Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dJOLEX View Post
    U 3 igraju, bar tako pise na rezultati.com

    Nadam se da Nole nema problema s ledjima, tj. da je to bilo one-day injury, ako ima, tesko ce izaci na kraj s Del Potrom cak iako bude igrao.. Na 170 seva forehand, mada onda mu pucaj u bekhend
    Hvala,to mi bas odgovara ;)
    Taj mec se ne smije propustiti,nadam se samo da necu biti jedini koji ce gledati
    sigpic

    Comment


    • Neces
      in another life
      I will love you again, RF.

      Comment


      • Primećujem Vladanovu zainteresovanost za Tomića i njegovu igru i juče i danas.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Mogao je da dobije Nadala dok je imao taj problem. Ne verujem da je toliko kriticno, dace mu blokadu i to ce biti dovoljno.
          Mogao je da dobije umornog Nadala, bez servisa, potpuno zagrijan, promijenivsi taktiku...

          Novak treba da igra samo ako je 100% spreman. Sjecate li se onga sa bloga Ubalda Skanagata? Izvor je bio Milan Amanovic covjek koji najvise zna on Novakovim misicima.
          Last edited by NI; 17-09-11, 18:27.

          Comment


          • Originally posted by Shardonnay View Post
            Neces
            Odlicno,a i da ne rizikujem ban za uzastopne postove

            Originally posted by miloolja View Post
            Primećujem Vladanovu zainteresovanost za Tomića i njegovu igru i juče i danas.
            Bernard je jako interesantan igrac,pogotovo na travi,ali nocas svim srcem uz Rogera
            Originally posted by NI View Post
            Mogao je da dobije umornog Nadala, bez servisa, potpuno zagrijan, promijenivsi taktiku...
            Naravno,a Delpo je mnogo agresivniji,jos krenuti od nule sa problemima uopste nije dobro
            Originally posted by NI View Post
            Novak treba da igra samo ako je 100% spreman.
            Apsolutno,bice i sledecih godina DC,on mora da pazi tijelo
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Mogao je da dobije umornog Nadala, bez servisa, potpuno zagrijan, promijenivsi taktiku...

              Novak treba da igra samo ako je 100% spreman. Sjecate li se onga sa bloga Ubalda Skanagata. Izvor je bio Milan Amanovic covjek koji najvise zna on Novakovim misicima.
              Da sećamo se, postavila sam to onu noć, ali to je bilo tada pre 3 dana. Videćemo šta će biti sutra, četvrtog dana od te objave. Tada se nije znalo kako će se rezultat kretati, ali naravno da je Novakovo zdravlje najvažnije.
              Večeras na treningu, posle dubla i on i Janko su delovali skroz ok, veselo i opuštano. Videćemo.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ja cu isto da se potrudim da gledam Bernarda,mogao bi biti jako interesatan mec,da vidim koliko je mali naucio ove godine,a podloga mu bas odgovara

                Sutra ce vjerovatno Spanci proci,a vidjet cemo sta ce biti Srbija-Argentina,ocekujem zanimljive meceve ako budu u punom sastavu,ali ako ne budu tesko da Viktor moze ista JMDP-u
                Last edited by AK47; 17-09-11, 21:19.
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Moguce je da cu ici sutra. Jel dozvoljavaju da dovlacimo fotoaparate? Imam DSLR, pa racunam da uhvatim neke dobre fotke, ne slika mi se bas mobilnim

                  Comment


                  • Originally posted by zdravkelja View Post
                    Moguce je da cu ici sutra. Jel dozvoljavaju da dovlacimo fotoaparate? Imam DSLR, pa racunam da uhvatim neke dobre fotke, ne slika mi se bas mobilnim
                    Da naravno.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Ja cu isto da se potrudim da gledam Bernarda,mogao bi biti jako interesatan mec,da vidim koliko je mali naucio ove godine,a podloga mu bas odgovara

                      Sutra ce vjeorvatno Spanci proci,a vidjet cemo sta ce biti Srbija-Argenitina,ocekujem zanimljive meceve ako budu u punom sastavu,ali ako ne budu tesko da Viktor moze ista JMDP-u
                      I ja mislim da ce biti strasno zanimljivo,da on sa tim nevjerovatnim slajsom moze masu da uspori igru,a znamo koliko mu treba da promijeni ritam.Oce li uspjeti to protiv Roger-a bas me zanima,a ne vjerujem da ce ga respektovati previse.
                      Ma Viktor ne moze ni do seta protiv Delpo-a.

                      Posto je Novak je trenirao odma posle meca ja vjerujem da on sjutra izlazi na teren
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja nema sanse da gledam Rogera nocas, a jos kad sam procitala neke njegove izjave, navijam da ne dodje do tog meca, posto je ocigledno mrtav umoran
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Ja cu isto da se potrudim da gledam Bernarda,mogao bi biti jako interesatan mec,da vidim koliko je mali naucio ove godine,a podloga mu bas odgovara

                          Sutra ce vjeorvatno Spanci proci,a vidjet cemo sta ce biti Srbija-Argenitina,ocekujem zanimljive meceve ako budu u punom sastavu,ali ako ne budu tesko da Viktor moze ista JMDP-u
                          Ne mogu gledati, a rado bih. To je jako interesantan mec iako ne toliko rezultatski. Federer je veliki favorit. Medjutim podloga je izuzetno neuobicajena i jako odgovara Tomicu koji je uz to arogantan.

                          Ali Federerova raznovrsnost, brzina, servis, voleji bi morali da presude. Svjedno, interesantno je kako ce to izgledati u stvarnosti.

                          Comment


                          • Viktor je danas bio bolji od Zikija,na momente me je podsetio na finale prošle godine kada je igrao kao u transu..
                            bio je to meč koji ne smemo izgubiti i tako su mu i pristupili..eh,da je bar jedan juče tako odigrao..

                            atmosfera u Areni odlična..
                            Originally posted by gokara
                            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                            Comment


                            • Srbija-Argentina



                              Spanija-Francuska

                              sigpic

                              Comment


                              • Rumunija-Ceska



                                Rusija-Brazil



                                Izrael-Kanada



                                Juzna Afrika-Hrvatska



                                Cile-Italija



                                Japan-Indija



                                Belgija-Austrija



                                Australija-Svajcarska

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X