Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    Da,procitao sam to +*@WT*48*


    Mozda bude igrao zbog poena koji brani u DC. *T_*@SR Posto ja ne vidim drugi razlog zbog kojeg bi igrao. h5g6k8

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      Zbog poena nece sigurno,ja ne znam ni sta ce mu da dolazi u NS,bolje da se vec priprma za IW i Miami *#AI&D
      Jedva cekam i Nadal-a da vidim posle toliko vremena,kako izgleda njegova igra @(*6sd$%





      Bice jako zaniljivo '65slif
      sigpic

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        [quote author=FC Nadal link=topic=1286.msg257631#msg257631 date=1298900427]
        Da,procitao sam to +*@WT*48*
        Mozda bude igrao zbog poena koji brani u DC. *T_*@SR Posto ja ne vidim drugi razlog zbog kojeg bi igrao. h5g6k8
        [/quote]


        Ne vjerujem da ce igrati, ali ce biti u NS... A neka ga i na spisku, za svaki slucaj... Srbija ce tesko dobiti dubl, sa singlom stvarno ne bi trebalo da bude problema, ali uvijek postoji mogucnost da se jedan od ove dvojice povrijedi, kao i ta da Jankela izgubi od nekog za kog vecina nas nije nikada cula. $8#a

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          [quote author=Vladan link=topic=1286.msg257635#msg257635 date=1298900803]
          Zbog poena nece sigurno,ja ne znam ni sta ce mu da dolazi u NS,bolje da se vec priprma za IW i Miami *#AI&D
          Jedva cekam i Nadal-a da vidim posle toliko vremena,kako izgleda njegova igra @(*6sd$%



          Bice jako zaniljivo '65slif
          [/quote]


          Ma zezam se to za poene. $#^%RT


          I ja isto,nikako ne volim ovaj Februar,ne sjecam se kada je Nadal zadnji puti igrao u tom mjesecu. 7&@%q

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            2009.i ne pamti ga po dobrom $8#a
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              [quote author=-dacha- link=topic=1286.msg257663#msg257663 date=1298902451]
              2009.i ne pamti ga po dobrom $8#a
              [/quote]


              Jeste,Rotterdam i tada je povrijedio koljeno na tom turniru. $#^%RT &Q45q@%


              Da ne skrecem sa teme da dam progozu ovih meceva.


              Srbija-Indija
              Sve jasno,Indijci nemaju ni jednog igraca koji bi mogao ugroziti Trocikog i Tipsu,a da ne spominjem Djokera.Ovo je siguran mec za Srbiju,bice 5-0 ja mislim. %QWT&W
              Rusija-Svedska
              Zanimljiv mec,jeste da Svedjani nemaju puno dobri igraca ali imaju Soderlinga koji igra nevjerovatan tenis i jos ce se ovaj mec igrati u dvorani tako da mu mozemo upisati 2 pobjede,ne znam kakav dubl imaju,ali bice ovo intersantan mec.Juzni nece igrati u ovom mecu.
              Ceska-Kazahstan
              Sve jasno
              Argentina-Rumunija
              Argentina ce da ovo dobije sigurno,posto oni rijetko nikada nemaju problema kuci,sigurna pobjeda Argentine.
              Cile-USA
              Posto ce se ovo sigurno igrati na sljaci,odmah mi malo postaje neizvjesno kako Ameri igraju na zemlji.Mada osim Gonzaleza Cile nema nikakvog igraca koji bi mogao da ugrozi Amere.Massu je na zalasku karijere nema od njega nista.Tipujem na Pobjedu Amera 3-2 ili 4-1
              Belgija-Spanija
              Ubjedljiva pobjeda Spanaca,3 igra u TOP 10 sa tim da da ce sigurno singlove igrati Nadal i Ferrer.Malis,Rocuhs i druzina nemaju sta da traze u ovom mecu i naravno svi jedva cekam da vidimo Rafu na djelu
              Njemacka-Hrvatska
              Tezak mec za prognozu.Mada je po meni Hrvatska ovdje favorit posto Njemacka u ovom trenutku bukvalno ima jedno normalnog teniser a to je Kolsrajber.Posto se igrau Njemackoj ne otpisujem ih ali mislim da ce Ljuba,Cilic ovdje pobjediti.
              Austrija-Francuska
              Meni ne zanimljiv mec skroz,SK je napravio gresku sto ovaj mec prenosi,a Francuzi ce ovdje da pobjede.

