Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    Ma kakvi srecno, sramote se samo tako. Idioti jedni, nisu u stanju da dobiju Indiju bez Novaka. Volim ih sve, ali brate, ovo je prevrsilo sve mere.


    Sramota je da nam treba sreca da izbacimo ove balvane, a zaista je sreca nasa sto ne igraju Paes i Buphati. #%d*
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      Devarman je stvarno odigrao odlicno danas, i zasluzeno pobedio.
      Nema veze, idemo dalje! *#AI&D

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        Bruka, bruka... *T_*@SR
        Nije da se hvalim i da mi je drago, ali bila sam u pravu... *T_*@SR
        Nadam se da se isto to nece pokazati i sutra, tj. da nisam u pravu sada kad kazem da ce sutra dubl izgubiti. &d$7

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          Kakvi ste pesmisti svi $#^%RT Nije samo Janko los bio,vec je Devarman bio odlican!

          Dubl mozemo dobiti.Umorni su i Devarman i Bopana a nasi su svezi. l5'%9
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            Stvarno strasno. $JS}|
            http://www.youtube.com/watch?v=AA2X-...&feature=feedu

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              Devvarman je odlicno odigrao,stizao teske lopte,ali i ovo sto je Janko uradio u trecem setu je stvarno nenormalno,tri puta je imao brejk prednost,ej tri puta i opet nije uspio da dodje do seta,u TB-u tek losa serija,5 vezanih poena cini mi se,neozbiljno stvarno!


              E sjutra je dubl i moguce da je kljucan,jer je Somdev sposoban da dobije Viktora,a s Jankom se tek nikad ne zna!
              Sreca pa Paes i Buphati nisu tu,Bozoljac treba da igra dubl
              sigpic

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                Haha, ja nisam pesimista, ali sam realna. $#^%RT
                Zimonjic igra lose u dublu sa srpskim igracima, prosle godine imaju samo jedan dubl dobijen... Kako ce to izgledati sa Bozoljcem mogu samo da zamislim. *T_*@SR A pored toga, vidi se da su srpski igraci usli u mec kao da su vec pobjednici, da ne treba ni da igraju... A Indijci su potpuno opusteni i trude se nenormalno... jeste da su Indijci umorni, ali mi izgledaju mnogo vise motivisani... i mislim da sutra imaju vece sanse... $%&5qw7

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  Sutra je dubl kljucan, ko ga dobije bice u velikoj prednosti.
                  Sreca nasa pa ne igraju Bupati i Paes, inace bi nam se crno pisalo.

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    Ako ne stavi Bozoljca sa Zimonjicem,ja cu da idem tamo sa velikim transparentom "NAPOLJE OBRADOVICU!!!!!!!!!!" #&^4A
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      I ja sam za Bozoljca,bar taj servis ima,mada je podloga spora,pa to i ne mora nista da znaci,ali opet klasa Zimonje bi trebala da dodje do izrazaja!
                      U svakom slucaju tako im i treba kad ih pocjenjuju!



                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        Haha, pa nisu ih samo oni neozbiljno shvatili, svi vi ste govorili da ce ih oduvati, da ce biti lako, 5-0, sta ce im Novak i slicno... $%&5@$A
                        A sto se tice dubla sutra... Najbolje da Nenad sam izadje... $#^%RT Od ove dvojice nikakve vajde... a i treba im odmor za prekosutra... %QWT&W A Bozoljac i dubl mi nesto ne idu zajedno, ali vidjecemo. $#^%RT

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          Ma Novak im ne treba,Novak ima formu,momentum i treba jednom o sebi da misli i ne treba mu da se trosi u DC-u,ako ne mogu kuci da dobiju Indiju dva igraca iz TOP 50 i jedan od najboljih dubl igraca svijeta onda stavrno #%d*


                          Philipp servira za mec,Monaco je blizu pobjede @(*6sd$%
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            Ja sam danas navijala za Indijce, nisam sve gledala, ali ono sto jesam, ovi nasi nisu zasluzili da se zbog njih nerviram.
                            Ljudi su im ocitali lekciju kako treba da se bori %QWT&W
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              Smesno da ne mozemo bez Novaka lagano da dobijemo Indiju, jednostavno se ne sme desavati onakvo ponasanje. Da sam na mestu Novaka, sve bi ih prebio. $#^%RT
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                ljudi ja sam prognozirao 4-1 na kraju za Srbiju pa cemo videti.

                                Comment

                                Working...
                                X