Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by proudNolee View Post
    De ba šta pišete to, kakve pare i gluposti. Još ste luđi vi što se primate na to
    Bojani verujem . A iskreno takvo ponasanje mi i lici na Janka. Ali apsolutno.
    sigpic

    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

    Without error there can be no brilliancy.

    Comment


    • Originally posted by Bonomo View Post
      Bojani verujem . A iskreno takvo ponasanje mi i lici na Janka. Ali apsolutno.
      Potpisujem

      Comment


      • Sasvim je jasno bilo da je jedina sansa za dubl i generalno DC titulu ta da Novak igra danas. Sutra ce vjerovatno igrati djaba...

        Comment


        • Razocarana sam,ne sto je dubl izgubio,nego onakvom igrom narocito Zimonjica.Bozoljac je bio bolji,pokusavao nesto,svaka cast Zikiju ali ovo danas je stvarno sramota,ni grama energije u njemu,zelje.

          Tuzno je ako je svadja u pitanju, a da se nesto desava,ocito je.Mene je iznenadilo kad sam videla da Noleta nema na klupi.
          Sta je razlog sto je Nole otisao mozemo samo da nagadjamo,ali velika steta,bili su tako dobar i slozan tim.
          Noletu i onom ko bude sutra igrao zelim srecu,ali mi neka tuga u dusi zbog ovog danas.
          Mislim da Nole ne treba vise da igra DC,nek se usresredi na svoju karijeru,dosta je , jednu salataru ima Srbija,da nije Noleta ni nju ne bismo nikad videli,uz duzno postovanje ostalim igracima.
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            Sasvim je jasno bilo da je jedina sansa za dubl i generalno DC titulu ta da Novak igra danas. Sutra ce vjerovatno igrati djaba...
            Igra za produzetak niza

            i valjda 75 poena

            Comment


            • Meni nije jasan taj mentalni sklop koji trazi pare da igra za reprezentaciju. To treba da bude privilegija, a ne posao.. Al dobro ne treba sad o tome raspravljati..

              Mene vise interesuje cilea prica oko toga, jer nekako mi je neshvatljivo da neko odbija igrati za repku samo zato sto mu nisu dali neku crkavicu u odnosu na ono sto je on dosad u karijeri zaradio. Mozda je pitanje casti. Mozda Tipsu prave budalom i on rekao "jebemu mater pa nisam ni ja budala, ako ce te me pravit budalom recite mi to, a ne da me pravite ovako budalom". I valjda mu puko film i mozda je stao do svojih principa. Mozda pare nisu uopce bitne, mozda je stvar principa??
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Profesionalni mentalni sklop...ako je vec dogovoreno da mu se plati...onda mu se treba i platiti

                Comment


                • Treba da mu se plati. Ne njemu nego svakom drugom. SVako ko igra za reprezentaciju biva placen. Najveca je glupost sto ljudi misle da neko dolazi i dzabe igra za bilo koju reprezentaciju. Ima i takvih, ali ih je mozda 5%.

                  Ali ta pobjeda bi savezu donijela milion eura, a onda bi bio placen. Toliko je on retardiran. I ako igra tenis zbog trofeja ovo bi mu bio drugi najveci koji bi osvojio. Prvi je isto DC. Ali to je Janko Tipsarevic, zna se da je nenormalna osoba.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma ne vjerujem ja u to nesto pretjerano...ne bi bio tu da se posvadjao sa svima...

                    Comment


                    • Reci ce ti Bojana na pm. Mada je jasno da su odnosi izmedju njega i Novaka zategnuti cijele godine, od pcoetka godine je govorio da nece da igra DC ove godine. I sjecamo se svi onda onih preglupih izgovora zasto ne igra.
                      A Novakovo danasnje zadrzavanje od 20 minuta sve govori.
                      sigpic

                      Comment


                      • Tuga,tuga,tuga... tuga ... tuga

                        Ako je tacna informacija (mada je Bojana ozbiljna osoba) onda je ovo prvorazredan skandal.
                        Da je bilo bilo sta dogovoreno znalo bi se,nekako bi se znalo,
                        Novak bi znao a ne da popizdjen ode u nepoznatom pravcu.

                        NIKADA ali NIIIIIIKAAAAAAADAAAAA ova zemlja nece biti mesto gde se zivi normalan zivot i gde zive normalni ljudi.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • награда за изврсност

                          Comment


                          • Originally posted by Petra View Post
                            Razocarana sam,ne sto je dubl izgubio,nego onakvom igrom narocito Zimonjica.Bozoljac je bio bolji,pokusavao nesto,svaka cast Zikiju ali ovo danas je stvarno sramota,ni grama energije u njemu,zelje.

                            Tuzno je ako je svadja u pitanju, a da se nesto desava,ocito je.Mene je iznenadilo kad sam videla da Noleta nema na klupi.
                            Sta je razlog sto je Nole otisao mozemo samo da nagadjamo,ali velika steta,bili su tako dobar i slozan tim.
                            Špekulišem, ali ... Možda je Novak hteo da igra dubl sa Ilijom a Nenad nije hteo da se povuče? Ta opcija mi deluje kao dobar razlog za svadju ...

                            Comment


                            • Posvadjali su se Djokovic i Tipsarevic, nema govora o nekim drugim sukobima za sad.
                              sigpic

                              Comment


                              • Spekulacije o parama ne zelim ni komentarisati,oni koji postaju takve price nek im je na cast,optuzivati nekog za tako nesto bez dokaza je moralno dno,Janko ,covek koji je doneo dve pobede protiv ceha kad smo uzeli salataru je za mene neprocenjiv doprinos,isto kao i Viktorova pobeda za pobedu u finalu.Naravno da je Novak stub uspeha reprezentacije ,ali naglasavam on sam moze uzeti 2 boda a za pobedu je potrebno 3,upravo su to cesi istakli kao glavni argument njihove kalkulacije za trijumf.Sto se danasnjeg susreta tice krenuo je lose,gubitkom Zikijevog servisa ,najgori moguci start,Ziki je podbacio,posteno govoreci nije mu prvi put,vec dugo je u silaznoj putanji ,ali je iznenadio aamerikance ,nada je postojala da mogu ponoviti iznenadjenje ,nisu uspeli u tome.Jedino sto je enigma zasto Novak nije pratio ceo mec to ne lici na njega,ali ce sigurno neko to pitanje postaviti u toku dana ili sutra pa cemo saznati.Prednost je sada na strani ceha ,ali nada uvek postoji ,nakon Novaka da me neko pita pustio bi Iliju da odigra mec u transu kao protiv Federera na Wimbldonu pa neka i izgubi,ali po meni ima vece sanse nego Dule.Sa dobrim servisom i slicnom igrom moze praviti dosta problema lepom Radeku ,taj mec bi voleo da vidim za titulu,bez obzira sto Ilija ne igra cesto singl.Vera u trijumf zadnja umire ,sve dok postoji teorija trijumf je moguc.

                                Comment

                                Working...
                                X