoniku i Drini ustvari pravi odmor...medju svojima

                                Comment

                                Working...
                                X