Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da su neki sa foruma trazili ovu pjesmu, pa evo...

    Comment


    • http://www.sportal.rs/news.php?id=51238

      Ako ne igra Novak nista od pobjede protiv Svedjana!
      sigpic

      Comment


      • Opusteno, izgleda da Zivojinovic nije bas upucen u to... niti ga se pretjerano pita... Evo sta mu je odgovorio Obradovic:

        OBRADOVIĆ: JA PRAVIM SPISAK
        IZJAVA Slobodana Živojinovića da bi Novak mogao da propusti četvrtfinalni meč Dejvis kupa zbog premora, naišla je na bučne reakcije unutar UTPS.
        - Novak uvek ističe da mu Dejvis kup daje snagu. Voli svoju zemlji i veliki je patriota - rekao je selektor Obradović. - Nisam razgovarao sa Bobom o tome, i to što je rekao je njegov lični stav. Ja sam taj koji pravi spisak i potpisujem ga pred slanje u ITF. Niko ne može u moje ime da govori o tome ko će izostati, a ko ne.
        Stric našeg igrača, Goran, je na to dodao:
        - Novak je trenutno u stratosferi, usled silnih uspeha koje je ostvario. Snagu crpi iz reprezentacije, ali sam će da donese sve odluke. Od njega samog sve zavisi.
        http://www.novosti.rs/vesti/sport.72...o-uz-Djokovica

        Comment


        • I ja pricam svasta kad zaglavim u kafani tako da nisam ni shvatio Bobu ozbiljno!
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Originally posted by AcaGrobar View Post
            I ja pricam svasta kad zaglavim u kafani tako da nisam ni shvatio Bobu ozbiljno!
            Ala licis na Nestora.


            Sada kada pocinje RG, neko "pametan" se setio Davis Cup-a u julu, pa objavljuje (dez)informacije???

            Comment


            • Sto na Nestora?
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Originally posted by AcaGrobar View Post
                Sto na Nestora?
                Pa "momak" s' crvenu majicu mi lici na Nestor(ovica).
                Taj stav i drzanje reketa.
                ;)

                Comment


                • Haha, to je Ciric

                  Comment


                  • Ne! Ovo je Nikola Ciric
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Originally posted by AcaGrobar View Post
                      Ne! Ovo je Nikola Ciric
                      Aha.
                      To je momak koji je za malo usao u glavni zreb RG.
                      Neka mi oprosti( i Ciric i eksperti), ali ga ja prvi put vidoh sada. Pa jos i zadihanog.

                      Danas slucajno pogledah i spazim da je Janko '84 godiste? Boga mi, blizu penzija, jer nece mozi jos dugo da igra one njegove prepoznatljive preduge meceve. Kada vodi 5:2 i izgubi set sa 7:5, pa onda u sledecem gubi 4:1 i dobije 6:4.

                      Comment


                      • AcaGrobar
                        Pogledaj grb.
                        Mislim da znam sta sledi.
                        hoho

                        http://www.novosti.rs/vesti/sport.72...-glavnog-zreba

                        Comment


                        • Originally posted by Panchev9 View Post
                          AcaGrobar
                          Pogledaj grb.
                          Mislim da znam sta sledi.
                          hoho

                          http://www.novosti.rs/vesti/sport.72...-glavnog-zreba
                          Hehe,ma znam da je Zvezdas! ali nema to veze
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • To je najmanje bitna stavka

                            Comment


                            • Originally posted by AcaGrobar View Post
                              Hehe,ma znam da je Zvezdas! ali nema to veze
                              Oket. Naravno.
                              Evo sto cemo se nagledati RG. Citav jedan minut! Od 11:00 do 11:01h..


                              http://www.rts.rs/page/tv/ci/broadca...r=2011&day=23&

                              Comment


                              • Evo jos jedna izjava Obradovica o Novakovom (ne)igranju protiv Svedske:

                                Мало треба да се заталасају ствари када је у питању репрезентативни тенис. Тако је изјава Слободана Бобе Живојиновића у неким српским медијима да Новак због умора можда неће предводити репрезентацију Србије у четвртфиналном мечу са Шведском наишла на велико негодовање код селектора Богдана Обрадовића.
                                – Нико осим играча и мене не би требало да даје изјаве око играња за Дејвис куп репрезентацију – одмах је нагласио Боћа Обрадовић и додао. – На Новаку је да одлучи о томе када дође време, а ја могу само да кажем да сам на Србија опену разговарао са свим играчима и да су сви спремни да играју. Не дај Боже само неких повреда или болести, али има времена још до тог меча.
                                Селектор је посебно истакао важност играња за национални дрес када је у питању прва виолина Новак Ђоковић.
                                – Сви знамо да је Новак увек био спреман да игра за Србију и да његов фантастични победнички низ датира од финала Дејвис купа. То је свакоме довољно да зна колику жељу има не само он, него сви играчи, да поново буду заједно на терену. Ми не желимо да се зауставимо на једној титули јер имамо млад тим који може још више. Сви играчи су сагласни да ће играти за репрезенатцију докле год буду могли. То су ми увек говорили и то се сигурно није променило – категорички тврди Обрадовић.
                                Кормилар Орлова је био на оснивачкој скупштини Уније тениских професионалаца.
                                – Драго ми је што смо коначно успоставили тела које ће радити на унапређивању српског тениса и ја ћу максимално бити укључен у стручни рад. Мислим да је и тек како важно да је Вук Јеремић пристао да буде на челу Удружења јер својим угледом и радом може да нам помогне – закључио је селектор Обрадовић.
                                http://www.zurnal.rs/2011/05/21/obra...koj/index.html

                                Comment

                                Working...
                                X