Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam Berdiha obozavao da gledam 2010. i 2011. godine dok je igrao sa crvenim Head radical plus reketom. Igrao je odlicno tada, a i ima tehniku i tip FH-a kakav ja bas gotivim. Dakle bio mi je jedan od omiljenih igraca, sto je svima bilo cudno (mada rekoh vec omiljen zbog igre, to kakav je me ne zanima). Medjutim momak prelazi na reket od 100 in i nekako se sav raspada pa mi se u neku ruku i smucio. Njegov fh mi je i dalje jedan od omiljenih i pratim kad god mogu njegove meceve, ali sta znam, nekako se previse prosipa momak.

    Cudan je lik, po faci mu se vidi da je neka svadjalica, da se ne izrazim drugacije. Ovo glupiranje sada mu nista ne treba, osvojio je DC i nek uziva, sta ima da proziva Djoku i ostale, batali to covjece.
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • NI, kakva crna organizacija?
      Dete izrazilo zelju da hoce da trenira tenis i oni su mogli da priuste sebi da ga ona trenira, a sve posle toga je zasluga njegovih roditelja, pretpostavljam u prvom redu Srdjana koji je isao i na sve strane trazio pare, jer od tadasnjeg saveza SRJ ili kako smo se vec zvali, sigurno ni dinara nisu dobili.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Opio se Tomica Ne zna ni on sta prica

        Negde sam procitao da su Janko i Ziki plakali, a da je Novak tesio Tipsu?
        link

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          ne mogu da verujem koliki je kreten ovaj Berdih, ja mu najiskrenije zelim sve najgore u karijeri

          Joj kako ce najebbati ovaj Berdih,pa nije svestan sta ce Novak da mu radi do kraja karijere,seta vise nece uzeti nigde

          Dajte ove cehe Novaku u zrebovima na turnirima,sto vise,to bolje.Bez milosti onda Nole

          Comment


          • Pretjerujete malo za Berdiha. Sto mislite da je stalno lako donbijti batine kakve je danas dobio. Ja ga nikada nisam video da bolje igra nego u prvom setu. To stvara gorcinu. I uzmite u obzir da covjek nema osjecaj za humor. Najgore je kad neduhovit covjek zeli da bude duhovit.

            Comment


            • Hahaha ali najjace je da prozivas onog od kog si izgubio 3-0 istog dana Kako je njemu dobro u glavi jbt

              Comment


              • http://srbin.info/2013/11/17/zimonji...vic-razocaran/

                Evo ga
                link

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Pretjerujete malo za Berdiha. Sto mislite da je stalno lako donbijti batine kakve je danas dobio. Ja ga nikada nisam video da bolje igra nego u prvom setu. To stvara gorcinu. I uzmite u obzir da covjek nema osjecaj za humor. Najgore je kad neduhovit covjek zeli da bude duhovit.
                  kakav humor smradina bre sad je on tu nesto pametan, a nula od igraca

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Pretjerujete malo za Berdiha. Sto mislite da je stalno lako donbijti batine kakve je danas dobio. Ja ga nikada nisam video da bolje igra nego u prvom setu. To stvara gorcinu. I uzmite u obzir da covjek nema osjecaj za humor. Najgore je kad neduhovit covjek zeli da bude duhovit.
                    Pa da, upravo to.
                    Ponasa se kao neki klinac, nek' batali tviter i ostale gluposti gluposti i nek uziva, osvojio je DC, sta ga briga
                    Niko drugi iz top 10 ne bi pisao ono sto on pise, siguran sam.
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Pretjerujete malo za Berdiha. Sto mislite da je stalno lako donbijti batine kakve je danas dobio. Ja ga nikada nisam video da bolje igra nego u prvom setu. To stvara gorcinu. I uzmite u obzir da covjek nema osjecaj za humor. Najgore je kad neduhovit covjek zeli da bude duhovit.
                      To nije razlog da imam razumevanje za njega... još se drznu u našu svetinju da dira...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Maja View Post
                        Evo i B92 razglaba o dublu ... A ko je Aleksa Gutović?

