Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako dva sata pre početka????
    Misliš rezervacija ti važi od večeras kada si je napravila pa narednih 48 sati
    Posle toga se poništava...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Evo šta su mi napisali:

      Ukoliko ne uplatite ulaznice u datom roku, rezervacija se automatski poništava.

      Uplata ce vam biti potvrdena putem SMS-a.

      Nakon potvrde o uplati, ulaznice možete preuzeti na našem prodajnom mestu Blagajna Beogradske Arene (Severni ulaz) na osnovu vaseg broja rezervacije xxxxxxx, a najkasnije dva sata pred pocetak predstave.
      Originally posted by gokara
      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

      Comment


      • Jagodice, ja im ne bih vjerovala za to 2h prije pocetka meca... Ako hoces da budes sigurna da ces uci na meceve, idi do arene ili posalji nekoga...

        Altlosta, prosle godine je bila ogromna frka za karte, nisu pustili najbolje karte nekoliko dana prije meceva kao na SO, nije bilo sanse da se dodje do ulaznice tada... ;)

        Edit: Aaa, jagodice, ti ces prije da platis karte, to je drugo... ;)
        Edit2: Brisi taj broj, preuzece ti neko karte...

        Comment


        • @ Jagodica
          Aaaaa, ok... logično da nisu svi išli onim putem fizičkog plaćanja i mlaćenja do Arene...
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • ja sam odabrala opciju da uplatim u pošti,dali su mi broj računa i poziv na broj..
            od četiri opcije tu sam izabrala,učinilo mi se najlakše da sutra svratim do najblize pošte..
            Originally posted by gokara
            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

            Comment


            • Ivane, sigurno se karte mogu kupiti i u CG, ja sam danas kupila u BiH. ;)

              Comment


              • Originally posted by majabl View Post
                Ivane, sigurno se karte mogu kupiti i u CG, ja sam danas kupila u BiH. ;)
                Jeeeel? Kako?
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Originally posted by ivan piper View Post
                  Cekaj prvo da dodjem ja do tih karti,frka me snasla zbog njih,ne znam kako da obavim to.Sjutra zovem brata da se dogovorimo oko toga
                  neka ti neko rezervise karte i plati ih u pošti,a ti njemu posalji novac Western unionom..eto resenja..
                  Originally posted by gokara
                  Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                  Comment


                  • Ja sam kupila u jednoj turistickoj agenciji koja inace prodaje karte za koncerte i utakmice u regionu.

                    Za CG pokusaj ovdje, tu su prodavali karte za SO. ;)

                    Za područje Crne Gore

                    Podgorica
                    Gallileo, Bulevar Džordža Vašingtona 2 ... mapa
                    mob: +382 69 590 952

                    Budva

                    Booking.me, IV proleterska zgrada Pejović ... mapa
                    mob: +382 69 819 927

                    Kotor

                    SOT, Stari grad, Trg Sunca 320
                    mob: +382 67 488 528

                    Comment


                    • Originally posted by majabl View Post
                      Ja sam kupila u jednoj turistickoj agenciji koja inace prodaje karte za koncerte i utakmice u regionu.

                      Za CG pokusaj ovdje, tu su prodavali karte za SO. ;)

                      Za područje Crne Gore

                      Podgorica
                      Gallileo, Bulevar Džordža Vašingtona 2 ... mapa
                      mob: +382 69 590 952

                      Budva

                      Booking.me, IV proleterska zgrada Pejović ... mapa
                      mob: +382 69 819 927

                      Kotor

                      SOT, Stari grad, Trg Sunca 320
                      mob: +382 67 488 528
                      E ulica i imena..

                      Comment


                      • Originally posted by majabl View Post
                        Ja ne bih cekala pojedinacne karte, danas mi rece zena u agenciji da ih vjerovatno nece ni biti.
                        A ako neko planira da ide oba dana na singl meceve, onda mu i nije neka razlika da uzme komplet ili ta 2 dana, jer bi ga singlovi izasli 18 eura, a komplet karta je 23 eura. ;)
                        Ma to sam napisala jer je neko napisao da mu je skupo, pa šta ga košta da proveri ako bude pojedinačna ako iovako ne planira da kupuje komplet ako mu je skup, možda bude tamo negde gore u uglu neka

                        Comment


                        • Ma ja bre ne mogu zaspat nocas,cekam da svane pa da osiguravm dva kompleta. Ja jos prije mjesec dana rekao bratu iz bg-a da mi zavrsi to,a on se sada kupa u CG. Sjutra moram da zovem drugog,i da se zavrsi to,inace meni nema spavanja
                          Last edited by Drunken Whaler; 17-08-11, 23:55.
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Ide i Aca na DC!
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Originally posted by ivan piper View Post
                              Ma ja bre ne mogu zaspat nocas,cekam da svane pa da osiguravm dva kompleta. Ja jos prije mjesec dana rekao bratu iz bg-a da mi zavrsi to,a on se sada kupa u CG. Sjutra moram da zovem drugog,i da se zavrsi to,inace meni nema spavanja
                              Ovo se zove pogrešan trenutak na pravom mestu...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Oho,svi idu,samo sam ja kritican
                                E da sam u bg-u sadalako bi ja, otisao bih i uzeo bih ta dva kompleta karata,ali odavde ja moram da se dozivam sa bracom da mi oni to rezervisu A bog zna da li mi je brat u bg-u trenutno
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X