Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shpageti View Post
    Tebe cemo Faustina za selektora,da ti damu palicu ...
    ajde,pomazite ga
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Ajmo ljudi smirite se,razmenjujte misljenja na fin i kulturan nacin,bez provociranja
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Faustina,odluchi se majku mu koja je podloga bolja od ove ... na kraju ce bit tepih mozda neki i9li itison a ? ccc nemoj pisat nocas nishta,sve si nam rekao rekoh ti vec
        SignaturE se cheka ...sigpic

        Comment


        • pa bolje podloge su sporiji beton i sljaka...ne znam sta ti nije jasno
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Originally posted by asprilja View Post
            ima tu mnogo elemenata koje ne znas...jeste igrao je polufinale rg ali je osvojio us open,nalbandian je uzimao masterse na tvrdim podlogama a na sljaci nije ;) drugo nalbandian je u godinama i sigurno bi teze prosao sa viktorovim vracanjem.da,viktor je igrac koji zivi od servisa ali i od gresaka protivnika i bas zato on igra dobro na sljaci jer ta njegova pasivnost nekako i prolazi a servis je svakako jak i ako udje prvi,pravi problem i na sljaci...sad druga je prica sto ti znas za argentince kao klasicne sljakase pa ne mozes da verujes da neko moze da pomisli da izjavi tako nesto...e pa ova generacija im nije takva i to je to...opet kazem mislim da je sporiji beton najbolje resenje ali od ove podloge je i sljaka bolje resenje
            Zato si ti tu da me naucis nekim stvarima.
            Osvajao Us Open, mora da sam prespavao taj event,
            Osvajao jeste, zato sto je najbolji na toj podlozi, ali na sljaci nije nista losiji.
            29 godina, sasvim solidne partije jos uvijek moze pruziti.
            Ovo za sljakase ne kontam, uopste ne vidim tu recenicu u svom postu.
            Viktor je limitirani igrac, koji zavisi od servisa, koji bi mu jos manje prolazio na sljaci, a toliko dobro igra na toj podlozi, da do sada ima par 1/4 i par finala, ali na CH nivou. ;)
            Genius, outrageous, the best ever! RF!

            Comment


            • Ono sto je meni najgore je to smo mi svesno izgubili prvi dan, oba meca, e samo zbog toga mislim da je Djokovic treb'o stisnuti zube i igrati. U redu da smo imali neke sanse da dobijemo, ali kad Tipsarevic ima vise sanse da dobije Delpoa nego Troicki Nalbija (trenutno), onda je jasno da je jedino Djokovic mog'o nesto da uradi.

              Sutra dobijamo dubl, ne mozemo svaki put da izgubimo, vec 3 ili 4x zaredom smo izgubili..
              "Ne zelim da izadjem na teren i pruzim maksimum, zelim da izadjem na teren i pobedim." - Novak Djokovic

              Comment


              • Originally posted by asprilja View Post
                pa bolje podloge su sporiji beton i sljaka...ne znam sta ti nije jasno
                Meni se bolje led i pijesak, ali to je sve stvar ukusa.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Ocekujem da Argentinci stave Nalbandiana sutra. Pa njima treba samo jedan poen.

                  Očekujem njega ili Novaka sutra, a možda i obojicu.

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Očekujem njega ili Novaka sutra, a možda i obojicu.
                    Ako tako bude, zijan je.
                    Genius, outrageous, the best ever! RF!

                    Comment


                    • Originally posted by dJOLEX View Post
                      Ono sto je meni najgore je to smo mi svesno izgubili prvi dan, oba meca, e samo zbog toga mislim da je Djokovic treb'o stisnuti zube i igrati. U redu da smo imali neke sanse da dobijemo, ali kad Tipsarevic ima vise sanse da dobije Delpoa nego Troicki Nalbija (trenutno), onda je jasno da je jedino Djokovic mog'o nesto da uradi.

