Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idemo Dzone, da zavrsimo to odmah pa da gledam Rajana sa uzivanjem
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Nervira me Tsonga,odlicno riternira i to ne koristi,znamo da on Johnu moze parirati snagom,ali zuri i onda masu grijesi

      E ovako treba da igra,da ga dobro razvlaci po ovoj sljaci i to ce se osjetiti u Johnovim servis gemovima
      Last edited by Vladan; 08-04-12, 11:25.
      sigpic

      Comment


      • Jao kako mi zao hrvatske jucer...sve setove smo im poklonili,onaj Schwank cijli zivot igra parove a nezna cojvke ko mu glavu nosi u dublu...prvi set povel isa brejkom i zavrsili,drugi povel isa brejkom oni se vratili i izgubili mi taj set,treci set lagano argentini,4 set e tu sam gubio zvice,imamo 5-4 servis i neuspijemo,imamo 6-5 servis i ne uspijemo i onda u TB imamo 5-1 i ne uspijemo,spasimo mec loptu i dobijemo set na srecu...
        5. set e tu ce zaliti jako puno,kod 4-3 za nas imamo brejk loptu i jos iza karovic servira,pobedja zagratnitrana i cilic pogodi vrh mreze a nalbandian je krenuo na dijagonalu,a nas odigrao paralelu i nije pogodio..!!! nije nas mazila sreca,steta,sad nema sanse da dobijemo...mislim da se vec sved zna....

        Argentina,spanjolska,ceska i SAD idu dalje

        Comment


        • Dzon ce mozda izgubiti set u taj brejku samo zbog svih propustenih sansi ali ovo sto on igra je sjajno
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Niko ga od boljih nece htjeti u svom dijelu zrijeba na narednih par turnira...majstor je John
            Ignatik i Delic bez vecih problema doveli prvi set u TB,idemo Amere

            Comment


            • Ocajno,drugi servis mu je isao 140 km/h i to po sredini,tu je izgubio set,pasing mu je katastrofa.Tako im i treba kad gledaju protivnika umjesto da su izabrali ono sto njima vise odgovara
              sigpic

              Comment


              • Kapa dole Jos set

                I opet se ovaj covek prosipa sa zrebom i domacinstvom..
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Ma ja ne mogu da vjerujem da je Gasquet ne moze upasti u tim i pored Monfilsovog odsustva,nevjerovatno
                  Ne moze me niko ubijediti u to da je neko od ovih sto imaju prednost bolji od njega na sljaci!

                  Amer nije iskoristio 6-1 u TB,6-6 je trenutno

                  Comment


                  • Bogami Isner postaje polako prekaljeni igrac, i kada se lomi i kada je tesko ima psihicku snagu i takoreci pocinje rutinski da dobija meceve, svaka cast za Velikog, Velikog Dzona

                    Comment


                    • Ma ja ne znam sto su izabrali sljaku uopste,ajde da imaju Gaela mada ni on uopste nije siguran na sljaci,ovo im je ubjedljivo najgora podloga.Jos kad su vijeli Johna protiv Svajcaraca,no ako ko zaboravlja to je covjek pod imenom Guy Forget

                      Prebacujem se na Jankelu
                      sigpic

                      Comment


                      • Krece Janko sa asom .....idemo

                        Comment


                        • 13:12 Ignatik, treća set lopta Ign, 13:13, 14:13 za Amera, deseta set lopta Amer, 14:14 loptica skače na mreži i pada na Amerovu stranu, 15:14 Ign as, četvrta set lopta Ign, 15:15 dobar prvi servis

                          deset set lopti

                          Comment


                          • Au
                            Javi kako je zavrsio
                            sigpic

                            Comment


                            • Odmah brejk sansa za Berdiha...
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • 16:15 za Amera, 16:16 loptica ponovo sa mreže na Amerovu stranu, 17:16 Ign, peta set lopta Ign, 18:16, Ignatik prvi set Ignatik 7:6(16)



                                11 set lopti

                                Comment

                                Working...
                                X