Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaju se sastavi Svajcarske i USA za DC. Amerikanci igraju bez Rodika i Boba Brajana, igraju im Fish, Isner, Harrison i Mike Bryan, a za Svajcarce Federer, Wawrinka, Chiudinelli i Lammer.

    a ovde ce se igrati

    395475_321577324552692_217916791585413_1003476_1146936839_n.jpg
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Karte za Dejvis kup u prodaji od srede... rašomonijada
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Eto Drule
        sigpic

        Comment


        • Pokusali su da izlopovisu, ali ne moze vise. Hvala Bogu. Cuo sam jos u 15h bilo na lokalnim televizijama kao od sutra prodaja, ajde i to da vidimo.

          Comment


          • Nista izgleda...
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Konacno!



              Evo ih!

              Comment


              • .ebene lopovcine!Treba pozvati tenisere na bojkot.Pustili su danas sigurno manje od 600 karata.A sta je sa ostalim kartama gospodo draga?Uaaaaaa breee!!!!
                Last edited by bojanaBG; 02-02-12, 21:25. Reason: ...
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Lose su se organizovali. Kad su rekli 1000 karata mislili su ne na komplete vec na pojedinacne (dnevne) karte. Podeli to na 3, pa jos na 3 knjizare pa jos koliko je ljudi prosecno cekalo po knjizarama na velikoj hladnoci. Problem je najveci bio sto su teniskim klubovima date cini mi se cak 2000 karata i to kompleta, svi kompleti su bili rasporedjeni zato je i taj problem postojao. A organizacija je bila katastrofa, oni su na licu mesta stampali karte, uzimali podatke, tako da je trebalo maltene 5 minuta po coveku da uzme karte.

                  Comment


                  • Kazu da tapkarosi nude karte na fejsu i raznim forumima, da li neko ima link?

                    Comment


                    • Originally posted by andrija23 View Post
                      Kazu da tapkarosi nude karte na fejsu i raznim forumima, da li neko ima link?
                      Mozda nude ali stvarno ne znam ne gde. Bice na dan meceva ispred hale sigurno. Inace prodaju po duploj ceni, neki cak i skuplje.

                      Comment


                      • Ja se razmisljam da li da uzmem VIP karte za subotu ili nedelju ili da idem u petak nadajuci se da ce ih biti ispred hale.

                        Comment


                        • Originally posted by andrija23 View Post
                          Ja se razmisljam da li da uzmem VIP karte za subotu ili nedelju ili da idem u petak nadajuci se da ce ih biti ispred hale.
                          Te VIP karte se ne isplate. U subotu se igra samo dubl, a mozda se u nedelju jedan singl i ne igra. Tako da ti dosta para dajes za samo 2 meca.

                          Comment


                          • Evo nekih slicica sa treninga.

                            Comment


                            • Spanija-Kazahstan

                              Spanci bez Nadala i Ferrera u znatno izmijenjom sastavu,sa Almagrom kao glavnom zvijezdom.Nisu Kazahstanci naivni i Spanija bi vrlo vjerovatno imala probleme da nisu domacini.Kukushkin igra dobro,u dobroj je formi,Golubev nije,znamo kroz kakav je pakao prolazio prosle godine.Granollers iako je bolje plasiran od Komarca nesto ne vjerujem da ce dobiti prednost,bar prvog dana,naravno pitanje je i treba li trositi Komarca.Igra se na sljaci naravno,u Ovijedu ovoga puta.

                              Austrija-Rusija

                              Zanimljiv duel svakako.Melzer igra sve bolje,tu je i Hauder Maurer koji je opasan u ovim uslovima i moze da namuci mnogo bolje od sebe,a o Marachu kao dubl igracu ne treba trositi rijeci.Za Ruse ce debitovati Bogomolov Jr. odnosno oce li debitovati vidjecemo on je u ekipi,vjerovatno oce.Tu je Youzhny koji odlicno igra na pocetku sezone i on je trebutno najveca uzdanica Rusije sigurno,tu su jos i Davydenko i Kunitsyn.Kolja i dalje ne moze da se sastavi i nikad nije bio sila na tri dobijena tako da je on u drugom planu cini se.Igra se u Becu na hardu.

                              Kanada-Francuska

                              Jos jedan jako zanimljiv susret u najavi.Kanadjani predvodjeni Milosem u singlu i Nestorom u dublu nadaju se da bi mogli da pobijede Francuze.Nece biti lako,ali imaju sanse to je sigurno.Tu su i Pospisil i Dancevic,Frank stari lisac,Vasek sa vremena na vrijeme pokaze da moze da igra na najvecem nivou,ovi uslovi ce mu svakako odgovarati,kao i Milosu i Danielu uostalom.Francuzi dolaze u jakom sastavu,bilo je neke price da ce Gael mozda propustiti ovaj mec ali je i dlaje tu.Tu je Tsonga kao prvi reket,Benneteau i Llodra za dubl.Ceka nas odlican tenis u ovom susretu.Igra se u Vancouveru,u zatvorenom na hardu.

