Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Primetio sam da jedino Ilija Bozoljac ne ustaje da bodri Janka. Da li i dalje postoji konflikt izmedju njih dvojice?

    Comment


    • Originally posted by Igor Josifoski View Post
      Eh Novak, danas si nasao da ne igras?
      Pa nije on kriv,ipak je i on od krvi i mesa
      http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

      Comment


      • Originally posted by MiljanVR View Post
        Pa nije on kriv,ipak je i on od krvi i mesa
        Kako je Rafa mogao igrati za Spaniju i jos pocistiti Gaskea A Novak ne moze Jaooooo , sad cemo ispasti jer se njemu ne igra Ajmo Janko do preokreta
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Дел Потро је екстра играч и мора да буде болестан да изгуби од Јанка... ово је реалност.... само да нас не оплету 0/5, Виктор је узео бар један сет, овде мрка капа.. а Ноле неће јавно да каже да неће да игра, ове године није ни један сингл одиграо.. неда Срки да се ови ките туђим перијем... нису га помогли када је требало и сада нека играју са оним што су створили и то је то.
          Last edited by Žika; 16-09-11, 19:44.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Miko View Post
            Kako je Rafa mogao igrati za Spaniju i jos pocistiti Gaskea A Novak ne moze Jaooooo , sad cemo ispasti jer se njemu ne igra Ajmo Janko do preokreta
            Hm,uvijek su me odusevljavali ovaki komentari.Ajde sad procitaj sta je Rafa rekao posle meca za raspored,a onda vidi kad je on dosao u Spaniju,a kad Novak u Srbiju,Novak je osvojio USO i morao je da ostane jos citav jedan dan tamo zbog toga.Da mu se ne igra sigurno ne bi ni dolazio.Ustvari mislim da se na prste jedne ruke mogu izbrojati oni koji bi uopste dosli.Bez treninga,jet lag,sa problemima sa ledjima.Neka Novak misli o sebi za promjenu,vise je i vrijeme,donio je DC prosle godine,dva TOP 20 igraca su tu,pa opet sve po Novaku!
            sigpic

            Comment


            • Amer break u 5. setu...ajmo zavrsiti ovo sad

              Imam osjecaj da ce zakuhati ovo Janko
              Last edited by shminka; 16-09-11, 19:51.

              Comment


              • Originally posted by Miko View Post
                Kako je Rafa mogao igrati za Spaniju i jos pocistiti Gaskea A Novak ne moze Jaooooo , sad cemo ispasti jer se njemu ne igra Ajmo Janko do preokreta
                Ajde Miko nemoj pisati ovakve nebuloze, zamolio bih te.
                Jesi li ti cuo za obaveze prema sponzorima zbog kojih je morao ostati do cetvrtka, covek je bez dana odmora i predaha dosao do Srbije putovao 10 -ak sati, ima povredu ledja i palca, sigurno je i fizicki i psihicki istrosen a on je opet ovde, opet je na klupi, opet ce igrati u nedelju...
                A mozda si u pravu aj mi njega da upregnemo pa neka sutra igra i dubl, pa u nedelju singl pa odmah zatim neka ode igrati i Metz sta ce mu faliti....
                Rafa je vec u utorak bio u Spaniji, zato je i igrao....
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Melzer je izgubio od Darcis-a i upropastio ono sto je uradio Haider Maurer
                  Gonzo izjednacio protiv Fognini-a,ajde legendo jos dva
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma... Verujem da je Nole umoran i sve to, ali da nije mogao izvuci mec protiv Nalbandiana, NE. 6-3 6-2 6-4 bi bilo, i prolaz obezbedjen, skoro.. Ama, pocistio je Rafu 6-1 u cetvrtom, mogao se nasiliti na jos jedan mec... Ne osudjujem ga, ali mislim da je mogao. Na kraju cemo ispasti zbog tog meca :/
                    "Ne zelim da izadjem na teren i pruzim maksimum, zelim da izadjem na teren i pobedim." - Novak Djokovic

