Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    Mislio sam na huligane jbt. #%d*
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      Pa sta mogu 2000 Francuza na 18 000 Srba? @(*6sd$%
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        Pa to ti pricam, cuo sam iz svog mozga. Ako nastave sa ovakvim ponasanjem, kao danas, neki Srbin ce ih presreci na ulici i bice belaja. Najebace ga kao zuti. $#^%RT

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          Ja sam bio sa mamom, super je bilo *#AI&D
          Uzeo sam autogram od Lepe Brene :fc-[

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            Bila bi fora da stavi Noleta u dubl, kao iznenadjenje .. $#^%RT

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              glasah za argentinu h5g6k8

              elem...gube nasi na kraju (*#^R^
              "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                Janko je i morao i mogao mnooooogo bolje! +-*^%* Al' sta da se radi,bice bolje! %QWT&W da nam nije njega,ne bi ni bili u finalu!



                Nole ocekivano dobio Simona.

                Ja sam se iznenadio sto ne igra Lodra,ali kad malo bolje razmislim,logicno je!Forze je svestan da Lodra tesko moze da ponovo fenomenalan uspeh iz Pariza i pobedi Noleta,i onda je odlucio da ide na pobedu Monfisa a drugi singl "zrtvuje" kako bi sacuvao Mikaela za dubl i za eventualni odlucujuci singl mec u nedelju!
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  Tako je Aco,mudro zboris,sve si se na svog vrsnjaka izbacio!!! h5g6k8 h5g6k8
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    U dublu jesu definitivno Lodra i Klemon favoriti! &+I}\ Nazalost... $#^%RT

                    ali jebi ga,sami smo krivi za to!Obradovic Zikiju menja partnere kao carape.Igra sa Noletom,pa sa Jankom,pa sa Viktorom,pa opet sa Jankom,pa sa Noletom,pa opet sad sa Viktorom,i tako u krug! $JS}|


                    Plasim se da ce to menjanje partnera Zikiju da nam se obije o glavu u ovakvim mecevima protiv uigranih dublova.Ok kad igras recimo protiv Hrvatske,koja bas kao i mi nema uigran dubl i stalno se menjaju igraci,tad mozemo da pobedimo lagano,ali plasim se da ce sutra biti mnogo teze...
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      Pa, dobro, bice teze, ali nista ne mora da znaci .. I Australijance smo dobili, iako su tad bili mnogo uigraniji od nas .. Mislim, naravno, jesu ovi daleko bolji od "kengura", videcemo vec sutra ... Na kraju krajeva , tu su dva singla u nedelju, realno sanse imamo ... Janko ocekivao izgubio, jer je Gael stvarno u dobroj formi, Nole laganica ..

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        sutra znaci sigurno gubimo dubl...jednostavno, ko god bude igrao sa zimonjicem bice najslabija karika &+I}\
                        "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                        Comment


                        • Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            Sta vam znaci to kad kazete Klemon i Lodra su favoriti? Vi na taj mec gledate kao da je vec izgubljen. #%d*

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              dule,molim te
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                Normalno da su Llodra i Clement favoriti i pobjeda nad njima bi bila podvig!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X