Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne zna

    Comment


    • Ovo ce u taj brejk, a onda sljedeca 2 rutinski...

      Comment


      • Vidis kad se podvikne, kako moze
        sigpic

        Comment


        • Koliko mogu da skontam na ovom streamu...cini se da je teren bas dobar...inace svi imaju probleme da naprave zemljani teren u dvorani

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            Koliko mogu da skontam na ovom streamu...cini se da je teren bas dobar...inace svi imaju probleme da naprave zemljani teren u dvorani
            Gde dobar kad ovaj kuca aseve
            Oranicu je trebalo napraviti
            sigpic

            Comment


            • Ma Tipson igra preoprezno, k`o da se po jajima krece...ne znam sto ga ovoliko drzi na BH strani...kao da Pospisil udara FH u Gonzo stilu
              Last edited by shminka; 15-09-13, 16:56.

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post
                Ma Tipson igra preoprezno, k`o da se po jajima krece...ne znam sto ga ovoliko drzi na BH strani...kao da Pospisil udara FH u Gonzo stilu
                Drzi ga na bh pola sata dok sam ne pogresi, ili mu dojadi po napadne bh paralelom i opet pogresi
                sigpic

                Comment


                • Da se nije dr. Fuentes preselio u Kanadu
                  Njihovi navijaci tri dana ko pomamljeni
                  sigpic

                  Comment


                  • Za mene ste pogodili, ozbiljno zakucavam, videla sam Zimonjica sinoc u gradu, ne znam kako on gleda, a ostao je posle mene, slavio coek valjda nesto, ko zna sta.. Viktor se gurao da prodje pa mi se izvinjavao, htela sam ga pitati "tebe pustili da udjes" ali nesto mi bilo zao, nznm sta mi bi

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Bojana dosla sa kacketom, izbacena iz Arene ala Troicki. Altlosta spava, Milicica trazi Novaka u svlacionici, jedino Olja i Navras navijaju.
                      Samo da javim da sam svoj zadatak ispunila A Navras trenutno dominira kao Jankela na terenu
                      Peco cekali smo te, cak smo i lude perike nabavili

                      majstori, uzivali smo
                      sigpic

                      Comment


                      • Vidi ovih, ostavili Janka da se sam bori.

                        Comment


                        • Rutinski na kraju. Jeste Kanada vodila 2-1, ali nisu bili ni blizu pobjede. 3 pobjede od po 3-0 u singlu.

                          Mislim da ce protiv Ceske biti cak i lakse. Ukoliko ovakav tim bude na raspolaganju

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            Rutinski na kraju. Jeste Kanada vodila 2-1, ali nisu bili ni blizu pobjede. 3 pobjede od po 3-0 u singlu.

                            Mislim da ce protiv Ceske biti cak i lakse. Ukoliko ovakav tim bude na raspolaganju
                            Polako shminka. Nije jos ovo gotovo. Ne malerisi.

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              Rutinski na kraju. Jeste Kanada vodila 2-1, ali nisu bili ni blizu pobjede. 3 pobjede od po 3-0 u singlu.

                              Nema veceg baksuza od tebe nikako.

                              Comment


                              • Ma ovo ni ja ne mogu izmalerisati

                                Comment

                                Working...
                                X