Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ocekujem bez obzira na sve da Viktor dobije jedan mec . on je uvek za reprezentaciju davao celog sebe i uvek je igrao bolje nego sto ej igrao na turnirima , tako da ga ja ne bih otpisivao .

    Comment


    • Berdych nece igrati, odjednom postaju zanimljivo.

      Milos ako dobije obje, a dobice vjerovatno na domacem terenu Kanadjani su prosli, Pospisil je znao da dobije Seppija, a i dubl im je jaci, to je bas one sided sto se mene tice.

      Mogu li se Monaco, Zeballos, Nalby i Berlocq suprostaviti Tsongi, Gasquetu, Llodri i Benneteau veliko je pitanje, da je Juan u iole respektabilnoj formi mogli bi, ali on ne moze da se sastavi.
      sigpic

      Comment


      • Samo za Vladana, kako teku pripreme ARG-FRA (pogotovu FRA)

        https://www.facebook.com/media/set/?...3117814&type=1
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Nema shirtless Berlocqa
          sigpic

          Comment


          • Nema
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Tu je Simon, kakva gradja, kakvo drzanje
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Nema shirtless Berlocqa
                Ali pazi, tu je Lodra.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Moglo bi doci do tuce ako nista drugo ne mogu nista Francuzima bojim se, Delpo je morao da igra ove sezone, preglupa odluka.
                  sigpic

                  Comment


                  • cesi bez berdiha u kazahstanu. tim se otvaraju karte ruskoj b selekciji, jer bi u eventualnom 1/2 i argentince cekali u astani..

                    srbija je pobjedom nad belgijom osigurala i sedmu godinu zaredom u svjetskoj grupi, 2008-2014... primjera radi, jugoslavija ima devet vezanih sezona u eliti (1984-1992) ali rat i sankcije prekidaju taj sjajni niz
                    Last edited by cssr; 31-03-13, 22:54.

                    Comment




                    • Last edited by miloolja; 31-03-13, 23:28.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by AleksaVP View Post
                        Ja ocekujem bez obzira na sve da Viktor dobije jedan mec . on je uvek za reprezentaciju davao celog sebe i uvek je igrao bolje nego sto ej igrao na turnirima , tako da ga ja ne bih otpisivao .
                        Viktor je pokazao znake zivota u mecu sa Congom, ali i stare boljke. Nadu u njegov trijumf najvise baziram na nesto losijoj formi Sama i Johna. Mislim da su mu sanse vece protiv Isnera, ali otezavajuca okolnost je sto bi to bio peti mec. Na dubl ne mozemo racunati, tako da je sudbina tima na Viktorovim plecima. Pretezak je to zadatak za njega i ne treba ga mnogo kuditi ako ne uspe.
                        Last edited by Navras 16950; 01-04-13, 00:56.
                        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                        Comment


                        • SK ce prenositi Argentina - Francuska.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ја немам вере ни у кога од наших... да је ту Типса па и ђене, ђене...
                            sigpic

                            Comment


                            • Hrabro i napred momci,navijaci su uz vas bice tesko bez Janka ali ako date sve od sebe,moze da bude svasta,nikad se ne zna do samog kraja ako i ne pobedite nema ljutnje,vazno je da igrate hrabro,idemo visoko kad Ameri vec tako hoce
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • Kad je zreb?
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X