Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Ni svaka cas i Notu i tebi i svima, ali i vrapci na grani su znali (posle odustajanja Tipsarevica) da mi nemamo sanse da uzmemo ista sem dva boda od Novaka ...
    Potpis. Ovo je sustina sve ostalo je presipanje iz supljeeg u prazno.

    U proslu subotu imao sam info da je u tss-u frka oko kesa i da su pojedini igraci nezajazljivi, ali nisam znao o cemu se konkretno radi posto se na tome zavrsilo, a izreceno je u krajnje neformalnom razgovoru posto stanje u tss-u nije ni bilo tema. U savezu inace vlada zid cutanja i ne zele da iznose prljav ves u javnost. Kada je Janko povukao nogu kockice su polako pocele da se slazu ali i dalje nisam mogao da verujem da je toliko djubre sve dok se ovde nije pojavio info sa druge strane. Dileme vise nema u pitanju je najveci ljigavac i naajobicniji olos. Teniseri vec dobijaju znatan deo kolaca tako da mi njegovo nezadovoljstvo i odbijanje da igra uuopste nisu jasni. Za ovo sto je uradio treba ga staviti na stub srama i politi nevidjenom kolicinom fekalija, ali bojim se da od toga nece biti nista.
    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

    Comment


    • Sjutra da igraju Berdych i Tipsarevic lagano bih navijao za Ceha. Jeste i on govno, ali to sto je Janko Tipsarevic se tesko moze rijecima opisati.

      Berdych je veliki kompleksas, on proziva Djokovica i sprda mu se, a jucerasnji Ferari je mozda iz 1997. godine bio, ima veliku kilometrazu, realno najbolje vrijeme mu je proslo i opet je daleko, daleko iza ostavio Skodu proizvedenu u novembru 2013. godine. Tu je sve jasno. Naravno zbog ovoga on vise nikad nece dobiti Djokovica, jer je Djokovic najopasniji kad se zainati. Tesko ce i neki set uspijevati da otkine ubuduce.
      sigpic

      Comment


      • Zbog ovog vanzemaljskog jedino istinskog prekog suda, sve vise i vise volim Janka. Pa sve i da je istina sve, i da je jos i gore od toga. A ne verujem ni u to. Razvedu se muz i zena, jedno isprica svoju stranu, drugo svoju, price su dijemetralno suprotne, obe su tacne, i obe su netacne, obe su potpuno istinite i lazne. A ne da je neko cuo od nekog ko je blizak nekom ko je cuo iz druge ruke sta je apsolutna istina, ni u predskolskom..

        Comment


        • Berdihu sve najgore, Janku još gore!!!

          I Obradoviću sve najgore, takođe.
          Last edited by Srb_091; 18-11-13, 01:07.
          Н. Ђ.

          Comment


          • Ja mislim da ste svi malo poranili u pljuvanju Tipsarevica. Nije da ga branim, ali to su sve rekla-kazala informacije. A i nelogicne su, jer zamislite koliki licemer moras da budes da zbog para odustanes od reprezentacije a provedes u Areni sa svima njima sva tri dana... Nesto mi tu nije logicno. Kad i ako se ikad dokaze da je ta prica zaista istinita, ja cu biti prvi koji cu ga pljuvati... Do tada opusteno ljudi ... polako ...
            A sto se tice Boce Bolida, tu nemojte da se poostate - suzdrzavate Udrite po Boletu iz sve snage
            Last edited by Sandugp; 18-11-13, 01:13.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Posto znam od koga su stigle te informacije(dva izvora su u pitanju) nema razloga da ne vjerujem da je tako. Drugi izvor cak kaze da je Janko krajem prosle godine trazio povisicu, nije je dobio i zbog toga nije igrao DC ove godine. A sjecamo se svi kakve je gluposti valjao sto ga nema u DCu ove godine. Kad je saznao da Viktor ne igra bio je svjestan da sve od njega zavisi i onda je mogao da glumi ludilo. Ipak pare nije dobio, bar nesto dobro.
              Nadam se da ce Novak napokon odigrati jedan mec sa Tipsarevicem naredne godine kako treba. Do sad ga je previse pustao, previse emicija ubacao, dok je Tipsarevic htio da crkne da ga dobije. E nadam se da ce kad se sledeci put sretnu Novakov pristup biti drugaciji. Neka trpa seljaka.
              sigpic

              Comment


              • Valjalo bi da se sretnu Novak i moralna gromada na sva 4 GS-a, pa da mu udeli Novak 12 krompira. Voleo bih da Novak progovori u medijima, ali mrka kapa od toga.
                Н. Ђ.

