Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novak ako bude igrao igrao u dublu od pobjede nema nista
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Miko View Post
      Ljudi moji sutra ce double igrati Ziki i Nole ... Pa nece Nole dopustiti da samo gleda kako gubimo , videcete
      Sta pricas ti,gde ce Nole da igra dubl,tu bi bio najbolji Janko,ali najverovatnije zbog nedelje i evenualnog odlucujuceg meca protiv Nalbya(da se ne umori Janko i bude 100%spreman)igrace Viktor ,Nole nema sanse on ce igrati u nedelju , i poptuno mi besmisleno izgleda da Nole sutra igra dubl
      http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

      Comment


      • Nole bi mogao da igra samo zbog riterna, sa servom i volejima se posvadjao, tj. sa volejima, servis je dobar (nedovoljno za dubl, ali aj'). Treba staviti Tipsu... U dublu se ne trosis mnogo.

        EDIT: @Miljan, da, 2010 je izgubio finale od Nadala i opet nije igrao u petak, tada nije imao obaveze i mogao je/dosao je (ne secam se) ranije. Nek nam je Bog u pomoci u dublu, u nedelju bi trebali dobiti oba meca.
        "Ne zelim da izadjem na teren i pruzim maksimum, zelim da izadjem na teren i pobedim." - Novak Djokovic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ja mislim da bi Viktor trebao da igra sa Zimonjom,zbog servisa ako nista drugo
          Janko ima bolji od servis od Viktora , a ako Viktor bude igrao double izgubicemo , seti se prosle godine i meca protiv Francuza , on i double :facepalm; Ziki i Nole treba da igraju i tako ce biti
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Srbija-Argentina





            Spanija-Francuska



            sigpic

            Comment


            • Nema potrebe da igra Nole.
              Da se bezveze trosi, ioanko ima problema sa ledjima.
              Delic ispalio 28 aseva i izjednacio na 1-1.
              Genius, outrageous, the best ever! RF!

              Comment


              • Meni je najiskrenije zao Novaka kad procitam neke komentare

                A ovog rezultata sam se plasila, tj. bila sam ubedjena da ce Viktor da izgubi, on je ocajnoj formi, Nalbi je izmislio tenis za njega i jos Nalbandian ima neverovatan motiv kad igra za reprezentaciju, prpoustice sve turnire samo da bude spreman za DC. A ako kojim slucajem treba, ugrozice celu sezonu, ali ce odigrati mec u DC i dace svoj maksimum pa makar stajao na jednoj nozi.
                Od Tipsarevica sam vise ocekivala, ali u svakom slucaju neizvestan mec, a on je osim na pocetku bio skroz malodusan...

                Sutra je na nasem dublu da zasija i prvi put osvoji bitan poen u DC, to do sada nikad nismo uradili...
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • baš sam razočarana..
                  ali,gledati legendu Nalbija uživo privilegija je..
                  Originally posted by gokara
                  Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                  Comment


                  • Viktor treba da igra sa Zimonjicem. Iako nisam siguran da bih zelio pobjedu dubla. To bi primoralo Novaka da igra protiv Del Potra a pitanje je da li je spreman za ovakvog Delpa.

                    Comment


                    • Nije Nole dobar za dubl a Viktor je smotan i demoralisan, ja mislim da su Ziki i Janko najbolja kombinacija koja moze da pobjedi, samo ne znam da li ce Janku biti previse da igra sva tri dana.
                      Sto se tice danasnjeg Jankovog meca - Delpo je bio bolji i pobjedio je, Janko je pokusao svasta da mijenja u igri ali nije uspjelo.....ma samo da je mogao stici do TB sigurna sam da bi dobio set ali Delpo je dobro servirao i tu se nije moglo nista. Mogu oni jos i da pobjede Argentinu.

                      Comment


                      • Nole u dublu, ma dajte singl i dubl su potpuno razlicite stvari, gledali smo sta je bilo protiv Svedske.

                        Comment


                        • Rumunija-Ceska





                          Rusija-Brazil





                          Izrael-Kanada





                          Juzna Afrika-Hrvatska





                          Cile-Italija





                          Japan-Indija





                          Belgija-Austrija





                          Australija-Svajcarska



                          sigpic

                          Comment


                          • I ja mislim da bi Janko trebao igrati dubl sa Zikijem, šta ga vrijedi čuvati za peti meč kad do njega možda neće ni doći, uostalom, možda i Nalby bude igrao u njihovom dublu, tako da bi i on igrao sva tri meča. Nadam se da će naš tim do sutra dobro razmisliti, donijeti najbolju odluku i što je najvažnije, dati sve od sebe, pa šta bude.

