Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cilic servira za 6:2. to bi trebalo biti to. prvi je dobio 6:4.

    Comment


    • mene izuzetno iritira sto se samo zenski osnovnoskolski glasici cuju na tribinima,mora bre to drcnije,bucnije,jace,da im se noge odseku
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Conga je prijavljen umjesto Simona danas.

        A ovo informacija za Djokovica, tviter Ace Stojanovica:

        Dejvis kup, Srbija-Argentina: Novak Djokovic ce trenirati danas u Areni od 10.30-11.30 i tada ce se vise znati o stanju pretece povrede.
        Dejvis kup, Srbija-Argentina:Novak Djokovic insistira da igra ali jos nije odluceno da li ce nastupati. Ima ozbiljnih problema sa povredom.
        Dejvis kup, Srbija-Argentina: Ne radi se o iscrpljenosti i umoru, Novak Djokovic ima problema sa povredom koju je obnovio u finalu US Opena.
        Dejvis kup, Srbija-Argentina: Nezvanicno, Novak Djokovic hoce po svaku cenu da igra iako mu mu preti 1-mesecna pauza ako pogorsa povredu.
        Iako zvuci kao fraza-istina je: Novak zeli da igra danas zbog ljubavi prema Srbiji i Srbima. Preti mu povreda, ali on "gori" da igra...

        Comment


        • Originally posted by asprilja View Post
          mene izuzetno iritira sto se samo zenski osnovnoskolski glasici cuju na tribinima,mora bre to drcnije,bucnije,jace,da im se noge odseku
          mi kad smo bili jaki, a to je znaci bilo onda kad je ljubo bio treci a i mario jako dobar, smo u splitu imali nevjerovatnu atmosferu.
          da sad imamo vasu ekipu mogu misliti koja bi ludnica bila u splitu. argentinci recimo imaju doma odlicnu atmosferu.

          Comment


          • Argentincima noge da se odijeku???

            Da vidis ti u kakvoj atmosferi su oni igrali prije par godina kuci,gorilo je kao da je Super Klasiko(Boca-River),oni u toj atmosferi funkcionisu jos bolje,pogotovo Nalbandian koji je izjavio da je to jedan od vecih minusa u tenisu sto nema barem malo buke

            Jest da su igrali pred svojom publikom,ali opet rekao je Nalbanidian da mu je draze igrati pred bucnim navijacima nego u "klasicnoj" teniskoj atmosferi
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • kakav je car taj aca stojanovic,vidi se covek da obozava svoj posao...bilo ko da ga pita nesto na tviteru u vezi fudbala ili tenisa sve ce odgovori uz objasnjenje i to onako ljubazno sa zadovoljstvom...pravi gospodin covek
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Originally posted by asprilja View Post
                hvala vam puno na potvrdi evo vam onda jedan savet ,ako neko zeli 0,1 posto da rizikuje.znam da nije tema ali ocu da podelim sa ljudima a ovo je najgledanija tema.ako ne odgovara nek prebace moderatori.kladionica mozzart je dala meceve za dejvis kup i dali su mec ferer-gaske granica u gemovima 35,5...ja sam sad nazvao druga koji radi u mocartu i stavio mnogo para na under 35,5 jer pre toga igraju nadal-simon i pretpostavljam da nadal na 1,01 kvotu dobija simona i samim tim ferer-gaske igraju u 2 seta i 99,9 posto dolazi under 35,5...e sad velika je verovatnoca da neko od njih ne izadje zadnji mec nego neko umesto njih ili da se mec otkaze ali onda vam je kvota 1 i ulog vam se vraca ali postoji i neka sansa da odigraju njih dvoje i da se uzmu fine pare...u svakom slucaju gotovo da nema rizika a zarada je ulog puta 1.85 ili vam se vracaju pare...nema gubitka pa ko voli nek izvoli
                ako budu igrali na 2 seta, verovatno ce ti dati kv 1 - tesko je kladzu zeznuti...ali vredi probati-ovo je dobar pokusaj !!

