Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • teska prva 2 servis gema za tomi lija ali izvukao se nekako...ajmo djuskaj beki
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Majstor za sad objasnjava
      Kakav osjecaj ima Roger,to se najbolje vidi na ovakvoj podlozi,mogao je i ranije da dodje do brejka,ali lagano uzima svoje servis gemove i vjerujem da ce i ovaj biti dovoljan za set.Kako samo napada BH slajsom i kako se prisunja mrezi,a voleji savrseni
      sigpic

      Comment


      • sjajno igra zeka...mada se malo i tomic prepao,mozda ubrza u drugom pa priredi barem malo zanimljivosti.sta mislis vladane,da li moze tomic do seta ili dva da otera u dramu ? ;)
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Ne vjerujem,ocekivao sam vise od njega,a Roger ga dobija njegovim najjacim oruzjem,slajsom.Tacno mu promijeni ritam u pravom trenutku,dok Tomik onda pokusava da promijeni stvari tako sto salje lopte na Rogerov FH,a tu onda nema spasa.
          Roger se nevjerovatno krece na travi,ovo je bas dobro,jos je sigurno strasno umoran i prikazuje ovakve stvari,svaka mu cast!
          sigpic

          Comment


          • sjajan slajs,forhend i bekend u federerovu bekend stranu i dolazi tomic do brejka...hvala vladane sto si omadjijao rodzera marfijevim zakonom

            3-0 tomic pronasao ritam,oslobodio se pritiska a rodzer usao u seriju gresaka vise iznudjenih nego neiznudjenih ali opao mu je tempo,medjutim vraca ga sigurnim servis gemom 3-1
            Last edited by asprilja; 18-09-11, 02:56.
            Cuj prvi maj

            Comment


            • Standardno je to kod mene
              Agresivniji Tomik na startu drugog seta,ali i par cudnih gresaka Rogera,slao je neke lopte tacno na Bernardov reket
              sigpic

              Comment


              • dve neiznudjene greske tomice,neverovatan drugi poen u gemu i forhend za kraj i vraca rodjo brejk...malo mi se cini da ga se zenta tomica,osetim taj njegov strah...jaooo jos 3 servis gema svom idolu sam uzeo set...

                edit: sta se ne oglasavas vladane,daj mu ga pre malo po vlaskoj magiji,samo da uzmemo ovaj set,posle sam i ja uz rodju...prokomentarisi ovu neverovatnu kretnju,voleje,servise,slajseve,forhende
                Last edited by asprilja; 18-09-11, 03:03.
                Cuj prvi maj

                Comment




                • Mislim da ovoga puta ni ja ne pomazem
                  Lose se Bernard namjesta na udarce,cas je par metara iza,cas je previse unutra,a Roger nalazi strasnu dubinu i te mu lopte padaju pod noge.Kad je daleko onda ga ovaj bez problema probija,ne znam sta da promijeni

                  Nisam siguran vjeruje li Tomik da moze do pobjede uopste
                  Last edited by Vladan; 18-09-11, 03:15.
                  sigpic

                  Comment


                  • prepao se,jasno se vidi...najbolje poene igra kad gubi 40-0... kada se opustio posle prvog seta isto je krenuo fino,cim oseti sansu da pripreti uzenta se i pravi neiznudjenu... definitivno mora vise da mu forsira bekend,nema veze sto fekiju super funkcionise slajs,jednostavno federer je mozda jednom,dvaput pogresio iz forhenda... i pod hitno da popravi kretnju i veru u sebe...i sto je mozda najvaznije malko vladanove vlaske magije

                    edit:rodzer menja ritam,igra bez greske,seta ga po terenu,tomic van ritma,velikim delom rodzerovom zaslugom ali ima tu atipicnih gresaka iz forhenda,umrtvljena kretnja i nejasno mi je zasto tako malo igra slajs igra kao da je neka druga podloga...ni nalik onoj igri protiv vavrinke
                    Last edited by asprilja; 18-09-11, 03:22.
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Ma pokusava on,ali Roger salje samo slajs i to lomi Tomika,onda promijeni i pokusa FH paralelom da dodje do poena,ali tesko je to izvuci i iskontrolisati,zato dosta i grijesi.Jos jedan brejk za Roger-a,6:5

                      Lleyton i Stan ce odluciti pobjednika
                      sigpic

                      Comment


                      • opet ista prica,bilo je 15 40 na servis tomika i onda je shvatio da je izgubio pa je pustio malo ruku i izvukao nekako gem...svejedno dobice ovo rodzer u tri seta

                        edit: brejk tomica,zatim i potvrda...pustio je ruku tomic pomiren sa porazom i neocekivano dolazi do 4-1...ja vlasima trazim samo jos jedan gem a dalje kako god zele
                        Last edited by asprilja; 18-09-11, 03:39.
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Ne ide ni tebi lose ovo jinxovanje
                          Tomik mnogo bolji u trecem setu,mora ovo da uzme
                          sigpic

                          Comment


                          • pustio je tomic ruku,to je vise nego ocigledno sto rezultira i sa dosta dobrih prvih servisa i mnogo sigurnijom igrom sa osnovne linije,federera malo izdaje slajs...hvala vlaskoj vladanov magiji kojoj sam i ja na kraju pripomogao ...sada sam planirao da promenim tabor i da navijam za rodzera da bi gledao spektakl na celu sa drevnim lejtonom ali nekako ne mogu da navijam za federera...mnogo tesko kada citav zivot navijas da salje bekend u aut a sada navijas za dobre udarce,bas sam se zbunio ...evo ga smanjuje tomica na 2-1
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Au kakav je set odigrao Bernard,impresivno
                              Ogroman broj vinera,nista nije prosipao,mnogo agresivniji,ali isto tako inteligentno je igrao,kakve kratke uglove iz FH-a pronalazi,tjerao je Roger-a mnogo vise da trci,a kad je tako i gresaka je bilo mnogo vise.Da vidimo moze li ovaj nivo da zadrzi i u sledecem setu

                              edit: Opet pasivan Bernard u 4. setu,previse je otvarao FH Federer-a i tu nije bilo spasa, 2:2,zavidim onima koji ce gledati Lleyton-a i Stan-a,ja ne mogu
                              Sve u svemu nije bilo lose kako je izgledalo da ce biti posle 1. seta,bilo je i malo umora na pocetku 4. seta kod Roger-a,ali cim je dosao do drugog brejka mec je bio gotov.Bilo je odlicnih poena,ocekivao sam vise od Bernardovog BH slajsa,ali dobar mec i bilo bi sjajno kad bi vise bilo ovakvih podloga

                              Hopp Stan
                              Last edited by Vladan; 18-09-11, 04:23.
                              sigpic

                              Comment


                              • znaci lejton evo sjajno je otvorio lejton,vavrinka u grcu,gresi...2 0 za lejtona.inace nisam napomenuo da dobru podrsku imaju svajcarci svih ovih dana...
                                Last edited by asprilja; 18-09-11, 05:04.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X