Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...






















    sigpic

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      Argentina ce imati lak posao.Hanesku i Krivoj su u katastrofalnoj formi!Nije da oni ne znaju da odigraju na sljaci,ali su jednostavno sada veoma losi... bice tu 4:1 za Argentince,a mozda cak i 5:0 $#^%RT

      Sto se tice meca Austrija-Francuska,cini mi se da ce sve zavisiti od meca Melcera i Lodre(njihovog medjusbnog singl i dubl meca).Ko god da pobedi,mislim da ce biti 3:2.

      Spanci su apsolutni favoriti protiv Belgije i moralo bi da se desi pravo cudo pa da Belgijanci uzmu vise od 1 poena.5:0 za Spance.Belgijanci mogu da se nadaju bodu samo ako spanski dubl kiksne(sto nije nemoguce).

      Pored meca Austrija-Francuska,mislim da je najneizvesnije sta ce biti na mecu izmedju Ceha i Kazakstanaca.Cesi imaju Berdiha koji moze da dobije oba svoja meca,ali sta ce biti sa ostalim mecevima?Samo Bog zna. h5g6k8 3:2 za Kazakstance ipak,po mom misljenju. h5g6k8

      Amerikanci dobijaju Cileance iako se igra na sljaci i to u Cileu.Jeste da sljaka odgovara Cileancima i da igraju u svojoj zemlji,ali opet pored toga potreban je neko ko se moze suprotstaviti Rodiku i jaranima,a trenutno takvog Cileanci,koliko ja mogu da primetim,nemaju. 4:1 za Amerikance ja mislim.

      Hrvatska-Nemacka,hmmmmmm???Hrvati trenutno imaju jako dobrog Dodiga.Imaju Karlovica i Veica u katastrofalnoj formi i imaju promenljivog Cilica.Nemci imaju ludog Kolsrajbera(nesto kao sto je Cilic)imaju sasvim solidnog Majera,i Pecnera i Kasa za dubl.Cini mi se da sve ide na stranu Nemaca.Ipak,sve zavisi od Kolsrajbera i Cilica tj. ko je od njih spremniji i u boljoj formi.Bice 3:2.Ne znam samo da li za Nemce ili Hrvate. $#^%RT

      Sto se naseg meca tice,samo cu reci da dobijamo 4:1. %QWT&W Jasno je svima zasto to mislim.

      Svedjani ce dobiti Ruse.Imaju Soderlinga koji moze da dobije oba svoja meca,i dubl koji je bolji od Ruskog.Mislim da ce biti 3:2.
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        Da malo analiziramo predstojece meceve u DC.

        Srbija-Indija
        Svima je jasno da je ovde Srbija veliki favorit, Inija ima samo Devarmana u prvih 100, a sledeci najbolje plasirani je 285. Medjutim hjihov dubl je izuzetno jak i tu imaju veliku sansu da uzmu jedan bod. Djokovic nema potrbe da igra, zato sto bi Srbija trebalo i bez njega da dobije sve singl meceve. Mislim da je vrlo verovatan rezultat u ovom mecu 4-1 za Srbe.


        Argentina-Rumunija
        Osim Haneskua Rumuni nemaju ni jednog ozbiljnog igraca, za razliku od Argentine koja cak i ne mora da igra u najacem sastavu da bi ovo dobili.


        Nemacka-Hrvatska
        Nemci vec godinama imaju problema da izbace nekog velikog igraca, mislim da od Hasa nisu imali igraca u top 10. Medjutim i Hrvatska ima svojih problema Ancic se povukao, Karlovic je ispao i iz prvih 200, dok je Ljubicic na zalasku karijere. Ipak Hrvati mogu da se oslone na Cilica i ove godine preporodjenog Dodiga. Bice ovo neizvestan duel, ali ja blagu prednost dajem Hrvatima.


        Belgija-Spanija
        Spanci apsolutni favoriti, imaju trojici igraca u top 10, i Kosta ce imati slatke muke kome da da sansu. Sve sem ubedljive pobede Spanaca ce biti veliko iznenadjenje.


        Rusija-Svedska
        Juzni se povukao iz reprezentacije uz obrazlozenje da prepusta mesto mladjim snagama(ne znam samo na koje mladje snage misli), tako da Rusi mogu da se oslone samo na Davidenka. Sa druge strane Svedjani osim Soderlinga nemaju ni jednog igraca u prvih 250!?
        Ocekujem da ce Soderling da dobije oba svoja meca, pa bi tu verovatno dubl mogao da odluci. Mislim da Svedjanima u ovom okrsaju nece biti dovoljan samo Robin.


