Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo moram reći,svaka čast Novaku on je sigurno igrao u bolovima trudio se maximalno mislim da je i on sam znao da će naići na neke komplikacije ali je opet izašao na teren,i ja mislim da su pravi navijači koji su podržali ovo što je Novak uradio,još jednom njemu svaka čast malo ko bi ovo uradio za svoju zemlju,i mislim da ovo što je Miko napisao prevazilazi svaku granicu nepoštivanja.Novak želim ti fin odmor i da se povreda sanira.
    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
    Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

    Comment


    • Originally posted by Miko View Post
      Slusaj , nije da ja ne volim Novaka , daleko od toga , 4 mi je omiljeni teniser ali nisam sad ne znam kakav fan , vise volim Tipsu , ali mi je krivo sto sebe unistava , izlazi na teren znajuci da ne moze , nego zeli da igra jer voli Srbiju Ne mislim da bi Viktor dobio ali bi se borio i imao bi pritisak , ovako je sebe povredio i jos smo ispali
      Strasno si kontradiktoran!
      Odluci se vec jednom,da igra ili ne igra?

      Originally posted by Miko View Post
      Kako je Rafa mogao igrati za Spaniju i jos pocistiti Gaskea A Novak ne moze Jaooooo , sad cemo ispasti jer se njemu ne igra Ajmo Janko do preokreta
      Originally posted by Miko View Post
      Slusaj to za sponzore , Novak je u formi ,njemu treba 1-2 treninga , uostalom trebao je reci odmah da nece igrati , Rafa je pocistio Gaskea a i on je igrao kao Nole mec , igrao sa Murrayom , kazes povreda ledja ? Rafa ima tolike probleme sa zuljevima na prstima i nogama da je to strasno ali nebitno sada , bitno da gubimo 0-2 i da se moramo nadati cudu da udjemo u finale
      http://www.sportklub.info/forum/thre...277#post603277
      http://www.sportklub.info/forum/thre...299#post603299
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Slusaj , nije da ja ne volim Novaka , daleko od toga , 4 mi je omiljeni teniser ali nisam sad ne znam kakav fan , vise volim Tipsu , ali mi je krivo sto sebe unistava , izlazi na teren znajuci da ne moze , nego zeli da igra jer voli Srbiju
        Krivo ti je sto sebe unistava, pa onda kada se samounisti, ti mu prebacujes da se ne bori dovoljno za Srbiju nego samo za sebe?

        Kod tebe bas promaja u glavi?

        Comment


        • Originally posted by Dusan View Post
          Kao prvo da je doslo do tog duela, do karata ne bi dosao, to ti garantujem. Drugo Viktor je van forme i ne moze dobiti Falju, a kamo li Nalbandijana koji svi znamo kako igra za reprezentaciju. Delpo nije tamo neki igrac pa da ga Tipsarevic moze dobiti lagano, Delpo je igrac koji zasluzuje Top 5, a ova 2 meca je odigrao vrlo dobro. Novaka krivis? Zasto? Samo je hteo da pomogne reprezentaciji, da se Viktor ne bi obrukao, a da se to desilo bilo bi veceg pljuvanja.
          Originally posted by Indigo View Post
          MAjke mi moje ja vec mesecima pokusavam da shvatim za koga ti sve navijas...
          Uglavnom shvatio sam da navijas za pobednike, sto nema gore stvari od toga....
          Samo se zamisli, na US Openu si ludio za NOletom sada ga pljujes...daj breee...
          Ocajan raspored je i doveo do ovoga, treba da igraju 12 meseci godisnje tako je najbolje...
          Dosao bih do karata veruj mi ;). Ma ne mora dobiti Viktor , nego nek izadje , ovako se jadni Novak samo povredio i rizikuje svoje zdravlje i karijeru i + ispadamo. Kome to treba? Nikome a najmanje njemu. Tipsarevic je igrao SF Montreala i QF US Opena , imao bolje rezultate od Delpa + domaci teren , trebao je to dobiti.

          Ne znam gde si video da navijam za Novaka ali celi mec protiv Janka sam navijao za Janka , nigde se nisam oglasio da navijam Novaka ;) Za Novaka navijam protiv Rafe,Rogera,Andya i tako
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Nadam se da je vaskoliko srpstvo zadovoljno, Novak je izasao i patriotski dao telo za narod. Strasno na sta je spalo. Eto sta je efekat pritiska javnosti. Da nije igrao, spalili bi Arenu sa sve teniserima unutra. Steta je zbog ostatka sezone. Nadam se da ce brzo vratiti.
            U pravu si.
            Novak je bio stavljen pred težak izbor izmedju dva zla, a da pri tome još nismo sigurni da li je izabrao manje...
            A pljuvači uvek spremni , ko zapete puške.
            Strašno.