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                Danas cak i analiziras,oce snije,oce snijeg $#^%RT
                Mislim da ce Indija uzeti dubl,mada se nista Jankelom nikad ne zna $8#a
                Soderling ce vrlo je moguce donijeti dva boda,a kako ce treci izvuci ne znam,bivsi crnogorski reprezentativac je sada Svedjanin inace $8#a
                http://www.atpworldtour.com/Tennis/P...Danilovic.aspx


                Za ostalo se slazem %QWT&W




                sigpic

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  Samo neka ovaj snijeg prestane da pada necu ja vise analizirati. -E)%&4 *T_*@SR


                  Zavrsio sam ove meceve sto su mi ostali.

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    Francuzi su inace bez Monfils-a i Tsonga-e,moze tu svasta da bude @(*6sd$%
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      Gaske,Simon,Lodra,Clement ce sigurno da odnesu pobjedu. @(*6sd$%

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        I ja mislim da ce oni na kraju pobijediti,ali me nece iznenaditi ako ih Melzer pobijedi na svom terenu h5g6k8
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          Bravo FC , odlicna analiza #$&+|r

                          Samo ja kao i Vladan mislim da je Indija bliza pobjedi u dublu i jos se ne slazem s onim da je i Kohlschreiber normalan ^*#(-

                          Nije on bas sav svoj , jednom odigra idealno , onda ga Petzschner razvali $#^%RT
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            Mislim da Srbija nece dobiti 5-0, prije svega zato sto su oni to vec primili kao gotovu stvar... Ono, ne treba ni da izlaze na teren, vec su dobili... Bez obzira na igrace i atmosferu koja vlada... treba svakog protivnika shvatiti ozbiljno... @(*6sd$% A u srpskom sportu se stalno desavaju pobjede najboljih, a porazi od autsajdera, tako da bih se ja malo uozbiljila... (%fsd%&amp;j Pored toga, Indijci imaju odlican dubl, a svi znamo kakav je Jankela, za kog nije iskljuceno da izgubi od ne znam koga... Viktor inace pobjedjuje one od kojih je realno bolji, tako da ocekujem bar 2 njegove pobjede, ali ga je nesto mucila povrjeda, tako da bih ja to malo ozbiljnije shvatila... Tipujem na 4-1 ili mozda cak i 3-2. &amp;d$7


                            Kod Rusa i Svedjana prognoziram 3-2, ali ne znam za koga... Rusi su bez Juznog i Davidenka, predvodi ih Gabasvili... tako da ne bih bas bila sigurna u njihovu pobjedu. S druge strane, Svedjani imaju Soderlinga, koji je u odlicnoj formi, ali to im je sve... Mogao bi tu dubl da odluci... *#AI&amp;D


                            Argentina, Ceska i USA i Spanija ce lako dalje, Hrvati ne bi trebalo da imaju puno problema... a mecevi Francuska - Austrija bi mogli da budu zanimljivi. Kod Francuza su Lodra, Simon, Gaske... imaju u dobar dubl, pa im u svakom slucaju dajem prednost, mada je i Melcer dobar... Moglo bi da bude 3-2 za Francuze... *#AI&amp;D


                            A sto se tice prenosa, iskreno, ne znam koje meceve bih voljela gledati na SK... Srbiju svakako prenosi RTS, tako da pretpostavljam da su se dvoumili izmedju ovih meceva i meceva Rusija - Svedska... jer su ostali manje-vise sigurni... pa ne bi bilo humano da prenose Spance ili Cehe kako razvaljuju. ^*#(-

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              Ne mozemo ih u dublu dobiti nikako! $%&amp;5qw7
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                Ljubicic ne igra za Hrvate, sve je otvoreno.

                                Comment

                                Working...
                                X