Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda sam i ja na streamu nasao omiljenog vam komentatora

    Comment


    • I sa jednom nogom igra junak - Djokovic Novak
      sigpic

      Comment


      • E jbg , ispusti brejk prednosti ali ovo se negde i moglo ocekivati zbog one povrede

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          Izgleda sam i ja na streamu nasao omiljenog vam komentatora
          Ma baš si se usrećio.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Carli i Simon vode veliku bitku za Polufinale . Igraju skoro 3 sata a trenutno je 1:1 u setovima , vodice se ovde velika bitka u nastavku i tesko je predvideti ko ce izaci kao pobednik iz ovog meca .

            Comment


            • Nije mi jasno zasto ne preda, 'ebes DC, osvojili smo ga vec jednom...a i da nismo, bitni turniri mu sad predstoje, ne treba mu ovo
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Komentator je bas kritican

                Comment


                • Komentator je idiot, tacno zna i nivo bola i kad se pojavljuje bol, kad je jaci, kad je slabiji, sve zna
                  budala neopevana
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Dobar je komentator, cak sta vise odlican;)
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by pecaros View Post
                      Dobar je komentator, cak sta vise odlican;)
                      Vodi ga kuci

                      Comment


                      • Ovo mi je baš mučno gledati.. valjda Miljan i ekipa znaju šta rade..
                        Ne znam da li je ovaj meč vredan nekog dužeg odsustva sa terena..
                        Originally posted by gokara
                        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Vodi ga kuci
                          Sator je za jednu osobu;)
                          sigpic

                          Comment


                          • ja gledam zasad prvi gem,i to ovaj kod 5-5 ,uopce mi ne izgleda ozlijeden..

                            Comment


                            • Sa jednom nogom moze dobiti ovo, samo sto su u tom slucaju sanse verovatno jednake, a pitanje je da li moze da pogorsa stvari oko povrede. Stvarno ne bi trebao da nastavlja i rizikuje, ali DC je to, tesko je doneti razumnu odluku. Sta god napravio, jos jednom je pokazao koliko mu je stalo, nista vise od toga se ne moze traziti.

                              Comment


                              • sijevaju kick servisi na deuce stranu

                                Comment

                                Working...
                                X