                            A na ovo što pojedinci pišu za Noleta, jednostavno ne vrijedi trošiti slova.
                            sigpic

                            Comment


                            • Solidan su dubl, ali mislim da ce Srbija dobiti. Prije svega sto Chela i Monaco su slabiji na servisu.
                              Iako su Srbi prelosi u dublu, ne mogu da se sastave sa pobjedom.
                              Da igra Nabildani, uvjeren sam da bi Argentina dobila.
                              Njegova BH paralela ubija u dublu.
                              Ne znam zasto nije zvao Zeballosa ili Schwanka koji su odlicni u dublu.
                              Ako stav Noleta, onda ste u problemima, uglavnom 60-40 za Srbiju.

                              Svjetska grupa 1/2

                              Spanija - Francuska 2-0
                              Nadal - Gasquet 6-3 6-0 6-1
                              Nista drugo se nije ocekivalo, na najsporijoj Spanskoj prasini, Nadal je deklasirao Gasqueta, drzao se Richard u prvom setu, uzeo tri gema, najvise sto je dogurao u jednom setu.
                              Fantasticno je isao forehand Nadala, sljedeci mec igraju Ferrer i Simon i ako Ferrer dobije mec, Spanija je 90% u finalu.
                              Ne moze niko dobiti Spance na sljaci.
                              Ferrer- Simon 6-1 6-4 6-1
                              Ferrer donio drugi bod, ocekivano, razbio Simona. Simon pruzio otpor jedino u drugom setu, Ferrer borben kao i uvijek. Sutraasnji dubl ce biti 50-50, Feli i Verdasco su dobar dubl, s druge strane vjerovatno Llodra i Tsonga, ipak mala prednost Francuzima sutra da dodju vjerovatno do jedinog boda u ovom duelu.

                              Srbija - Argentina 0-2
                              Troicki - Nalbandian 4-6 6-4 2-6 3-6
                              Po meni ocekivan rezultat, Nalbandian je doktor za dvoranu i uvijek igra sa srcem i puno motiva za reprezentaciju(21 od 26 pobjeda u singlu). Troicki je limitiran i u losoj formi i nije ni cudo sto je danas izgledao smijesno protiv vjerovatno najboljeg igraca koji nikada nije i nece osvojiti GS.
                              Tipsarevic - Del Potro 5-7 3-6 4-6
                              Tipsa igrao dobro prvi set, kasnije ga stalo, a Del Potro bez problema uzimao svoje servise. Mislio sam da ce Tipsa pruziti veci otpor, s obzirom na meceve iz NY, ocito sam se prevario.
                              Srbija je sada u problemima, Nole ce biti spreman za nedjelju, tako da sutra moraju dobiti dubl, a bas ih i ne ide u dublu. Ako dobiju sutra, vjerovatno ce Nole izjednaciti na 2-2 i onda ce Tipsarevic i Nalbandian igrati za prolaz.

                              Svjetska grupa play off

                              Australija - Svicarska 1-1
                              Mecevi se igraju na travi.
                              Tomic dobio Wawrinku za 1-0, nakon toga Federer Hewitta u njihovom 25 medjusobnom duelu.
                              Hewitt je uzeo prvi set 7-5, u drugom set drzao do tie breaka, nakon sto je izgubio tie break sa 7-5, u sljedeca dva seta je skupio jedva 5 gemova.

                              Tomic-Wawrinka 4-6 6-4 6-3 6-3
                              Hewitt-Federer 7-5 6-7(5) 2-6 3-6

                              Japan-Indija 2-0
                              Indijci bez seta ostali prvi dan.
                              Sugita-Dev Varman 6-3 6-4 7-5
                              Nishikori-Bopanna 6-3 6-2 6-2

                              Rumunija-Ceska 0-2
                              Ungur-Stepanek 3-6 2-6 0-6
                              I na sljaci Ungur nije mogao uzeti vise od 5 gemova, Berdych igra sljedeci mec protiv Crivoia, a vjerovatnom pobjedom, Cesi su vec nakon prvog dana na korak od ostanka u Svjetskoj grupi.
                              Crivoi - Berdych 3-6 3-6 6-7(4)
                              Ceska na korak od opstanka u Svjetskoj grupi, sutra ce oni ovo zavrsiti.

