Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Rezervišeš na http://www.tickets.rs/...pratiš tamo upustva, potvrde ti rezervaciju na mail i mob i u roku od 48h moraš da ih podigneš, u suprotnom se poništava rezervacija ;)
    Ja idem sutra da podignem moje ... jeeeeeeees



    Naravno da možeš, pa ima i ta opcija...
    Nema,imam dvije opcije B2-kucna dostava a placanje karticom. B5-placanje karticom preko interneta i podizanje na biletarnici
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Biiip, pa zato što si iz CG
      Imaš li nekog u Bg ili SRB da to odradi umesto tebe?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Panchev9 View Post
        Za Serbia Open se mogu naci super mesta prvih nekoliko dana.. Ja sam bio rezervisao i kupio u februaru mesecu.. Kasnije je teze..
        Ja ti kažem da su dva dana pred početak turnira pustili bolja mesta u prodaju, nego što su bila mesec dana pred početak.

        @ivan A1, stavi da si u Beogradu, ako imaš nekog da ti podigne u roku od 48h

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Biiip, pa zato što si iz CG
          Imaš li nekog u Bg ili SRB da to odradi umesto tebe?
          Srecom,imam
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • E da,ovo sam prije rekao Panchev-u,a sada i vama.Kada na mecu cujete Vamos Delpoooo znajte da sam to ja (valjda cu se ziv vratiti kuci)
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Koliko su para karte za DC? (izrazite u eurima mrsko mi dinare preracunavat)

              Comment


              • imas od 50 e i od 25 e.Valjda je tako ;)
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Pa za 25 eura gledati Novaka i Delpa nije skupo Morao bi od usta odvajati mjesec dana za 25 eura

                  Comment


                  • Sačekaj da puste pojedinačne karte pa možeš kupiti samo za jedan dan, ta jeftinija varijanta (gornji nivo) za singlove je 9eura.

                    Comment


                    • Originally posted by ivan piper View Post
                      E da,ovo sam prije rekao Panchev-u,a sada i vama.Kada na mecu cujete Vamos Delpoooo znajte da sam to ja (valjda cu se ziv vratiti kuci)
                      Mislim da je Panchev rekao da će poneti praćku...
                      Moram i ja da smislim nešto...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ma sad ce i u Bosni DC mecevi kako treba Kad dodje Federer u Skenderiju

                        Comment


                        • Originally posted by ivan piper View Post
                          E da,ovo sam prije rekao Panchev-u,a sada i vama.Kada na mecu cujete Vamos Delpoooo znajte da sam to ja (valjda cu se ziv vratiti kuci)
                          Haha, pošto neće biti ni jednog argentinskog navijača to ćeš sigurno biti ti

                          Ja se nadam da se Nalbi neće nešto povrediti ili slično i da će doći i on, na Delpa kao sigurno računam

                          Comment


                          • Nemoj da me je neko napao,jer cu da nosim argentinski dres i sal(to jos nije sigurno, treba jos malo hrabrosti da se skupi,ali radim na tome )
                            a ovo Vamos Delpo,toga ce biti svakako
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Originally posted by altlosta View Post
                              Sačekaj da puste pojedinačne karte pa možeš kupiti samo za jedan dan, ta jeftinija varijanta (gornji nivo) za singlove je 9eura.
                              Ja ne bih cekala pojedinacne karte, danas mi rece zena u agenciji da ih vjerovatno nece ni biti.
                              A ako neko planira da ide oba dana na singl meceve, onda mu i nije neka razlika da uzme komplet ili ta 2 dana, jer bi ga singlovi izasli 18 eura, a komplet karta je 23 eura. ;)

                              Comment


                              • ja sam sada rezervisala,hvala vam,jer bi mi inače promaklo da nisam videla da pišete o tome..
                                kaže mi da mogu da podignem karte 2 sata pre početka događaja,što će se verovatno i desiti,jer me mrzi da idem do Arene samo zbog toga..
                                Originally posted by gokara
                                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                                Comment

                                Working...
                                X