Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    [quote author=Vladan link=topic=1286.msg209841#msg209841 date=1291418837]
    Normalno da su Llodra i Clement favoriti i pobjeda nad njima bi bila podvig!
    [/quote]

    Pitacu te sutra ko je favorit kad ih sutra rasturi. @(*6sd$%

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      Oni su favoriti svakako,oni su uigrani,obojica su sjajni dubl igraci,ovdje je to samo Zimonja i tu nema sta da se prica,treba biti objektivan!
      sigpic

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        Da igra Cleo sa Zikijem to bi bio siguran bod za nas, ipak je on izbacio Anderleht i to je isto bilo veliko iznenadjenje...
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          [quote author=Vladan link=topic=1286.msg209843#msg209843 date=1291418966]
          Oni su favoriti svakako,oni su uigrani,obojica su sjajni dubl igraci,ovdje je to samo Zimonja i tu nema sta da se prica,treba biti objektivan!
          [/quote]

          Don't forget. Igra se u Beogradskoj Areni. @(*6sd$%

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            Pa sta ako se igra u areni??Koliko ja znam i protiv ceha smo igrali u areni i protiv amera pa smo dobili *****
            a posto nisi gledao verovatno ni ne znas kakva je danas bila atmosfera
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              [quote author=-dacha- link=topic=1286.msg209847#msg209847 date=1291419202]
              Pa sta ako se igra u areni??Koliko ja znam i protiv ceha smo igrali u areni i protiv amera pa smo dobili *****
              a posto nisi gledao verovatno ni ne znas kakva je danas bila atmosfera
              [/quote]

              Don't forget. Ovo je finale DC-a.

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                Dule,voleo bih da sam i ja toliki optimista! $#^%RT

                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  Steta je velika sto se Zimonja i Vemic bolje ne slazu,bila bi to tek strahovita reprezentacija sa njima dvojicom u dublu &+I}\
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    Tuto ako ti tako kazes, onda cemo stvarno da ih oderemo. %QWT&W

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      1:1

                      neizvjesno, vrlo neizvjesno. prava stvar za tenis. djokovic bi trebao dobit svoje meceve. mada su francuzi jako opasni i u paru a monfils je nezgodan igrac. on moze svakog pobijedit. i llodra i smon mogu dobit svoj mec. da je tu tsonga cini mi se da bi bilo 2:0 za francuzer jer on ima djokovicev broj. vidit cemo sta ce se danas desiti

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        [quote author=Vladan link=topic=1286.msg209841#msg209841 date=1291418837]
                        Normalno da su Llodra i Clement favoriti i pobjeda nad njima bi bila podvig!
                        [/quote]

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          Nisam samo mislio na ovu godinu,znaju se oni odlicno @(*6sd$%
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            Ma prije 3-4 godine su bili često zajedno, u zadnje dvije sve manje i manje.

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              Ali se znaju odlicno,dok Ziki i Troicki nisu igrali skoro nikad,i nema govora da su tu oni u prednosti,ali cuda su moguca %QWT&W
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                [quote author=Virtu4L link=topic=1286.msg209958#msg209958 date=1291465195]
                                Ma prije 3-4 godine su bili često zajedno, u zadnje dvije sve manje i manje.
                                [/quote]

                                I moja baba je pre 30 godina bila zestoka riba. &*#GI(]

                                Salim se, sa dublovima smo zavrsili.

                                Comment

                                Working...
                                X