                        Http://www.b92.net/sport/teme/gutovi...&nav_id=778634
                        Iza ovoga je jasno da je varijanta 2. Ovaj dio teksta je u protivnom besmislen:

                        Bilo je jasno da će dubl odlučivati i upravo iz tog razloga odluka selektora Bogdana Obradovića je možda mogla da bude nešto hrabrija, sa više rizika. Jer, Nenad Zimonjić je, bez bilo kakve namere da se omalovaži njegova briljantna karijera u Dejvis kup selekciji, imao veoma slabu sezonu iza sebe. O Iliji Bozoljcu i da ne govorimo.

                        Zimonjić je u 2013. ostvario skor 31-21, osvojio je i tri titule, ali od kraja jula do finala Dejvis kupa ostvario je samo tri pobede (devet poraza) u konkurenciji parova.

                        Na to treba dodati da Zimonjić ima 37 godina i da više nije u stanju da drži visok nivo igre tokom dugačkih Dejvis kup mečeva, pogotovo protiv igrača kakvi su Tomaš Berdih i Radek Štepanek.

                        Zbog svega navedenog, teško je bilo očekivati da Zimonjić može da bude lider tima protiv Čeha. Što se tiče Bozoljca, od njega smo znali šta možemo da očekujemo – snažne servise, sasvim solidan ritern i slabiju igru na mreži.
                        Last edited by NI; 17-11-13, 23:11.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          To nije razlog da imam razumevanje za njega... još se drznu u našu svetinju da dira...
                          olja,

                          1.
                          Nemoj da pretjerujes. Stepanek i Berdih uporedjuju Novaka sa ferarijem i otud ova aluzija o garazi. Duhovit covjek, koji zna mjeru bi shvatio da kad se prica o Novakovom izlasku na teren to nekako ide, ferari jeste ponekad u garazi. Ali kad se pak prica o Novakovom prisustvu na veceri, onda ne ide. Tu se prica o covjeku i covjeku nije mjesto u garazi. Berdih je pogrijesio, a potm se ispravio.

                          2.
                          Ipak je malo previse nazavti Novaka svetinjom. On je javna licnost i bice podleza kritici, i opravdanoj i neopravdanoj, a cesto i ogovaranju, koje uvijek smatram neopravdanim.
                          Last edited by NI; 17-11-13, 23:18.

                          Comment


                          • Dobro NI, nemoj sve ozbiljno toliko shvatiti, svi smo mi različiti i nemamo uvek iste percepcije.
                            Naravno da Novak nije svetinja, ne bar u tom smislu, ali je ono najbolje što imamo... Berdih je ispao klovn i glup... i totalno nepotrebno izazvao ogormnu navalu nezadovoljnih Novakovih fanova na svoj profil... umesto da uživa u zasluženoj Salatari.
                            Kinezi imaju jednu finu poslovicu... parafraziram...da bi glup i zao shvatio šta hoćeš da mu kažeš (objasniš) moraš ponekad da se spustiš na njegov nivo (progovoriš njegovim jezikom)...
                            Last edited by miloolja; 17-11-13, 23:28.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • olja,

                              Znam da ti imas mjere. Nema probema.

                              Comment


                              • Zavrsi se nase nadanje o dvostrukom osvajacu salatare. Imali smo pravo na nadu ali ipak je bilo realno da Dusan ne moze da dobije ni jednog od obojice Ceha. Zelim nam sve najbolje u sledecim godinama, ali nisam optimista da cemo brzo igrati ponovo finale.
                                Nekako ocekujem da Novak igra i dalje za repku, ne verujem da ce igrati za repku kao Federer, koji je skoro i ne igra .

                                Jedno pitanje. Jel odluceno gde se igra sa Svajcarcima ?

                                Comment

                                Working...
                                X