                Comment


                • Zamislite mentalni sklop coveka tj. Janka:
                  Npr.
                  Trazio je umesto 50k --> 100k,nas savez kad se nije obendecio na trazenu cifru
                  Rekli mu:Videcemo Janko,mojne da brines samo ti budi fit i igraj za Srbiju.
                  A onda Janko mozga kako su ovi iz saveza namazani pa im jos nabaci rok,datum isplate.
                  Ovi se opet obendecise
                  Kada je uvideo da od novca nema nista sav zajapuren poce da puca,te povreda,te nece protiv ovih sada nego onih sledecih protivnika...

                  Ljudi moji,dokle to ide? Pa on na samo jednom turniru moze da dobije minimum tu cifru koju trazi samo treba da prebaci sebe u naredno kolo. Ali cudno je to,ovamo se brecas za lovu a na drugoj strani narod koji voli sport,navija za tebe,zeli da ti pomogne da se i ti i tvoji saigraci upisete ponovo u istoriju i vecnu slavu kakvu dan danas imaju "Solunci" ali ne - ti hoces pare.

                  U to ime mali off sa teme a opet govori ko smo, MI...
                  Ova pesma me toliko uzdrmala da me svaka rec samara i obara s nogu a spot je takodje uz pesmu remek delo.



                  Ramirez (Ex. Sunshine) car nad carevima.
                  Last edited by AIRBORNE; 18-11-13, 02:44.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Originally posted by altlosta View Post
                    Zbog ovog vanzemaljskog jedino istinskog prekog suda, sve vise i vise volim Janka. Pa sve i da je istina sve, i da je jos i gore od toga. A ne verujem ni u to. Razvedu se muz i zena, jedno isprica svoju stranu, drugo svoju, price su dijemetralno suprotne, obe su tacne, i obe su netacne, obe su potpuno istinite i lazne. A ne da je neko cuo od nekog ko je blizak nekom ko je cuo iz druge ruke sta je apsolutna istina, ni u predskolskom..
                    Ooo, vidi ko nam se vratio.

                    Da je nesto cudno, jeste, skripi nesto u timu i to se vidi iz aviona... Ali da je Janko rekao da nece da igra bez love, a 3dana sjedi i navija kao lud... Da se posvadjao sa Djokovicem, a ovaj ga u izjavi spominje u pozitivnom kontekstu... Zdrava pamet kaze da nema bas puno smisla. Sve i da je to tacno, ja bi se dobro zamislila sta sa mnom nije u redu kad imam toliko negativne energije za hejtovanje bilo koga. Pa i odvratnih Ceha koje malo ko manje gotivi od mene. Kad sam vec kod njih, niko da spomene da je Berdihov tvit bio samo odgovor na Obradovicevu izjavu da je Stepanek ostavio bonton u garazi. Ne pravdam Ceha uopste, komentar je glup za medalju, ali malo realnosti nije na odmet. ;)

                    Isto kao Cilica sto ste pljuvali kao da je pobio pola svijeta.

                    Comment


                    • Da podvučem crtu, ako to ikako može pošto ostajem bez mnogih odgovora...
                      Janko tražio neke novce i to neke povelike, zbog toga nije igrao, ali ipak bodrio drugare koliko-toliko iz našeg tabora, Nenad nije dao Novaku da igra, a zna da nije u formi odavno i odigrao najgori meč karijere (bar kada je važnost meča u pitanju), Boca i dalje statira ništa se ne pita, a onda na kraju suze.... Zašto? Žal za mladost?

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Za Janka apsolutno verujem i tesko da ce me neko ubediti u suprotno.
                        Ali po meni, odluka za dubl je zajednicka, mislim da je Novak bio preumoran i da je on sam procenio da ne moze da iznese 3 meca u 3 dana, jer niko ne moze da me ubedi da je on rekao da hoce da igra dubl, a da je Obradovic to sprecio.
                        A posebno sto se na tviteru pojavljuju neke vesti da je Novak imao problema sa ramenom, tako da mi ta teorija izgleda jos verovatnija.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Lajovic kao da je WTA igrac kako meki udarci,Wozniacki je jacadeda Stepanek se salio s njim po terenu,e moj Lajovicu!
                          tipsarevicu sve najgore u zivotu od mene!


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Ta informacija o povredi Novakovog ramena na tviteru, koja se pojavila u subotu posle dubl meča je lažna, kako se ispostavilo na kraju. Plasirali su je neke "šaljivdžije", bar važe za takve.
                            A da je bio umoran jeste i preumoran.


                            "Hok aj" sistem na Dejvis kupu u Areni: Oni kažu kad je aut
                            Last edited by miloolja; 18-11-13, 08:54.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Uh Novakovo rame... sad mi je lakse. Hvala miloolja

                              Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

                              Comment


                              • * * *



                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X