Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najbitnije je da je Janko pobedio, a ovakav razvoj situacije stvarno moze samo nama da ide na ruku


    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by altlosta View Post
      Ups, previdela sam na sta je Ivan odgovorio. U svakom slucaju ja ne vidim nikakvo razjaznjenje, objasnjenje niti cuvanje obraza u sutiranju u ostalom... valjda mi ponos ne sljaka kao kod vecine, do mene je
      Pa naravno da ne treba tako reagovati (sutiranjem), prostacki je to, ali ja sam trenutno u nekom takvom raspolozenju. Dakle, trenutno bih ga napao, mozda inace ne bih
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Srednji prst Štepaneka za Janka

        http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=598264

        sigpic

        Comment


        • Janko mu pokaza semafor, a seljo Radek se poneo "kulturiška"..
          Tipsa se nije pozdravio sa onim Tarzanovićem, da mu ne bi preneo "virus frizuru"..
          Ako sutra bude igrao Ilija, bice "udara i gromova" po prvim redovima.. "Ubijaće ih kao zečeve"..
          Uzdravlje

          Comment















          • sigpic

            Comment


            • Mislim da ovo niko nije preneo, Gulbis

              Fucsovics -Gulbis 6-7(7) 6-3 6-4 4-6 6-3

              a ovaj Fucsovics je neki Madjar, '92. godiste, mozda ga CW zna
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • спортси на крају?
                Last edited by Žika; 07-04-12, 10:29.
                sigpic

                Comment


                • ne mogu da verijem da je ovaj stepanek ovoliki kreten , posle 5 sata igre , umesto da pruzi ruku tipsarevicu
                  on mu pokazuje srednji prst

                  Comment


                  • Originally posted by Panchev9 View Post
                    Janko mu pokaza semafor, a seljo Radek se poneo "kulturiška"..
                    Tipsa se nije pozdravio sa onim Tarzanovićem, da mu ne bi preneo "virus frizuru"..
                    Ako sutra bude igrao Ilija, bice "udara i gromova" po prvim redovima.. "Ubijaće ih kao zečeve"..
                    Uzdravlje
                    Ali sve sve , ali "Tarzanovic" im je najjaci lik vidi se da ovi cesi svi do jednog prate poslednje "krikove" mode Verovatno jer im je kapiten uzor Kada vidim Stepaneka sa onim "Lavom" i berdiha visokog 2m sa majcicama do pupka ( pri svakoj servi mu se "sise vide") ... ne bih vise da oftopikujem ali morao sam
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ја некако верујем у састав дубла Зимоња са Бозољцем... колико се сећам до сада нису изгубили меч у дублу?


                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Mislim da ovo niko nije preneo, Gulbis

                        Fucsovics -Gulbis 6-7(7) 6-3 6-4 4-6 6-3

                        a ovaj Fucsovics je neki Madjar, '92. godiste, mozda ga CW zna
                        Nije nista cudno za Gulbisa, on izgubio od jedan nas teniser sto nikada nije bio vrhunski igrac...



                        Istu godinu, 3 meseca kasnije igrao QF na Roland Garros, izgubio od Djokovica u 3 seta 7-5 7-6 7-5 tako nesto slicno....

                        A i mec za DC je bio na sljaci..

                        Comment


                        • After 5 hours and 10 minutes instead of shaking my hand he gave me a middle finger and call me that i am a stinking...i just say vagina


                          Ovo se nastavlja,nedostaju ove stvari tenisu ipak!
                          sigpic

                          Comment


                          • Lepog Radeta na teren, lepog Radeta na teren.... On je nasa sansa-trso je i psihicki i fizicki

                            Comment


                            • Originally posted by Aleksa9 View Post
                              Citam komentare na MTF-u od ovih Britanaca.....i ne mogu da verujem kakvi su to Srbomrzci...a ovaj Stepanek mi je sada jos odvratniji...
                              Nije to sto su srbomrzci nego sto mnogo njih ne voli Janka...
                              Sramotno od strane Stepaneka.

                              Izvukao je Janko mec, sad da nekako dubl dobije i imamo dobre sanse

                              Comment


                              • И мени је смрсљив Бердих, али ништа ме то не теши, утепа ми Виктора поштено, могу само да га мрзим.... Јанку могу да честитам, ипак није лако издржати психички оне провокације Штепанека, али тако је то у игрицама, ко добија зеза, а ко губи мора да одтрпи и да се сабере како би му узвратио, Јанко је одтрпео стојички и успео да победи... сада када је крај, нема сврхе зезати ривала, готово је... током игре, нека средства за разбијање концентрције су дозвољена, али после игре, будимо џентлмени../ никако пљунути у лилце /

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X