        Ceska-Kazahstan
        Ovde nema sta da se analizira, Ceska je mnogo kvalitetnija ekipa i proci ce bez problema.


        Austrija-Francuska
        Francuzi su zamlja koja ima najvise igraca u top 100, sto dovoljno govori o njima, zaista sirok izbor odlicnih igraca, dok Austrijanci mogu da se oslone samo na Melcera, sto i nije bas ohrabrujuce za njih. Francuska stvarno ne bi trebalo da ima problema da prodje dalje.


        Cile-USA
        Cile se dugo godina oslanjao na Gonzalesa i Masua, medjutim Masu vise ne moze da igra ozbiljan tenis, Dok Fernando nije odigrao mec od US Opena. Iako ce se igrati na sljaci, ne vidim kako Cile moze da iznanadi Amerikance.

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          Sta je ovo danas,svi analiziraju &8@^J &8@^J &8@^J
          Svaka cast Aco,Majo i Ivane #$&+|r
          Dobro je sto Kazahstanci igraju za Kazahstan $#^%RT
          sigpic

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            ne razumem zasto neki ljudi daju toliku prednost Cesima.Jel ste skontali da ne igra Stepanek?Znaci da je Berdih sam $#^%RT Tesko ce Hajek dobiti Golubeva ili Kukuskina,jedino ako se igra na sljaci,a ne igra se.
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              Ali Golubev i Kukushkin su totalno van forme,ne mogu da se sastave,nije to ona reprezentacija koja je igrala protiv Svajcaraca prosle godine @(*6sd$%
              sigpic

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                [quote author=Vladan link=topic=1286.msg257874#msg257874 date=1298918004]
                Ali Golubev i Kukushkin su totalno van forme,ne mogu da se sastave,nije to ona reprezentacija koja je igrala protiv Svajcaraca prosle godine @(*6sd$%
                [/quote]Pa i Dluhi i Hajek su van forme.Tako da,osim Berdiha,svi ostali ne mogu da se sastave. *T_*@SR
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  A sta ako je ona povreda Berdiha ozbiljnija pa ni on ne moze da se sastavi? $#^%RT
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    [quote author=AcaGrobar link=topic=1286.msg257875#msg257875 date=1298918156]
                    Pa i Dluhi i Hajek su van forme.Tako da,osim Berdiha,svi ostali ne mogu da se sastave. *T_*@SR
                    [/quote]
                    Ma to jeste,ali DC je specificno takmicenje,nista ne mora da znaci ni trenutni plasman,ni kvalitet,da su Kazahstanci u formi sa kraja prosle godine ne bi se postavljalo pitanje,ovako ce sigurno biti jako neizvjestno h5g6k8
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      Ovo morate pogledati *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                      http://video.radiocontact.be/video/281460.aspx


                      O ovome su pricali
                      First she said she was his mother in order to get him on the phone and then she intruduced herself (this is some Spanish woman living in Belgium), and asked him if he could come on the show tomorrow. He said he can't, that he's there to practice and play tennis. She bagged just for half an hour and he said that they have to ask the Tennis Federation. She was obviously very excited/happy to speak to him, it looks like they didn't really think they would get him on the line.

                      EDIT: Also he said he was sleeping.

                      EDIT2: She said they were very happy to have him on show and he said he was very happy sleeping.

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        Je li moguce &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          Jbt,nazoves hotel i trazis Nadala i dobijes ga.Ljudi i ne pitaju ni ko si,sta si! *T_*@SR *T_*@SR +*@WT*48*

                          Comment


                          • Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              [quote author=FC Nadal link=topic=1286.msg257891#msg257891 date=1298921439]
                              Jbt,nazoves hotel i trazis Nadala i dobijes ga.Ljudi i ne pitaju ni ko si,sta si! *T_*@SR *T_*@SR +*@WT*48*
                              [/quote]
                              Prosto nevjerovatno &*#GI(]
                              Ljudi ovo je fantasticno,kakve analize ^%@7f
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                Ahahahaha, nenormalno... *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                                Ali najzesci su mi ovi Francuzi koji ne znaju engleski... Hahahaha... ^*#(-
                                Mislim da je neko u onom hotelu dobio otkaz, Rafa nije bio niti malo srecan sto su ga dobili na telefon i probudili... niti je bio pretjerano ljubazan... $#^%RT

                                Comment

                                Working...
                                X