Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nema sto odje da se zali... Da je prosla Srbija, prosao bi losiji tim. 3-4 reprezentacije su trenutno kvalitetnije. Takva je i ARG. Nema sto da se zali! Pa njima dubl tim Svank-Zebalos igra gotovo stalno zajedno. Oni imaju dubinu, kao i Spanci i Francuzi. "Ljeba i igara!". Ima toliko toga bitnijeg od tenisa, u drzavi Srbiji...

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Rafter i Obradovic, ma razlika je u nijansama...
      Razlika je u 30 kg u korist Raftera. Ali posto je on Rafter, moze mu se da sjedi tamo i smeka ribe iz publike, a Obradovica cemo da vrijedjamo... Saki: "Da bi bio dobar dzokej, ne moras prvo da budes dobar konj" ;)

      Comment


      • Originally posted by unagi View Post
        Obradovica ne mogu ocima da vidim, ajde sto je drzac peskira nego se jos izlupava sa izjavama.
        Pojasni ovo. Šta je to trebao da kaže ili uradi? Ko se mogao nadati uspehu bez Noleta, ako protivnici zaigraju kao što jesu.

        Comment


        • Obradovic ima katastrofalne izjave, svako ko prati malo blize tenis to zna...
          Pre 2,3 dana je optuzio Amerikance, da su oni krivi sto je Djokovic umoran zato sto nemaju krov i da je to namerno uradjeno, posto vec 2 godine Novak ne moze da igra u petak.

          @M_G_S
          mozes da pricas sta god hoces, znam da volis da provociras, ali ne mozes porediti Obradovica i Raftera, pa ni kroz salu...
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Obradovic je iskusno prebacivao odgovornost sa svojih igraca na druge. Pa cak i na sebe, kompromitujuci se takvim izjavama.

            Evo pocinje strasan mec. Bolleli protiv Capdevile. Ocekuje nas fantastican tenis!

            pazi malo na recnik
            Last edited by bojanaBG; 18-09-11, 15:52. Reason: recnik

            Comment


            • Originally posted by M_G_S View Post
              Obradovic je iskusno prebacivao odgovornost sa svojih igraca na druge. Pa cak i na sebe, kompromitujuci se takvim izjavama.
              Obradovic mozda i nije los trener,ali se on ne pita mnogo u reprezentaciji cini mi se,odlucuju igraci.On razgovara,ali evo sad Novak kaze spreman je 50-60% i to je u ovom trenutku vise od Viktorovih 100% o cemu vise da pricamo
              Originally posted by M_G_S View Post
              Evo pocinje strasan mec. Bolleli protiv Capdevile. Ocekuje nas fantastican tenis!


              Dudi igrao protiv Polansky-on,znaci da Milos nije mogao,sad odlucuju Weintraub i Pospisil
              sigpic

              Comment


              • Mozda je Obradovic bio selektor, tj. samo je sedeo na klupi pored igraca, ali svi znamo da je mozak bio Pilic.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Evo ja odgovorno tvrdim da nas 80-90% ljudi sa foruma bi nasim igracima vise pomoglo nego Boca.

                  Mi koji smo zaludjeni tenisom i pratimo mnogo meceva bi za svakog naseg protivnika napravili bolju analizu i skauting za nase igrace nego Bogdan.

                  I ovo nije ona klasicna prica u Srbiji su svi selektori, jer je Boca obicna ikebana a o njegovoj strucnosti i intelegenciji sam imao prilike da se upoznam prilikom komentarisanja nekih meceva na televiziji.

                  Danas da je bio Pilic tu on bi mogao da spreci Novaka da izadje sa 60%. Jer on ima neki autoritet nad Novakom za razliku od drzaca peskira i navijaca.

