Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala vam momci za sve!

    Nadam se da ce se Novak oporaviti za sljaku... Verovatno ce morati da preskoci Monte Karlo sto je lose ... Ali, dobro. Najbitnije je njegovo zdravlje .
    sigpic

    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

    Without error there can be no brilliancy.

    Comment


    • Last edited by Žika; 07-04-13, 21:58.
      sigpic

      Comment


      • on i dalje priča..majko mila..
        Originally posted by gokara
        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

        Comment


        • Fascinatno , sto je Novak pruzio veceras posle povrede . Bravo Novace i cast mi je sto sam Srbin !

          Comment


          • Petog meca nece biti
            Cekamo sada da Raonic zavrsi i onda protiv njih uzeti sljaku
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Hahhha i morao je da uđe na kraju u kadar.

              Samo da je noga dobro.
              Bravo momci!
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Sledeci put Amerikanci neka izaberu neku ledenu dvoranu na gleceru Aljaske
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Hahhha i morao je da uđe na kraju u kadar.

                  Samo da je noga dobro.
                  Bravo momci!
                  bas sam se nadao iskreno da ce uci u kadar, majstor

                  Comment


                  • Danas nisam ni približno euforična i srećna kao prethodne noći.. nadam se da će sve biti u redu sa Noletom..
                    Originally posted by gokara
                    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                    Comment


                    • Novace, Novace, nadam se da ova pobeda za zemlju nece biti Pirova
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Originally posted by jagodica View Post
                        Danas nisam ni približno euforična i srećna kao prethodne noći.. nadam se da će sve biti u redu sa Noletom..
                        I ja isto .... ali biće on dobro, uostalom Bog otac nije mogao da ga od ovoga odvrati, iako je bilo malo povuci-potegni posle izgubljenog drugog seta, ali i sam kaže da sam snosi posledice.
                        Nije mali, a i verujem da ono nije mnogo ozbiljna povreda, mnogo gore je izgledala ovako preko TVa.

                        ma kakvi pirova, pa iako proopusti MC, nema veze...biće on dobro.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Nemam obicaj da se zalim na komentatore, ali ovaj mi je pao skoro jednako tesko kao Noletova povreda.Kad se bez tona ne moze
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Jedva sam odgledala,nadam se da nije ozbiljna povreda. Bravo Nole(mada ti nije trebalo igranje u DC-u)ali kad si takav,tvrdoglav,uporan u onome sta naumis,jedinstven,zato te i volimo.Nadam se sto brzem oporavku i da spreman docekas sezonu sljake
                            Bravo momci,cestitke svima,prava ste reprezentacija svoje zemlje,nastavite tako i dalje drugarski,timski jer to je najvaznije,ta vasa ogromna srca donose pobede i radost svima
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • има ли негде информација колико лове добија савез за улазак у полу-финале?
                              sigpic

                              Comment


                              • evo Vlajku novog avatara

                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X