Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadal ima 70 meceva ove godine... Sve u svemu, svestan sam ja da je 99% Nole postupio kako bi vecina, ali opet hocu da mislim da je MOGAO da dobije Nalbandiana, ali sto da se cima, mrzi ga, emotivno je prazan............
    "Ne zelim da izadjem na teren i pruzim maksimum, zelim da izadjem na teren i pobedim." - Novak Djokovic

    Comment


    • Originally posted by dJOLEX View Post
      Nadal ima 70 meceva ove godine... Sve u svemu, svestan sam ja da je 99% Nole postupio kako bi vecina, ali opet hocu da mislim da je MOGAO da dobije Nalbandiana, ali sto da se cima, mrzi ga, emotivno je prazan............
      Kako si ti navalio sa tim....
      Evo primer...
      Ti kada ides u skolu cele godine, 5 dana u nedelji, i nijednom ne izostanes i onda tako umornom ti jave da moras ici narednih mesec dana i subotu i nedelju a znas da si odlican djak, da imas sve petice, da si na prethodnom kontrolnom koji je bio u sredu razbio a posle toga si otisao na malu ekskurziju putovao 15 - ak sati, stigao u petak uvece onako odvaljeno od alkohola i onda moras jos da ides u subotu i nedelju kako bi pomogao svojim drugovima da ne popadaju, ti bi bas imao volje da ides....
      (al je dobar primer... )
      Tako i on decko izmrcvaren, jet lag, sve i svasta mu je u glavi samo ne tenis...
      Ali je on opet dosao a u ostalom zar mi nismo repka koja ima jos dva igraca u top 20...?
      Ali dobro svako ima pravo na svoje misljenje ma kakvo ono bilo....
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Ovo je samo delić, ali kako su dosta mutne, nisam htela više da postavljam... nažalost otišla sam sa baterijom koja je bila pri kraju, pa je blic jedva funkcionisao...ali eto... biće sutra bolje, ako će to nekoga uopšte da zanima...


        DSCN0179.jpg DSCN0163.jpg DSCN0166.jpg DSCN0204.jpg DSCN0176.jpg DSCN0170.jpg DSCN0203.jpg DSCN0202.jpg DSCN0196.jpg DSCN0191.jpg DSCN0188.jpg DSCN0186.jpg DSCN0185.jpg


        EDIT: noto jesi li me izbrisao sa spiska dugovanja? Još ako postavim i sutra i u nedelju, a šta kažeš?
        Last edited by miloolja; 16-09-11, 23:29.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Jesi li ti ovo lutala po tribinama, ima te iza, a i sa strane Sutra mora sve biti ok oko slika, jer će Novak igrati


          Ma kakvi izbrisao, ovo su kamate.

          Comment


          • E, svuda sam bila, jer su i moji bili koje kuda, pa sam malo obilazila, naravno sve u toku pauza...
            Kada spomenuh pauze... šta je ljudi po hodnicima, kupuju, gledaju neke video igrice, jedu i piju naravno, toaleti prepuni... a tribine ...
            Biće, biće bolje sutra, u svakom smislu
            Večiti optimista.

            Kuku kamate!
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • nije to jos nista gotovo.

              Comment


              • Koliko ja vidim Chela i Monaco su u zadnjim mechevima dobili dosta jake dubl igrache i to na betonu ...a gubili od Zimonjica i LLodre ...moze tu bit' svega ...stoji i poraz u IW od Djokovica i Troickog ... u martu ...
                SignaturE se cheka ...sigpic

                Comment


                • Podloga je izabrana verovatno u dogovoru sa selektorom i igračima.

                  Nepotrebno se postavlja pitanje zašto Nole nije igrao kada je sve rečeno i toliko je jasno. Svaka dalja priča je neumesna.

                  Nešto mi nije jasno zašto se sva težina bacila na poslednji meč ukoliko dobijemo dubl. Ko iole ozbiljnije prati tenis jasno mu je kakve su nam šanse danas bile. Desilo se upravo ono što je bilo za očekivati ukoliko Nalbandijan odigra solidan meč. Argentinci su došli izuzetno spremni i motivisani. Neko moje mišljenje jeste da je Tipsarević trebao igrati prvi meč. Troicki se jednostavno nije dobro snašao. On nije igrač koji ume tokom celog meča napadati, a to je po nekoj zamisli bio neophodno. Jedan konstantan pritisak na Nalbandijana. Viktorova nervoza i frustracija je bila očigledna.