                Comment


                • http://www.sportske.net/vest/tenis/novak-igra-na-sopstvenu-odgovornost-51317.html

                  P
                  osto nije umor, kako sam ja predpostavljao, NE treba da igra ni danas. Mislio sam da je povreda bila sanirana, posto je nigde nije spominjao (to nije radio samo da ne bi davao vetar u ledja Argenticima), vec je govorio da je umoran. Umor moze da se prevazidje, ali povreda je nesto drugo. Neka Vica izadje pa sta bude bude, mora i on da zabelezi pobedu protiv nekog vrhunskog igraca (koji doduse trenutno nije top10, ali nema veze).
                  "Ne zelim da izadjem na teren i pruzim maksimum, zelim da izadjem na teren i pobedim." - Novak Djokovic

                  Comment


                  • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                    mi kad smo bili jaki, a to je znaci bilo onda kad je ljubo bio treci a i mario jako dobar, smo u splitu imali nevjerovatnu atmosferu.
                    da sad imamo vasu ekipu mogu misliti koja bi ludnica bila u splitu. argentinci recimo imaju doma odlicnu atmosferu.
                    ma ja kazem da se treba dovesti barem 1000 navijaca,pravih navijaca i momaka sa osecajem za sport sto znaju kad je gusto,kad treba arlauknuti,kad trubiti,kad aplaudirati kad zvizdati a kada treba cutati a nek ostalih 19 000 karata rasporede kako oce...ali ovde im je lakse dovesti neke devojcice,cerke od kolega i koleginica da organizovano tapsu i masu sa onim necujnim djavolima i da vicu srbija posle osvojenog poena i da tapsu...mi smo barem zemlja dobre atmosfere,steta sto to izostaje u tenisu
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Originally posted by Momchilo View Post
                      ako budu igrali na 2 seta, verovatno ce ti dati kv 1 - tesko je kladzu zeznuti...ali vredi probati-ovo je dobar pokusaj !!
                      ne mogu ti dati kvotu 1,ne stoji im to u pravilima,mozes da ih tuzis i da ti plate milionsku odstetu,njihova greska nek trpe ako se poklope kockice,nece biti ni prvi ni poslednji,isplacivali su i za ocitije greske ;) ...zato bwin i william hill nemaju taj mec,imaju samo neke kladionice koje imaju u svojim pravilima definisano za takve situacije
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Nisi razmisljao o tome da je moguce da Ferrer i Gasquet odigraju klasik u tri seta...sa zavrsnicama u TB-ovima

                        Mislim da ce Tsonga da igra protiv Rafe a ne Simon...Tsonga je svakako jedini od francuza koji ima neku sansu protiv Rafe...pa makar se te sanse mjerile i u promilima...
                        Last edited by shminka; 18-09-11, 10:56.

                        Comment


                        • pa to sam i naveo kao 0,1 posto sanse...0,05 da rafa izgubi i 0,05 da ovi odigraju 7-5,5-7,7-5...realno vredi odrizikovati

                          nego razmisljam se...kad bi priblizno ovako zagrmela arena na tenisu,recimo na zagrevanju da grmi konstantno i u pauzama izmedju gemova,pa protivnici ne bi morali da igraju...a ni novak tu bi tipsa i viktor odradijivali posao godinama
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Originally posted by dJOLEX View Post
                            http://www.sportske.net/vest/tenis/novak-igra-na-sopstvenu-odgovornost-51317.html

                            P
                            osto nije umor, kako sam ja predpostavljao, NE treba da igra ni danas. Mislio sam da je povreda bila sanirana, posto je nigde nije spominjao (to nije radio samo da ne bi davao vetar u ledja Argenticima), vec je govorio da je umoran. Umor moze da se prevazidje, ali povreda je nesto drugo. Neka Vica izadje pa sta bude bude, mora i on da zabelezi pobedu protiv nekog vrhunskog igraca (koji doduse trenutno nije top10, ali nema veze).
                            del potro je odlican igrac. uzmalo srece je mogao dobiti nadala na W i simona na USO. izgubio je po 2 TB u tim mecevima, a ni jedan dobio.
                            losa mu je bila jedino americka turneja. ali je tu izgubio od taj dan fenomenalog cilica, od gulbisa koji je također igrao fenomanlno taj dan i od federera.
                            jos je na pocetku godine igrao losije jer se trazio sve ostalo je bilo vhunsko.
                            nije bilo navijaca, nego je split lud grad.

                            cilic dobio 6:4, 6:2, 6:4, hrvatska je nazad u svjetskoj skupini!!!
                            ovo je prvi put da je marin donio sva 3 boda. u zadnje 2 i po godine ima 9:2 u singlu i 3:2 u paru. postao je prava sila za DC.
                            Last edited by ajmooooooo!!!; 18-09-11, 11:27.

                            Comment


                            • Tsonga ostao bez gema u prvom setu.
                              Genius, outrageous, the best ever! RF!

                              Comment


                              • Pa mora se Rafael istresti na nekom,ali mi je ovo iznenadjujuce ipak
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X