Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Flo je dobio prvi set protiv Nalbandiana.Ako izgubi danas Argentinac i Nemacka dobije u dublu,moze se svasta desiti
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Samo vi majstori polako, zavrsicete valjda dan dok ne pocnu Kanada i Francuska.. ajmo brzo i jubilarnu 100. neiznudjenu gresku, da sve bude na nivou
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Ali je publika stvarno nevjerovatna,nikad mi nece bit' jasno zasto sad ne podrzavaju svog igraca,pa kad ce nije mi jasno
        Inace ako je ovo brza sljaka onda stvarno
        Viktor uzeo prvi set,niko nije ni ocekivao setnju,pobjeda u tri seta bi bila cak i malo prijatno iznenadjenje s obzirom na formu
        sigpic

        Comment


        • Lagani smec-volej u aut i dve brejk lopte za Fish-a...

          Comment


          • Druga brejk lopta je tako glupo propustena,ali je uzvratio Stan na trecoj,kakav poklon na kraju.Da vidimo moze li Mardy u drugom pokusaju do meca
            sigpic

            Comment


            • Ovo je izgleda takmicenje u tome ko ce gluplji potez da izvede previse gresaka na obe strane i mnogo ruzan mec za gledanje...ajde zavrsavajte vise pa da gledamo pravi tenis

              Comment


              • Na jedvite jade uzima Mardy,uspio je nekako da iscupa mec i da da nadu Amerikancima.Ne vjerujem da ce oni ovdje do pobjede ali mi je vazno da je Mardy pobijedio,znacice mu ovo ipak je u dosta losem stanju trenutno.
                Viktor ima brejk i u drugom setu,Kukushkin servira za peti set,potpuno se pomamio ove godine,ipak Komarac nije bilo ko na sljaci
                Nalby urucio pecivo Mayeru u drugom,izgleda da se opasno naljutio
                sigpic

                Comment


                • Huan Karlos ce morati igrati i 42. mec u pet setova u karijeri i nisam bas siguran da ce se dobro provesti
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • fino igra nalby, duboki jaki udarci na osnovnu liniju pada loptica. Seta nemca levo-desno, nije mi jasno kako je david izgubio prvi set, valjda se jos nije bio zainteresovao. Lagano ce ovo zavrsiti ako se ne bude glupirao, ali ne verujem da ce do toga doci

                    edit: bas impresivno izgleda debeli, samo kad bi uspeo da odrzi ovakvu igru tokom godine
                    btw nije losa ova spica/najava za tenis na sportklubu
                    Last edited by prskaj; 10-02-12, 17:04.
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • CW kako je krenulo na 23:19 ce biti posle ovog meca.
                      Bije Kukushkin FHom samo tako,ne smeta mu ni ova ogromna buka koju prave Spanci
                      sigpic

                      Comment


                      • Fino pocinje John,bas me zanima kojom je brzinom isao onaj FH,cini se izuzetno brzo.Radek se neocekivano dosta muci sa Sepijem
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Spasava Kukushkin dvije vezane brejk lopte,nije imao srece Komarac kod druge,mreza mu nije bila prijatelj.ALi nakon toga Kazaahstanac sjajan i BHom i FHom je potpuno pritisnuo Spanca i ovaj nema rjesenje za to
                          sigpic

                          Comment


                          • Sjajna atmosfera u Nisu cini mi se. Drago mi je zbog Mardija, da je izgubio prakticno bi sve bilo reseno. Ovako ce biti dosta zanimljivije i neizvesnije. Jos Kukuskin da dobije Ferera, ali nece biti lako.

                            Kad Viktor ne bi zakopmplikovao
                            Last edited by Navras 16950; 10-02-12, 17:41.
                            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                            Comment


                            • prvo sam mislio da tripujem, ali stvarno nerealno odskace loptica na sljaci u svajcarskoj
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Odlicna atmosfera i Janko posle meca rece nikad na prvom mecu od kad igra za reprezentaciju nije sve bilo puno.Bravo Dule,bravo Nislije,bravo Nymane ako nas se vise sjecas
                                4 mec lopte je spasio Ryderstedt,ali bas spasio,Viktor nista nije mogao
                                Komarac okrenuo,sad ce Kukushkin da servira za ostanak u mecu,Roger na startu dosao do brejka i znamo da je to po automatizmu set,a Mayer ima 4:1 u cetvrtom i blizu je da i ovaj mec odvede u peti set
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X