Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ne treba igrati,covjek je dao toliko reprezentaciju,umoran je i povredjen,nema mu ko sta prigovoraiti,a Tipsa i Troicki konacno imaju sansu da dokazu da vrijede i da mogu.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Sad sam tek videla da je miloolja postovala isto ovo ali kod Djokovica na temi.

      I meni je logicno da malo odmori, previse je igrao.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Da, postavila sam baš ovu vest noćas na Novakovoj temi od Ubaldo Scanagatta @UbiTennis.
        Videćemo šta će biti. Kao što svi znamo u petak neće sigurno igrati, ali ako nam u nedelju zatreba protiv Delpa, igraće verovatno.
        Stiže danas, preumoran i ne znamo u kakvom je stanju zbog povrede.
        Last edited by miloolja; 15-09-11, 08:10.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment




        • Ostatak slika...
          http://www.facebook.com/media/set/?s...6797100&type=1

          DavisCup Davis Cup
          Wawrinka and Tomic will clash in the opening rubber in Australia and then... Roger Federer v Lleyton Hewitt. What a classic!
          DavisCup Davis Cup
          Yuichi Sugita to play Somdev Devvarman followed by Kei Nishikori and Rohan Bopanna on day one. This tie might go down to the wire...
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • ja apsolutno verujem u Tipsu da moze da izgura ovaj Dejvis Kup mec. Sanirao je povredu, rekao je da je spreman da igra ako bude izabran. Neigranjem Novaka sav teret spada na njega, a ja apsolutno verujem da moze da nas progura do finala, jer ni Nalbi ni Delpo nisu bauci, u ocajnoj su fizickoj formi obojica , a Tipsa je PREPUN samopouzdanja posle izvrsne americke turneje i sada je red da se u sjajnom zdanju predstavi pred beogradskom publikom. A pobede mu mogu doneti dosta bodova, 70+70=140 ATP poena ako dobije oba singl meca, sto znaci da bi odbranio sve bodove iz prosle sezone, na rejsu bi tada presao DelPa i priblizio se Simonu i Soderlingu. Mogao bi opusteno da otkaze Kuala Lumpur i da dobije 2 nedelje odmora pred azijsku turneju...
            Ja verujem, a vi kako ocete Idemooooo!!!

            Comment


            • Janko ce po meni biti glavni adut Srbije za prolaz u finale Dejvis kupa,jer po svemu sudeci Novak ce biti samo najvatreniji navijac Srbije,nego da se vratim na Janka koji je ove godine prikazao nesto sto ranijih godina nismo vidjali kod njega a to je konstantnost dobijanja meceva protiv igracki slabijih igraca,mozda malo brine ta povreda koju vuce iz americke turneje ali po svemu sudeci nije opasna i verovatno zalecena,Argentinci ce u singlu igrati verovatno sa Delpom i Nalbijem,Janko nikad nije pobedio ni jednog od pomenutih igraca sa Delpom ima 0-2(igrali ove godine finale Derlej bica)a sa Nalbijem 0-1 (predano na AO kod rezultata 2-2 u setovoma 1-2 u 5.setu) ali to je bio stari Janko koji samo povremeno bljesne,odigra fantastican mec,epski protiv Rogera na AO 2008,sada je to sasvim drugi Janko,odlicno je odigrao americku turneju i gubio samo od igraca koji su fizicki spremniji od njega trenutno,posebno raduje pobeda protiv Berdiha koji je po profilu veoma slican Delpu sa jakim servisom i ubitacnim forhendom ali takodje slabijom fizickom spremom,ako Janko umiri Delpov servis a ima dobar ritern i drzi ga u bekhend strani i pomeri Delpa iz konforne zone za ubitacne forhende moze do pobede,Protiv Nalbija bi trebalo mnogo lakse da igra jer on nema ni jedan ubitacan udarac kao Delpov servis i forhend ali ima igru koju Janko moze razbiti dubokim loptama i razvlaciti po terenu ipak vec vremesnog i fizicki nespremnog Nalbija.Secamo se 1/2finala prosle godine i kakvu je rolu odigrao Janko protiv Ceha pa zasto tako nesto ne ocekivati i ove godine.

              Comment


              • mislim da ce NOvak igrati...u nedelju


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Mislim da ce Srbija vrlo lako uzeti Argentinu , Novaku pisemo siguran 1 mec, Janku bar 1 i dubl i to je to ... A sto se tice Francuza i Spanaca , Francuzi bez Monfilsa , moraju traziti pobede protiv Ferrera preko Gasqueta i Tsonge pa i Simona , on voli da se prebacuje
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Na rts-u rekoše da je obavljen žrijeb i da prvi meč igraju Novak i Nalbandian, drugi Janko i Delpo ;)
                    sigpic

                    Comment


                    • Pa dobro, morali su pro forme da obave žreb... jedan sat do početka mogu da se promene igrači. Znači igraju Janko-Nalbi i Viktor-Delpo.


                      A to smo znali i bez njih.

                      1.igrač jedne zemlje (Janko, ako ne igra Novak) i 2. igrač druge (Nalbi) = jedan par i
                      2. igrač (Viktor, ako ne igra Novak) i 1. igrač (Delpo) = drugi par...takvo je pravilo prvog dana, jel da?
                      Last edited by miloolja; 15-09-11, 11:40.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Oficijalno nema Viktora nigde

                        MEC 1 : Nole vs Nalby
                        MEC 2 : Tipsa vs Delpo
                        MEC 3 : Ziki i Tipsa vs Chela i Monaco
                        MEC 4 : Novak vs Delpo
                        MEC 5 : Tipsa vs Nalby
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Pa dobro, morali su pro forme da obave žreb... jedan sat do početka mogu da se promene igrači. Znači igraju Janko-Nalbi i Viktor-Delpo.


                          A to smo znali i bez njih.
                          1.igrač jedne zemlje (Janko, ako ne igra Novak) i 2. igrač druge (Nalbi) - jedan par i 2. igrač (Viktor, ako ne igra Novak) i 1. igrač (Delpo)- drugi par...takvo je pravilo prvog dana, jel da?
                          jeste 1. igrac protiv 2. igraca, ali posto je Janko vec u zrebu onda bi Viktor izigravao tog 1. igraca ;)
                          ne moze Janko, koji je vec u zrebu da zameni Novaka, a onda Viktor da menja Janka ;)
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Odradjen je zreb i za drugo SF:

                            1.dan
                            Nadal-Gasquet
                            Ferrer-Simon
                            2.dan:
                            Lopez/Verdasco-Llodra/Tsonga
                            3. dan:
                            Nadal-Simon
                            Ferrer-Gasquet
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • A to znači da sutra svakako igraju Janko i Delpo?

                              Pa odlično, po meni.
                              Last edited by miloolja; 15-09-11, 12:00. Reason: šta bi drugo, nego slovo...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ja mislim da je tako
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X