Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo 4 greske Rafe, treba sad ovo Delpo da iskoristi, a i publika mu uliva dodatnu snagu. Ajmo majstore!

    Comment


    • Evo ga break , ajde sada Delpo
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by majabl View Post
        Hamzo.
        Veci si baksuz i od Vladana i od Note...

        A sta oni rade na terenu...
        Majo stavio bi ja sada Rafu na avatar da se iskupim,ali gdje cu njega poslije ovih svih majstora koji su stajali?

        Comment


        • Originally posted by hamza_TM87 View Post
          Majo stavio bi ja sada Rafu na avatar da se iskupim,ali gdje cu njega poslije ovih svih majstora koji su stajali?

          Pretpostavljam da si sad ti na toj slici, tako sam te zamišljao. Ma Maja je kriva za sve, preksinoć se lomilo i stavi Delpa u fazonu nije ona baksuz kao Vladan i ja, i ispostavilo se da nije, daleko je gora.

          Šteta što Delpo nije bio spremniji, donio bi Argentini bar bod.

          Comment


          • Dobar Delpo bas mi se svidja ovaj matchup...malo je i Rafa popustio...vazan 7. game

            Kako udara Delpo u zadnja 2-3 game-a

            Comment


            • Vladana ipak niko ne moze pobijediti, nema sanse.
              Cim je on rekao da je mec gotov, Delpo pravi brejk, tj. 2x pravi brejk.
              Evo sad cu i ja poceti gledati.

              Comment


              • Originally posted by majabl View Post
                Vladana ipak niko ne moze pobijediti, nema sanse.
                Cim je on rekao da je mec gotov, Delpo pravi brejk, tj. 2x pravi brejk.
                Evo sad cu i ja poceti gledati.

                Nije samo on, ovaj meč je odavno završen Nemoj samo ti gledati

                Comment


                • Nema od ovih udaraca odbrane nevjerovatno

                  Comment


                  • Svakako mi strim kasni 2 minute za skorom.

                    Comment


                    • Delpoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooo , evo ga 5-3 , ajde sada zavrsi i da idemo u 5.set , bravo majstore , unistavaj
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Aaaaaaaaaaaaaaaa, nasla dobar strim, taman da vidim brejk.
                        : cheer:

                        Comment


                        • Oooooo kakav meč!!!! Dostojan i imena i finala.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Pretpostavljam da si sad ti na toj slici, tako sam te zamišljao. Ma Maja je kriva za sve, preksinoć se lomilo i stavi Delpa u fazonu nije ona baksuz kao Vladan i ja, i ispostavilo se da nije, daleko je gora.

                            Šteta što Delpo nije bio spremniji, donio bi Argentini bar bod.
                            Nisam jos ovoliko bijel kao ovaj na slici.

                            Comment


                            • Odakle Delpu ova nova snaga
                              A Verdasco se obradova duploj,besramno radovanje
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X