Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasto je igrao meni nije jasno?
    bas mi je zao, zbog pritiska je morao da izadje, umesto da je sedeo kuci i odmarao
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Da nije igrao bio bi izdajnik srpskog roda,vec su pljuvaci u petak krenuli,eto im sada,ne kazem na forumu nego globalno.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Ja još uvijek stojim iza svojih riječi da nije trebao uopće da igra ,sada je samo pogoršao situaciju ,i baš mi je bilo žao ga gledati u onakvim bolovima.Manda mislilm da ću se složiti s tobom ,i vjerovatno je to jedini razlog .
        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

        Comment


        • Strasno , ne mogu da verujem , izvredjao sam ga na sav glas u kuci , neverovatno sta nam uradi Strasno Prvo ni jedan mec za reprezentaciju ove godine u singlu nije odigrao i umesto da je danas Viktora pustio da igra koji je spreman on mora da igra, on je najbolji Ispadosmo zbog njega Kako ovo ne volim , ovo je strasno , da igra neko a ne moze da igra , a za sebe kad treba da igra 100 posto je spreman
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • I ode Nole, za dz je uopste izlazio da igra, nije mu trebalo da se ovako kocka, bez obzira na sve.

            Comment


            • Maaaaaaaaaaaaaaaaa daaaaaaaaaaaaj. Koliko treba biti neozbiljan pa izaci na teren sa nekom tako ozbiljnom povredom. Jer ovo sto mu se sad dogodilo je stvarno rezultat neceg vec postojeceg... A mrs... Ne dobija se Delpo lako ni kad si 100% zdrav...

              Nole, oporavi se sto prije za nove rekorde. Donio si jedan DC Srbiji, sam samcat. Pa kad Viktor pocne da ulaze nesto pozitivno i u reprezentaciju, onda se prikljuci opet. Ovaj krik je mozda izgledao bolno, ali bolje da te je zaboljelo jako i da si prekinuo, nego da pogorsavas povredu 3-4-5 setova, da bi na kraju Nalbandijan pocistio Tipsarevica 3:0... Jos dva mastersa i funalni turnir te cekaju...

              I jos jednom za bratsku Argentinu...

              Volveremo' volveremo'
              volveremos otra vez
              volveremo' a ser campeones
              como en el 86!

              Comment


              • Originally posted by Miko View Post
                Strasno , ne mogu da verujem , izvredjao sam ga na sav glas u kuci , neverovatno sta nam uradi Strasno Prvo ni jedan mec za reprezentaciju ove godine u singlu nije odigrao i umesto da je danas Viktora pustio da igra koji je spreman on mora da igra, on je najbolji Ispadosmo zbog njega Kako ovo ne volim , ovo je strasno , da igra neko a ne moze da igra , a za sebe kad treba da igra 100 posto je spreman

                Tvojim prosipanjima nema kraja.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Strasno , ne mogu da verujem , izvredjao sam ga na sav glas u kuci , neverovatno sta nam uradi Strasno Prvo ni jedan mec za reprezentaciju ove godine u singlu nije odigrao i umesto da je danas Viktora pustio da igra koji je spreman on mora da igra, on je najbolji Ispadosmo zbog njega Kako ovo ne volim , ovo je strasno , da igra neko a ne moze da igra , a za sebe kad treba da igra 100 posto je spreman
                  Nije ti bre kriv Djokovic sta oces bre ti imas li dusu covece,izasao je sa ogromnom povredom (niko ne bi izasao)a on je izasao,to je covek,e sada zbog ovoga ce biti upitanju i pocetak sledece godine,e moja Srbijo ne znate da cenite nista i plakao je na kraju e tu se vidi koliko mu znaci Srbija,a ti komentarisi sta oces ,jer ocigledno pojma nemas o zivotu
                  http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Strasno , ne mogu da verujem , izvredjao sam ga na sav glas u kuci , neverovatno sta nam uradi Strasno Prvo ni jedan mec za reprezentaciju ove godine u singlu nije odigrao i umesto da je danas Viktora pustio da igra koji je spreman on mora da igra, on je najbolji Ispadosmo zbog njega Kako ovo ne volim , ovo je strasno , da igra neko a ne moze da igra , a za sebe kad treba da igra 100 posto je spreman
                    Svaka tebi cast i tebi slicnima...
                    Sramite se ako kazete bilo sta protiv coveka...
                    Nije on kriv sto je Troicki Invalid.....
                    Sramota bree!!!
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Da nije igrao bio bi izdajnik srpskog roda,vec su pljuvaci u petak krenuli,eto im sada,ne kazem na forumu nego globalno.
                      Balkan...za nadati se da nije dodatno naskodio svom zdravlju...tuzan kraj...ni Delpo se ne moze radovati kako treba...a ovo mu je jako emocionalan trenutak...buduci da je i sam zbog povrede propustio jednu cijelu sezonu...