                      Sutra dobijamo dubl, ne mozemo svaki put da izgubimo, vec 3 ili 4x zaredom smo izgubili..
                      I sta da je recimo Djokovic izasao, ovako sav umoran, povredjen i iscrpljen i jos i emotivno poprilicno potrosen?
                      Rizikovao bi kraj sezone, da pogorsa povredu i mozda bi i izgubio i onda bi ga pljuvali i govorili bi: znas da igras za pare ali ne znas za svoju zemlju
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by retro View Post
                        Zato si ti tu da me naucis nekim stvarima.
                        Osvajao Us Open, mora da sam prespavao taj event,
                        Osvajao jeste, zato sto je najbolji na toj podlozi, ali na sljaci nije nista losiji.
                        29 godina, sasvim solidne partije jos uvijek moze pruziti.
                        Ovo za sljakase ne kontam, uopste ne vidim tu recenicu u svom postu.
                        Viktor je limitirani igrac, koji zavisi od servisa, koji bi mu jos manje prolazio na sljaci, a toliko dobro igra na toj podlozi, da do sada ima par 1/4 i par finala, ali na CH nivou. ;)
                        pa kako je najbolji na toj a nije nista losiji na sljaci ? nalbandian je ove godine odigrao samo 5 meceva na sljaci i ima 3 2,izgubio je od robreda i zebalosa...ali on ne bi ni igrao da je sljaka postavljena
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          I sta da je recimo Djokovic izasao, ovako sav umoran, povredjen i iscrpljen i jos i emotivno poprilicno potrosen?
                          Rizikovao bi kraj sezone, da pogorsa povredu i mozda bi i izgubio i onda bi ga pljuvali i govorili bi: znas da igras za pare ali ne znas za svoju zemlju
                          Pa koliko vidim i sada tako govore, jer nije igrao. Znači igrao..ne igrao... vek iste priče.
                          Ali suvišno je trošiti reči na ovo.
                          Last edited by miloolja; 17-09-11, 10:03.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Odigrao je tako malo meceva, jer je imao problema sa povredama.
                            Zasto mislis da ne bi igrao?
                            Da ne bi polumtrvi Monaco ili suoer mentalno jaki Chela.
                            Neda mi se druze ici dalje u raspravu, pozzz.
                            Genius, outrageous, the best ever! RF!

                            Comment


                            • Originally posted by retro View Post
                              Ako tako bude, zijan je.

                              Ubjeđen sam da će biti 1-2, ako Novak istrči na teren Troicki ne treba igrati, sam je rekao da nema samopouzdanja, tako da on sigurno više neće izlaziti. Tipsarević je igrao večeras, i ako dobijemo, mora biti spreman za 5 meč, sumnjam da će ga gurati 3 meča u 3 dana. Novak je najrealnija opcija 55-60% šanse da će zaigrati (ostalo otpada na Tipsara) i to je 1-2 nakon sutrašnjeg dana Ne bi volio da Novak izlazi sutra, ali je 0-2, njegova pojava i gestikulacije će podići publiku, i na individualni kvalitet se to može dobiti

                              Comment


                              • Originally posted by retro View Post
                                Odigrao je tako malo meceva, jer je imao problema sa povredama.
                                Zasto mislis da ne bi igrao?
                                Da ne bi polumtrvi Monaco ili suoer mentalno jaki Chela.
                                Neda mi se druze ici dalje u raspravu, pozzz.
                                pa super ako bi igrao,tim pre su trebali staviti sljaku...pozdrav

                                edit: po meni novak ne treba da izlazi sutra,ne znam sto tako mislite nista on ne moze doprineti dublu a rizikuje povredu,umor i treci dan singla...mi dubl moramo da dobijemo a svejedno je da li je pored zimonje,troicki,tipsa ili novak to nisu dubl igraci...singl i dubl su kao tenis i stonotenis,nidje veze
                                Last edited by asprilja; 16-09-11, 23:16.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X