                              Juzna Afrika - Hrvatska 1-1
                              Anderson - Dodig 6-3 6-4 3-6 7-6(5)
                              Anderson siguran prva dva seta, jedan break Dodigu je bio dovoljan da smanji na 2-1, imao je Ivan i break prednosti u cetvrtom setu, ali nije izdrzao, Juzna Afrika vodi 1-0.
                              Cilic i Van Der Merwe igraju sljedeci mec.
                              Cilic - Van der Merwe 6-0 6-0 ret.
                              Van Der Merwe predao mec, nakon sto nije uspio uzeti nijedan gem u dva seta.

                              Rusija - Brazil 1-1
                              Youzhni - Mello 6-0 6-2 6-1
                              Mischa je najveci adut Rusa i od njega se ocekuju dva boda ovdje, prvi je vec osvojio.
                              Andreev - Bellucci sljedeci mec.
                              Andreev - bellucci 4-6 3-6 3-6
                              Bellucci lagano pocistio Andreeva, iako se igra u dvorani i to nisu njegovi uslovi, ali ocigledno je za Andreeva bio dovoljan i njegov forehand i razoran servis.
                              Sutra dubl, za Brazil vjerovatno Melo i Soares, odlican dubl, Rusi imaju poprilicno lose komb i mislim da ce sutra Brazil doci do prednosti.

                              Izrael - Kanada 1-1
                              Sela - Pospisil 6-7(4) 7-6(8) 2-6 7-6(1) 3-6
                              Nakon 5 sati igre, mladi Pospisil uzeo prvi bod za Kanadjane, njegov prvi mec u pet setova u karijeri. Imao je Kanadjanin i break prednosti u cetvrtom setu, izgubio servis,a onda i set u tie breaku. Na startu petog Sela je imao 2-0, bio je bolji, ali je odjednom pao i Pospisil serijom od 5 gemova, odlazi na 2-5 i zavrsava mec.
                              Weintraub- Raonic 5-7 7-5 6-3 6-1
                              Tada je sve izgledalo da ce Kanadjani imati kapitalnu prednost nakon prvog dana, ali je Raonic nakon dobijenog prvog seta, izgubio sljedeca tri i malo poznati Weintraub je izjednacio na 1-1.
                              Sutra dubl, Izraelci imaju cuvenu komb. Erlich/Ram, imaju i Kanadjani Nestora, ali nemaju drugog igraca za dubl i Izrael bi trebao povesti 2-1.

                              Cile - Italija 0-2

                              Italijani na betonu dosli do kapitalnih 0-2 i jednom nogom su u zdrijebu za sljedecu godinu. Imaju i bolji dubl i vjerovatno ce sutra zavrsiti stvari. Bolleli/Starace/Bracciali, svejedno je koju ce kombinaciju izabrati.
                              Capdeville - Starace 3-6 3-6 6-2 6-7(5)
                              Starace se ne snalazi na betonu, Cpadeville ima vise pobjeda na betonu ove godine, ali ipak je Starace bolji na bilo kojoj podlozi i uzeo je veoma vazan bod.
                              Gonzalez - Fognini 3-6 6-4 ret.
                              Gonzo se blizi kraju svoje velike karijere, koljeno ne moze vise i danas je morao predati i vjerujem jedan od tezih trenutaka, jer je uvijek sa srcem igrao za Cile.
                              Sutra ce Talijani otici na 0-3.

                              Belgija - Austrija 1-1

                              Malisse - Haider Maurer 4-6 4-6 5-7
                              Za neke iznenadjenje, za one koji ne znaju. Haider je dobar igrac u dvorani, ima ubojit prvi servis i gresku su napravili Belgijanci sto su uzeli brzu podlogu u dvorani.
                              Darcis - Melzer 7-6(3) 6-7(4) 6-4 6-3
                              Darcis iskoristio dobru formu, svoj napadacki tenis i donio prvi bod Belgijancima. Melzer je u losoj formi, ali bi u dublu trebao biti prevaga, zajedno sa Marachom.
                              Last edited by retro; 16-09-11, 21:45.
                              Genius, outrageous, the best ever! RF!

                              Comment


                              • Ispade i kako je bilo ocekivano..
                                Viktor dosta mlako, tako da je Nalbi odradio dobro za Argentinu..
                                Janko je bio dosta dobar u prvom setu.. Ali Je JMDP uradio ono sto Janko nije mogao 6 puta( da brejkne)..
                                Jedino ostaje zal sto ni Nalbandijan ni Del Potro nisu prikazali neku narocitu igru..
                                Sutra dubl odlucuje citav duel..

                                Comment

                                Working...
                                X