                  Comment


                  • Ma DC je stvarno precijenjeno takmicenje... Pa vidite sad ovaj cirkus. Izasli Monako i Tipsarevic. I monako predade mec, ni da je igrao ispred zgrade. Pa razna otkazivanja, kalkulacije... Gotovo uvjek teniseri koji petkom gube 2:0, a igraju i u neÄ‘elju, lagano izgube i treci set... Treba to svake dvije godine organizovati. Onda bi se takmicenje podiglo na neki pijedestal, teniseri ga ne bi smatrali obavezom...

                    Comment


                    • Novak nije ni trebao da igra davis kup ali je morao zbog pritiska javnosti a i vidi se da je zeleo. Medjutim bilo je jasno da ne moze a posebno ne protiv onakvog delpotra sa onakvim servisom i da je skroz spreman svasta bi tu bilo. Tako da je predao da ne bi pogorsao povredu ali je morao to da ucini dramaticno zbog publike a i narod u srbiji realno nije briga za njegovo zdravlje vec samo za rezultate pa je povreda morala da deluje sto ozbiljnije da bi opravdao to sto odustaje u areni. Ne svidja mi se taj potez jer je realno mogao odigrati do kraja i izgubiti 6-0, 6-0, ali ga ni ne krivim puno jer uopste nije ni trebao da igra taj mec. Tako da sve je u redu sa novakom samo mu treba malo vremena da se oporavi i sad nek iskulira do sangaja i to je to. Inace delpo ako se potpuno vrati u formu je broj 2 sledece godine. marej je za njega indijanac.

                      Comment


                      • Zaboljelo ga je, nema tu price... Mozda je on mogao primiti blokade, napalit ga publika, poginuti na terenu, dobiti... Ali zbog cega?! Da Janko izgubi lagano peti mec, i javnost opet pocne s pljuvanjem jer nije igrao prvi mec?!

                        Comment


                        • zemlja uz ovakav doprinos djokovica bi bio jos gori izbor. nadalje, velika je promjena doci iz finala USO na zemlju. argentinci (juznoamerikanci) su teniski odrasli na zemlji a del potru i nalbandianu odgovaruju sve podloge. a zemlja i vise nego troickom i tipsarevicu.del potro je "imao" federera za finale RG-a, a to je i jedini GS na kojem je nalbandian 2. puta bio u polufinalu. imao jei puno dobrih rezultata na mastersima na zemlji, ima cak 7 finala na toj podlozi. tako da...

                          Comment


                          • Pa to i kazem, ali da je primio blokade verovatno bi pogorsao povredu a treba da misli na nastavak karijere nije ovo grand slam finale ipak...mada mislim da bi janko dobio peti mec jer igra zaista odlicno samo delpu realno ipak ne moze nista kad je ovaj u formi ali poenta je u tome da davis kup nije razlog da igrac rizikuje karijeru zbog toga i da posle ne moze na primer da igra london. Sto se mene tice on je vec uradio tolilo da vise ne mora ni da igra to takmicenje posebno jer smo ga vec osvojili. Sad treba da uzme olimpijadu, roland garos i sto vise slemova do kraja karijere a glavni rival ce mu po mom misljenju biti upravo delpotro

                            Comment


                            • Pa nije u ovom mecu bilo pitanje opstanka Srbije pa da mora da igra sa blokadama.

                              Za ovo sto bi Janko dobio mec je malo dikutabilno jer je Janko obican tenisercic za Nalbandijana.

                              Ova dva igraca su klasa za Troickog i Tipsarevica. Videli smo njihov kvalitet ove godine u DC protiv mnogo slabijih igraca i sa koliko muka su pobedjivali.

                              Svaka njima cast na rangovima karijere, poklopilio im se dosta stvari ali u ovom sport nema prevare kad stanes na crtu 1 na 1.

                              Comment


                              • cilic kaze da nije nista znao o igri de voesta. kakav amaterizam. u srijedu je zdrijeb u bangkoku, hrvatska moze biti nositelj.

                                Comment

                                Working...
                                X