                      Sto se samog DC tice...jos jedna titula za Spaniju...ne vidim kako ih Argentinci mogu pobjediti u gostima

                      Comment


                      • Meni ovo sad bas izgleda nekako bezveze, da ne kazem neku drugu rec... Znas da ne mozes da igras, da si povredjen, da te boli, nemoj izlaziti na teren, samo da bi odrzao imidz ''ginuti za Srbiju ako treba''. I normalno da ce ovako da podeli navijace, jedni ce ga voleti jos vise, drugima ce ovo doci kao potvrda onog sto su tvrdili sve vreme, da mu predati mec nije strano.
                        Nadam se da povreda ipak nije toliko ozbiljna i da posledice nece biti velike...
                        in another life
                        I will love you again, RF.

                        Comment


                        • Nadam se da je vaskoliko srpstvo zadovoljno, Novak je izasao i patriotski dao telo za narod. Strasno na sta je spalo. Eto sta je efekat pritiska javnosti. Da nije igrao, spalili bi Arenu sa sve teniserima unutra. Steta je zbog ostatka sezone. Nadam se da ce brzo vratiti.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Nema sta da se prica, sudjeno nam je bilo da izgubimo, Novak umoran, plus povreda, Troicki totalno van forme, Tipsarevic igrao protiv Delpa, koji je igrac za Top 5

                            Comment


                            • Originally posted by Miko View Post
                              Strasno , ne mogu da verujem , izvredjao sam ga na sav glas u kuci , neverovatno sta nam uradi Strasno Prvo ni jedan mec za reprezentaciju ove godine u singlu nije odigrao i umesto da je danas Viktora pustio da igra koji je spreman on mora da igra, on je najbolji Ispadosmo zbog njega Kako ovo ne volim , ovo je strasno , da igra neko a ne moze da igra , a za sebe kad treba da igra 100 posto je spreman
                              Ja naprosto ne mogu da vjerujem ,šta si ti napisao,ovo što si rekao jedan fan Novaka nikada u životu ne bi trebao reći,pa bitnije je njegovo zdravlje nego ,taj Davis Coup.Mene bi bilo stid da sam nešto ovako napisao a da se smatram navijačem istog.
                              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                              Comment


                              • Meni je krivo to sto je izasao na teren ako ne moze da igra , ako ne moze sto je izlazio :
                                1) Sam si je pogorsao povredu
                                2) Ispali smo iz Davis Cupa
                                3) Rizikuje dugo neigranja

                                Zasto mu je to trebalo ? Nizasto
                                Mogao je Vica izaci pa sta bude

                                Originally posted by Adin View Post
                                Ja naprosto ne mogu da vjerujem ,šta si ti napisao,ovo što si rekao jedan fan Novaka nikada u životu ne bi trebao reći,pa bitnije je njegovo zdravlje nego ,taj Davis Coup.Mene bi bilo stid da sam nešto ovako napisao a da se smatram navijačem istog.
                                Ja nisam Novakov navijac ;)
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X