                    Comment


                    • Suludo je da neko ko provede toliko vremena u Americi i igra tako tesko finale u ponedeljak vec u petak mora da igra DC.Mogao je i da izgubi u 1/4 finalu da bi bio spreman za DC!Najbolje da je to uradio.
                      Covjek mora da misli o sebi i svojoj karijeri,a ovakve stvari je krate,srecom on zna bolje od toga...
                      sigpic

                      Comment


                      • Ovo samo govori da nam je Davis Cup tim slabiji nego sto Obradovic, mediji pa i sami igraci pricaju tj sve se svodi na Novaka Djokovica. Pa nije on masina. Tu su 13. i 16. igrac sveta u singlu jos imao i Nenada koji je top 10 u dublu, pa nek pokazu od cega su protiv igraca koji igraju dobro.

                        Novak po meni ima opravdanje zasto je propustio danasnji mec , ali isto tako mislim da je bolje bilo da je igrao danas jer bi i umoran dobio Nalbandijana jer je Novakov nivo tenisa stvarno visok i kada ne igra najbolje. Bilo bi 1-1 posle prvog dana. (znam da jos nije gotov mec janko-delpo ali izgubio sam nadu )

                        Comment


                        • Amer nam donosi prvi bod i izjednacuje rezultat na 1-1...dubl ce po svemu sudeci biti jako jako vazan...mislim i odlucujuci kad su u pitanju nase sanse za prolaz dalje...ako se izgubi tesko da se mozemo nadati pobjedi...

                          Citate li ljudi vi sta pisete?!? pa nije covjek masina...
                          Last edited by shminka; 16-09-11, 19:59.

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            Kako je Rafa mogao igrati za Spaniju i jos pocistiti Gaskea A Novak ne moze Jaooooo , sad cemo ispasti jer se njemu ne igra Ajmo Janko do preokreta
                            Velika je razlika prijatelju,Nadal je odmah otisao u Spaniju posle finala,a Novak je dva dana imao pregrst emisijia i intervjua nije imao uopste vremena za odmor cak ni za spavanje
                            http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                            Comment


                            • Originally posted by dJOLEX View Post
                              Ma... Verujem da je Nole umoran i sve to, ali da nije mogao izvuci mec protiv Nalbandiana, NE. 6-3 6-2 6-4 bi bilo, i prolaz obezbedjen, skoro.. Ama, pocistio je Rafu 6-1 u cetvrtom, mogao se nasiliti na jos jedan mec... Ne osudjujem ga, ali mislim da je mogao. Na kraju cemo ispasti zbog tog meca :/
                              MA u pravu si, sta je za njega posle ovakve sezone, posle 8 sati na poslednja dva meca na terenu, posle 2 povrede, zbog ledja nije servirao 150 na sat, sta bi za njega bio Nalbandian jedan od najtalentovanijih igraca koji su igrali ovu igru...
                              NEgo da mi apleujemo da on mora da igra i sutra i u nedelju i na sledecim turnirima, Metz i Bucharest sta ima veze sto su turniri u istoj nedelji neka putuje covek avionom pa neka igra u dve drzave u istoj nedelji, boze moj on je vanzemaljac...
                              Mora sve da pobedi i da osvoji a ovi ce da me izvinete da lade ja*a, e pa ne moze....
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Pa sta i ako izgube? Borili su se, protivnik je bio jaci, bice bolje sl godine... Ne vazi ovo samo za Davis, nego i inace. Mada se ja jos nadam da cemo dobiti ovo, mozda ne veceras, ali sanse postoje. Hocete tako i o Novaku da pricate kada mu krene lose i na tour-u? Nema tog razloga, zbog koga bih npr ja za Federera pomislila a kamoli napisala tako nesto. Pa valjda je fora navijati cak i kad ne ide. Na kraju krajeva, on igra zbog sebe, a ne da bi nama dan bio lepsi ili da bismo mi bili srecniji.
                                in another life
                                I will love you again, RF.

                                Comment

                                Working...
                                X