Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    Mi danas,aki izgubimo dubl,izgubili smo od Indije mec.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      Uz Zikija bi Bozoljac bio najbolje resenje a verujem da ce tako i biti. Tacno je da dubl toliko ne trosi ali Viktor je juce odigrao 5 setova i trebao bi da se fokusira na singl. Dubl bi trebali da dobijemo ma da je Bopana vrhunski dubl igrac a i Devarman ima dobre voleje. Ziki i Ilija do pobede !!! h5g6k8

      Comment


      • Originally posted by gokara
        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          A ja kad se sjetim kako lose je igrao Zimonjic protiv Francuza... bude me strah danasnjeg meca... $%&5qw7
          A Obradovic ako stavi Janka nakon svih onih izjava da je umoran, vremenska razlika, promjena uslova i svega, onda je stvarno sampion... $JS}|
          Troicki je juce odigrao lose za medalju i bolje mu je da danas sjedi... i sprema se za singl... A od Bozoljca ne znam sta moze da se ocekuje. $%&5qw7 Mada, ko zna, mozda je Bozoljac novi heroj... *T_*@SR
          A nikako mi nisu jasni sa izjavama da im ne odgovara podloga. ^&*ST*^# Prije meceva su govorili da su uslovi fantasticni, da je sve odlicno, podloga bas onakva kakvu su zeljeli... &Q45q@% Jedino je Viktor bio iskren i rekao da njemu podloga ne odgovara, ali da odgovara Janku i ostalim igracima. A nakon poraza, podloga nije odgovarala ni Janku, Obradovic je isto rekao da podloga nije kakvu su ocekivali... A sto je najgore, sami su birali podlogu. ^*#(-

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            Ja pratim Bozoljca,i mogu da vam kazem da je on bolji izbor za dubl od Janka i Viktora.
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              Ilija u poslednje vreme bas i nema dobre rezultate u dublu (proslu godinu zavrsio jako losim nizom na Celindzerima) ali je potpuno druga stvar kada je pored tebe jedan Nenad Zimonjic

              U svakom slucaju, nakon onog cirkusa juce (u oba meca) mogu biti srecni sto jedan od najvecih dublova Open ere nece doci u Spens.. stvari bi u tom slucaju postale veoma zeznute
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                s ljubom bi skoro sve pobijedjivali....steta. valjda se moze danas do boda pa da cilic to zavrsi sutra. steta mec lopte dodiga.

                vidite sta znaci jedan igrac. da su dosli paes i bhupati bilo bi i teze. a devvarman je dobar igrac

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  Ceska vodi protiv Kazahstana 4:2,Austrija protiv Francuske 5:3


                  BIH vodi 3:1 protiv Maroka
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    Ajde momci do pobjede. #$&amp;+|r

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      Oce Magistar da se iskupi u dublu $#^%RT
                      6:4 za Austriju u prvom setu,upravo su poceli Belgijanci i Spanci *#AI&amp;D
                      E da vidimo ko ce igrati u dublu,ja se nadam Ilija
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        Austrija dobila prvi set 6:4 u drugom 0:1,Cesi serviraju za set


                        BIH uzela prvi set 6:3
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          Odlicno,jos 2 @R&amp;}*
                          Bozoljac,ipak Bozoljac *#AI&amp;D
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            Pa nisam ni znao da ima stream Maroko-BiH. &amp;Q45q@%

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              Indijci odma stizu do brejka #%d*
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                Ovaj Bopanna je bio krajem prosle godine no.13 u dublu,ovo ce da bude zanimljivo sigurno.

                                Comment

                                Working...
                                X