Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    [quote author=ruki link=topic=1286.msg210916#msg210916 date=1291582206]
    jedna recenica: kad kupis pilica, kupio si uspjeh.
    to au vise nema sta dodati.
    [/quote]

    neka Zimbabve unajmi Pilica, bas me zanima da li bi stigli do trofeja ^&*ST*^#

    Pilic je sigurno zasluzan, ali da nemamo kvalitetne igrace i da u reprezentaciji ne vlada ovakva atmosfera, mogli bi da imamo 10 Pilica na klupi, pa nista ne bi uradili...
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      Srbija - Francuska Davis Cup - Slavlje u Beogradu
      ma sve je nebitno kada smo mi sampioni,francuzi su malo nadmeno dosli u beograd a otisli su povijenog repa....krivo mi je sto nisam imala kartu za danas ali ipak bila sam juce na dublu u areni i bila deo ove nase istorije!!! h5g6k8
      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

      sigpic

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        Kako se zove melodija koja ide izmedju setova dok idu highlights-i? Mislim da se cuje frula? Ima li nekog da zna?

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          [quote author=bojanaBG link=topic=1286.msg210854#msg210854 date=1291577389]


          kako Obradovic viri ^*#(- ^*#(-
          [/quote]


          Zimonjic izgleda kao Gru iz najboljih dana. Nazdravlje Zimonjicu.
          Bojana, jesi ti bila ona cura sa kikama, koja je imala ispisano Novakovo ime ne obrazu? *T_*@SR

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            Frizura najlepse stoji Tipsarevicu. %QWT&amp;W

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              [quote author=dusan1610 link=topic=1286.msg210928#msg210928 date=1291584519]
              Kako se zove melodija koja ide izmedju setova dok idu highlights-i? Mislim da se cuje frula? Ima li nekog da zna?
              [/quote]

              izgleda da nas je dosta kojima se svidja %QWT&amp;W ...ali sumnjam da cemo ikada saznati naziv te melodije i doci do nje...
              &quot;Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!&quot; - ja

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                [quote author=dusan1610 link=topic=1286.msg210928#msg210928 date=1291584519]
                Kako se zove melodija koja ide izmedju setova dok idu highlights-i? Mislim da se cuje frula? Ima li nekog da zna?
                [/quote]

                Jedina pesma koja ima frulu jeste &quot;u boj krenite junaci svi&quot; . Takodje su pustali Eye of The Tiger veoma cesto ( ukoliko mislis na pesme u pauzama )

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  [quote author=danilo994 link=topic=1286.msg210933#msg210933 date=1291584983]
                  [quote author=dusan1610 link=topic=1286.msg210928#msg210928 date=1291584519]
                  Kako se zove melodija koja ide izmedju setova dok idu highlights-i? Mislim da se cuje frula? Ima li nekog da zna?
                  [/quote]

                  izgleda da nas je dosta kojima se svidja %QWT&amp;W ...ali sumnjam da cemo ikada saznati naziv te melodije i doci do nje...
                  [/quote]

                  Melodija bi bila extra za moj mobilni telefon. Ali izgleda da niko ne zna ime. +-*^%*

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    [quote author=ЕлБиЏеј link=topic=1286.msg210935#msg210935 date=1291585045]
                    [quote author=dusan1610 link=topic=1286.msg210928#msg210928 date=1291584519]
                    Kako se zove melodija koja ide izmedju setova dok idu highlights-i? Mislim da se cuje frula? Ima li nekog da zna?
                    [/quote]

                    Jedina pesma koja ima frulu jeste &quot;u boj krenite junaci svi&quot; . Takodje su pustali Eye of The Tiger veoma cesto .
                    [/quote]

                    Ti si bio u Areni i nikako nisi mogao da cujes tu pesmu.

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      [quote author=ЕлБиЏеј link=topic=1286.msg210935#msg210935 date=1291585045]
                      [quote author=dusan1610 link=topic=1286.msg210928#msg210928 date=1291584519]
                      Kako se zove melodija koja ide izmedju setova dok idu highlights-i? Mislim da se cuje frula? Ima li nekog da zna?
                      [/quote]

                      Jedina pesma koja ima frulu jeste &quot;u boj krenite junaci svi&quot; . Takodje su pustali Eye of The Tiger veoma cesto .
                      [/quote]

                      mislio sam na muziku koju su pustali na TV a ne u areni
                      &quot;Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!&quot; - ja

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        Onda ne mogu biti od pomoci .

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          [quote author=aljester link=topic=1286.msg210931#msg210931 date=1291584776]
                          Zimonjic izgleda kao Gru iz najboljih dana. Nazdravlje Zimonjicu.
                          Bojana, jesi ti bila ona cura sa kikama, koja je imala ispisano Novakovo ime ne obrazu? *T_*@SR
                          [/quote]

                          aha o*2#
                          Nole &amp;^@4(
                          to mi je pisalo na obrazu h5g6k8 h5g6k8
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            @Ruki udavio si sa Pilicem,svakako je on koristan clan u strucnom stabu ali igraci su odigrali sjajno i doneli trofej u Srbiju.Nema tu vise sta da se prica! &amp;+I}\
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              [quote author=bojanaBG link=topic=1286.msg210945#msg210945 date=1291585375]
                              [quote author=aljester link=topic=1286.msg210931#msg210931 date=1291584776]
                              Zimonjic izgleda kao Gru iz najboljih dana. Nazdravlje Zimonjicu.
                              Bojana, jesi ti bila ona cura sa kikama, koja je imala ispisano Novakovo ime ne obrazu? *T_*@SR
                              [/quote]

                              aha o*2#
                              Nole &amp;^@4(
                              to mi je pisalo na obrazu h5g6k8 h5g6k8
                              [/quote]

                              Ne verujem ti. Video sam te na Vozdovcu danas i nisi imala nista na obrazima.
                              &quot;Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!&quot; - ja

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                Meni je bas zao Lodre,danas kad je on plakao plakao sam i ja +-*^%* +-*^%*
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X