Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svajcarska-Australija 1:1. Bravo Roger

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Pitanje da li može Hewitt fizički podnijeti 4-5 setova svaki dan, ovaj meč je vidno pao na tom planu, već nakon 2 seta. Trebao bi igrati parove, bez njega ne mogu ništa, crknuće do nedelje
      a zasto im ne igra onaj carsten ball u dublu sa guccionijem ? to je fin dubl,jos u ovim uslovima bez brejka u najavi
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Mislis da bi ball i guccioni imali neke sanse protiv Stana i Rogera?
        oni moraju da igraju sa Hjuitom, kao i sto Fed i Wawrinka moraju da igraju sva 3 dana
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by asprilja View Post
          a zasto im ne igra onaj carsten ball u dublu sa guccionijem ? to je fin dubl,jos u ovim uslovima bez brejka u najavi

          Hewitt je odličan dubl igrač, šteta što više nema Hanley-a imali bi šanse, mada nisu ni ovako izgubljeni. Bolji tenis se igra u duelu Nishikori-Bopanna ovo je Paris, samo nije dvorana

          Comment


          • Stan i Roger su dobar dubl. Australiancima ne bi Hewitt pomogao.

            Comment


            • sto da ne ball i guccioni,dva opasna servera,jos na ovakvoj podlozi
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Na ovakvoj podlozi se svakako ocekuje da ce se u dublu igrati TB-ovi...a u njima je Australcima sigurno bitnije Hewitt-ovo iskostvo nego li Ball-ov servis

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Na ovakvoj podlozi se svakako ocekuje da ce se u dublu igrati TB-ovi...a u njima je Australcima sigurno bitnije Hewitt-ovo iskostvo nego li Ball-ov servis
                  hjuitov servis bi lako mogao da padne na rodzerove i stanove riterne...a i treba da je odmoran za singl...mada ko ce ga znati
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Par slicica

                    x999.jpgHB6tuLF5_Pxgen_r_435x700.jpgHBnA1tFc_Pxgen_r_900x595.jpgHBP7M4em_Pxgen_r_900x623.jpgHBuJ6hM4_Pxgen_r_900x600.jpgHBZXtxkZ_Pxgen_r_900x672.jpg1000x.jpg
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Bravo decko, idemo na Federera

                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Japan poveo 2:0 protiv Indije.

                        A inace poceo je mec Dodig-Anderson i Anderson je uzeo 1.set sa 6:3
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • lijep mec igraju australci i svicarci. lijepa pobjeda za tomica, neocekivano dobar otpor hewitta. steta sto ce svicarci sad vezati dvije pobjede.
                          tomic ima savrsenih 4:0 u DC (sve singl). lijepo je opet vidit raftera 8bolje izgleda nego dok je igrao), a i hewitta zajedno sa tomicem . tomicu je rafter kapetan u DC a trener mu je mario tudor, goranov prijatelj i trener kad je osvojio wimbledon. sve nesto vezano za ivanisevicevo osvajanje wimbledona.
                          nama fali karlovic za bod u paru. bila bi prava stvar da povedemo 2:0 ali to se nece desiti. ovi juzni afrikanci startaju u 10!
                          Last edited by ajmooooooo!!!; 16-09-11, 11:06.

                          Comment


                          • Nista od Hjuita nije neocekivano na travi jer covek zna znanje na toj podlozi.. dva puta je tukao Samprasa na Kvinsu i naosvajao se titula

                            Sada je na moju veliku radost dobio doslednog naslednika i Australija ne mora da brine za svoje tenisko nasledje, bar kada je ova podloga u pitanju
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by ClayWarrior View Post
                              Nista od Hjuita nije neocekivano na travi jer covek zna znanje na toj podlozi.. dva puta je tukao Samprasa na Kvinsu i naosvajao se titula

                              Sada je na moju veliku radost dobio doslednog naslednika i Australija ne mora da brine za svoje tenisko nasledje, bar kada je ova podloga u pitanju
                              dok tomic ne dođe da igra za hrvatsku . nije to nemoguce. jedna malo zesca svađa sa savezom i eto njega nazad. makar mislim da se to nece desiti. stari tomic je munjen ali ipak ne kao dokic.
                              nisam znao da igraju na travi (makar sam to i ocekivao). svjedno je iznenađenje, hewitt vise nije stari.

                              Comment


                              • Ne ide Bernard nigde od zastave Australije, dali su mu mnogo i to je poceo da im vraca.. smirio se i zaista ocekujem da prestane sa glupostima jer je najbolji igrac druge najvece teniske sile u istoriji pa mu i ne prilici.. Mekinroovo vreme je davno proslo, ne pali to u danasnjem ustogljenom
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X