                  Comment


                  • Originally posted by dJOLEX View Post
                    Nadal ima 70 meceva ove godine... Sve u svemu, svestan sam ja da je 99% Nole postupio kako bi vecina, ali opet hocu da mislim da je MOGAO da dobije Nalbandiana, ali sto da se cima, mrzi ga, emotivno je prazan............
                    Pa?Uzmimo samo stanje pred polufinale,Nadal je izgubio i nema nikakvih obaveza prema sponzorima,moze da se vrati u Spaniju i da igra DC.Novak je morao da ostane jos jedan citav dan zato sto je USO sampion i dosao je tek u cetvrtak.Da je pametan ne bi ni dolazio,ali ce on uvijek dolaziti.Nadal posle meca danas izjavljuje da bi mozda trebali igraci da naprave neke ekstremnije mjere,jer ovako vise ne ide i ovo je ritam koji se ne moze izdrzati.
                    Da je igrao i izgubio bio bi popljuvan,ovako je isto popljuvan.Evo Nadal prosle godine nije igrao u 1/4 finalu protiv Francuza,Federer nije igrao uopste,vidim da se sad to komentarise,svi mogu samo Novak ne moze.Sta god uradio ovo je lose-lose situacija.
                    A da neko ko je u subotu igrao 4 sata,pa i u ponedeljak isto tako,igra i u petak posle mjesec i nesto dana provedenih u drugoj vremenskoj zoni,sa sve povredom ledja i ogromnim putom je nonsens.Ko to ne razumije njegov problem.Meni je iskreno drago sto nije igrao,on mora da misli o svojoj karijeri,prosle godine je donio ovaj trofej,vazno je da je tu,u kolekciji.
                    Soderling je Svedjane ladno odbio,nece covjek da igra,ovaj je tu,na raspolaganju i opet ne valja,a svi smo znali da nema sanse u petak da igra.

                    Sto se podloge tice neko ide na slabosti protivnika,neko na svoje kvalitete,realno mislim da bi mnogo vece sanse bile na sljaci,ali za prosutim mlijekom ne vrijedi plakati,na kraju krajeva nista jos nije ni gotovo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Leonardo View Post
                      Podloga je izabrana verovatno u dogovoru sa selektorom i igračima.

                      Nepotrebno se postavlja pitanje zašto Nole nije igrao kada je sve rečeno i toliko je jasno. Svaka dalja priča je neumesna.

                      Nešto mi nije jasno zašto se sva težina bacila na poslednji meč ukoliko dobijemo dubl. Ko iole ozbiljnije prati tenis jasno mu je kakve su nam šanse danas bile. Desilo se upravo ono što je bilo za očekivati ukoliko Nalbandijan odigra solidan meč. Argentinci su došli izuzetno spremni i motivisani. Neko moje mišljenje jeste da je Tipsarević trebao igrati prvi meč. Troicki se jednostavno nije dobro snašao. On nije igrač koji ume tokom celog meča napadati, a to je po nekoj zamisli bio neophodno. Jedan konstantan pritisak na Nalbandijana. Viktorova nervoza i frustracija je bila očigledna.
                      Pa kako je mogao Tipsarevic da igra prvi mec, kad je zreb bio ovakav da prvo igra Djokovic tj. Troicki, pa onda Tipsarevic.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • pa jedino da su odmah otpisali novaka i onda bi tipsa bio prvi reket danas i igrao bi protiv nalbandiana ...ali to je bio deo taktike jer masa publike ne bi ni dosla da su znali da novak ne igra prvi dan ali posto nismo nesto teniski edukovana nacija svi su se nadali da ce novak vanzemaljac sa aerodroma u svlacionicu,iz noci u dan i da ce eventualno prepustiti par gemova nalbandianu...mada sustina je u losoj podlozi,u vecem kvalitetu argentinaca i u nedostatku nikole pilica...
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Sad sam procitala da mozda Wawrinka nece veceras igrati dubl, da ga jos uvek muci povreda, ali nista nije sigurno.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • zanimljivo je da nam kladionice daju 80 posto sanse za pobedu u dublu a svajcarcima 65.
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Janko je danas takticki vrlo lose odigrao mec protiv Delpa ,sve u svemu najbolju igru je prikazao u 1.setu onakvu sa kakvom se moze pobediti Delpo ali izgleda da ni fizicki ni mentalno nije u stanju da drzi taj ritam igre ceo mec,mora se priznati da je Delpo odlicno servirao na vazne lopte, a i uopste ceo mec tako da Janko nije imao neki plan B sta uraditi u takvim situacijama i jednostavno se pogubio u tom razmisljanju a u 2. i 3. setu igrala se Delpova igra i Janko nije nista uradio da to promeni,cista Delpova pobeda ko suza.Za Viktora se i predpostavljalo da ce tesko izaci na kraj sa Nalbijem jer ovaj ima mnogo bolju i raznovrsniju igru na koju Viktor nema odgovor,pa su Argentinci zasluzeno dosli do 2-0,e sad je najbitnije za Srbiju prvi poen sutra u dublu koji nas vraca u zivot,po meni na teren bi trebali izaci Ziki i Viktor a Janka odmoriti za Nalbija gde po meni ima mnogo vece sanse nego sa Delpom a i mozda mu bolja atmosfera u nedelju da dodatan impuls i adrenalin za pobedu.Za novaka i Delpa se zna ako je Novak iole oporavljen on ce izgurati mec sa Delpom.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Pa kako je mogao Tipsarevic da igra prvi mec, kad je zreb bio ovakav da prvo igra Djokovic tj. Troicki, pa onda Tipsarevic.
                                Meč:
                                1. Đoković <-- Tipsarević
                                2. Troicki

                                Comment

                                Working...
                                X