                              Svajcarska-Sjedinjene Americke Drzave

                              Derbi prve runde,bar na papiru.Mada iskreno mislim da je ovdje pobjednik vec poznat.Roger je tu,izabrali su sljaku i pred Amerikancima je starsno tezak posao.Naravno tu je i Stan,znamo koliko je dobar na sljaci tako da su u svim singl mecevima domacini favoriti cini mi se.Cak i u dublu posto je samo Mike od brace tu.Fish,Isner i Harrison su jos u ekipi,kod Svajcaraca Chiudinelli i Lammer.John bi jedini mogao nesto vise mislim.
                              Igra se u Fribourgu na sljaci.

                              Ceska-Italija

                              I ovdje je vec sve poznato,Cesi su veliki favoriti,Berdych bi morao da donese dva poena,a i Radek je favorit u svakom mecu i dubl im je bolji od italijanskog.Rosol i Cermak su jos u ekipi,kod Italijana Seppi,Starace,Bolelli i Bracciali.Ostrava,hard je u pitanju,sve je jasno,iako je Tomas znao da zakomplikuje u proslosti ovo nece propustiti,u odlicnoj je formi i ovi uslovi su savrseni za njega,kao i za Radeka,nadajmo se da cemo vidjeti njegovu magiju.

                              Srbija-Svedska

                              Opet se sastaju,opet bez glavnih zvijezda i jedni i drugi.Novak naravno nema potebe da se trosi za ovakav mec,sve je vec jasno iako je DC specificno takmicenje i ranking,forma nekad ne moraju nista da znace ali ovo se ne moze propustiti jednostavno.Robin i dlaje ima problema sa bolescu,ko zna i kad ce se vratiti,a i da je tu Svedjani bi tesko mogli nesto vise.Janko i Viktor ce igrati singl.Bozaoljac i Zimonja su tu za dubl i sa jednom pobjedom bi Svedjani bili presrecni.U skromnom sastavu su dosli,Ryderstedt,Bergman i Prpic ne mogu dapariraju Janku i Viktoru,pa i ovakvom Viktoru koji je poptpuno ispao iz forme.Tu je Linstedt,majstor dubla ali nema dovoljnu pomoc,ne moze sam da igra.
                              Po prvi put je Nis domacim,podloga hard naravno.

                              Japan-Hrvatska

                              Da je tu Cilic sve bi mnogo lakse islo za Hrvate,ne kazem da bi mogli garantovati pobjedu ali bi bili blizi njoj,ovako se morati dobro da se oznoje.Kei igra sjajno,pobjedjuje TOP 10 igrace u zadnje vrijeme i sigurno da Japanci ocekuju d aim donese dvije pobjede.Tu su jos i Soeda i Ito,uopste nisu naivni igraci ali Hrvati ce upravo u tim mecevima traziti priliku.Sugita je isto u sastavu.Sto se Hrvata tice Karlovic,Dodig,Veic i Zovko su u sastavu.Ivan je van forme,uopste ne igra dobro,Karlovic znamo kakav je,moze svakoga maltene da pobijedi,a isto tako od svakoga i da izgubi.Japanci su se odlucili za podlogu koja njima vise odgovara,za hard,igrace se u Hyogou.Mogao bi ovo da bude jako zanimljiv i neizvjestan susret.

                              Njemacka-Argentina

                              E ovo je najveci derbi prve runde,mozda ne na papiru ali kada pogledamo sastave i podlogu ovdje nas ocekuju ogromna uzbudjenja.Njemci sa Mayerom,Kohlschreiberom,Petzschnnerom i Haasom na Argentince sa Monacom,Chelom,Nalbandianom i Schwankom.Njemci su izabrali sljaku,iako bi njima vise odgovarao hard i mislim da su pogrijesili.Daleko od toga da njihovi igraci ne igraju dobro na sljaci,ali to je upravo najveca snaga Argentinaca i vrlo je vjerovatno da Nalbandian nece imati ni potrebe da igra,sem u dublu sa Edouardom.Monaco i Chela su u ovom trenutku jaci od Mayera,a sa Phillipom se nikad ne zna iako igra dobro na pocetku sezone.Ovaj susret se igra u Bambergu i sigurno je da ce biti jako uzbudljiv.
                              sigpic

                              Comment


                              • Danas sam procitala da Kohlschreiber ne igra, tako da su sad Argentinci izraziti favoriti:

                                Tommy Haas @TommyHaas13
                                Kohlschreiber not coming to join the team in bamberg, he is sick as a dog. this makes life this weekend a bit harder,feel better kohli
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X