            Comment


            • Miko sta ti pricas gde Novak ne daje 100%,on je u ovakvim uslovima,sa ovakvom povredom izasao na teren,nemas ti pojam o zivotu nemas dusu,dao je sve od sebe koliko je mogao na kraju je i plakao iz srca,ako to ne cenis onda nemam reci I je*ao te poraz bre,zdravlje je na prvom mestu
              Last edited by MiljanVR; 18-09-11, 15:08.
              http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

              Comment


              • Originally posted by MiljanVR View Post
                Miko sta ti pricas gde Novak ne daje 100%,on je u ovakvim uslovima,sa ovakvom povredom izasao na teren,nemas ti pojam o zivotu nemas dusu,dao je sve od sebe koliko je mogao na kraju je i plakao iz srca,ako to ne cenis onda nemam reci
                Necu vise da pricam o tome , napusticu ovu temu , ispisao sam da mi je krivo sto smo ispali , dao je sve za Srbiju ovde , igrao je za Srbiju i to mu se obilo o glavu , krik je sve rekao. Nadam se brzom oporavku pa sta bude videcemo
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Shardonnay View Post
                  Meni ovo sad bas izgleda nekako bezveze, da ne kazem neku drugu rec... Znas da ne mozes da igras, da si povredjen, da te boli, nemoj izlaziti na teren, samo da bi odrzao imidz ''ginuti za Srbiju ako treba''. I normalno da ce ovako da podeli navijace, jedni ce ga voleti jos vise, drugima ce ovo doci kao potvrda onog sto su tvrdili sve vreme, da mu predati mec nije strano.
                  Bez vredjanja drugih clanova
                  Last edited by bojanaBG; 18-09-11, 15:59. Reason: vredjanje

                  Comment


                  • Za ovakve kao sto je Miko ne bi valjalo ni da je Troicki, ni da je Djokovic izasao na teren.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Strasno si kontradiktoran!
                      Odluci se vec jednom,da igra ili ne igra?

                      Inače ne navija za njega, samo mu stoji u potpisu.
                      Znao sam da će igrati, ali je trebao predati još u 5 gemu, čim najmanji problem osjeti pozdraviti se na mreži, ovako se bespotrebno mučio još sat vremena, iako se vidilo da je put bez povratka

                      Comment


                      • Zbog ovakvih situacija i postoje selektori u Davis Cupu...i ako je necija greska sto se Nole pojavio na terenu danas...onda je to selektorova...kao i ljudi u Noletovom stabu...na twitteru je covjek fino napisao da Novak nije spreman...i jednostavno mu je neko drugi trebao zabraniti da igra danas...

                        Comment


                        • 1.
                          Ono sto je Miko napisao moze samo neko monumentalno neupucen da napise. Svejedno ne mislim da mu zbog toga treba zabraniti pristup forumu.
                          Covjek moze da ima misljenje iako je neupucen.

                          2.
                          Ovo nije neuspjeh Srbije. Del Potro u ovakvoj formi je peti clan elitnog kluba. Kao takav je bitno bolji od Troickog i Tipsarevica. Isto tako je prejak za povrijedjenog Djokovica. Druga je stvar sto su se Tipsarevic, Troicki a mozda i Obradovic svoje nade bazirali na uvjerenju da Del Potro nece biti jaci nego tokom americke sezone. Mislim na onu arogantnu konferenciju za stampu u cetvrtak.

                          3.
                          Kad bolje razmislim dobro je da je Novak igrao. Tesko mi je da to kazem ali ponekad situacija zahtijeva da uradis glupost. Obrazlozicu to kasnije u posebnom postu.

                          Comment


                          • Ma sve je u petak bilo jasno,tako su ga pljuvali da je to strasno.A ako neko igra za svoju zemlju i uvijek je tu to je Novak,pa ja ne znam sta neki oce,evro-africka zona bi bila premija da nema Novaka,mozda nekad svjetska grupa,ali rijetko.To je realnost,danas Viktor protiv ovakvog Delpo-a ne bi sigurno mogao vise od 3 gema po setu.
                            Najbolje da umre na terenu nedje da bi pokazao posvecenost!

                            Ja se iskreno nadam da je ono i odglumio,ali ga definitivno krivim sto ne pazi dovoljno na sebe i igra sa povredama i u Cincy-u i sad,on je inteligentan momak i zna mnogo bolje od toga!Mada je krik bio uzasan

                            Svaka cast Argentincima i Delpo-u koji je danas odigrao vrhunski prvi set,servis fenomenalan,a i dugo je drzao loptu u polju,pa i u toj konstalaciji snaga Novak je bio egal i nijanse su odlucile prvi set.
                            Finale nece biti zanimljivo jer Argentinci na sljaci nemaju sanse protiv Nadal-a i Ferrer-a,a volio bih da dodju do tog trofeja i zbog Nalby-a i zbog Delpo-a

                            Drzite nivo,ne vrijedjajte druge!
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja stvarno Miko tebe ne mogu da shvatim .. Petak navece pricas : Kako je Rafa mogao da igra , a on ne moze i ljuti smajli , sad ga kritikujes jer je igrao .. Evo Vladan je to postavio , stvarno te je nemoguce shvatiti ..
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                Zbog ovakvih situacija i postoje selektori u Davis Cupu...i ako je necija greska sto se Nole pojavio na terenu danas...onda je to selektorova...kao i ljudi u Noletovom stabu...na twitteru je covjek fino napisao da Novak nije spreman...i jednostavno mu je neko drugi trebao zabraniti da igra danas...
                                Upravo tako, a nas selektor je profesionalni dodavac peskira i nista vise.
                                Ali trebao je neko u njegovom timu da donese odluku, posto je Djokovic razmisljalo srcem a ne glavom.

                                Stvarno se nadam da nije nista ozbiljno
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X