Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    ok izvini zaboravio sam #%d* #%d* nemoj da se ljutis,ja ipak mislim da cemo dobiti 3-0 sutra publika je dosta bitna kad malo bolje razmislim ,pametno zboris.Sta ti prognoziras za sutra?
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      [quote author=-dacha- link=topic=1286.msg209696#msg209696 date=1291403352]
      ok izvini zaboravio sam #%d* #%d* nemoj da se ljutis,ja ipak mislim da cemo dobiti 3-0 sutra publika je dosta bitna kad malo bolje razmislim ,pametno zboris.Sta ti prognoziras za sutra?
      [/quote]

      Prognoziram zajeban mec. Ali ocekujem pobedu Srbije od 3-1, ili 3-2. Publika je publika, a ako ovako nastave francuzi, stvarno ce neko ponovo da nastrada.

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        E Dusane vala i ti svasta pricas ..

        Cuj Clement prculjak i nije dobar u dublu ...


        Covjek osvoji Wimbledon s Llodrom u dublu i nije dobar


        Ako je za strasan dubl potreban samo jedan dobar igrac onda odoh i ja s utra s Bobom igrati , mozda nesto i uzmem . ^%@7f
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          Pa jel ti znas da Troicki ima titulu u dublu,znas li pitam te??? #%d* #%d* #%d*
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            [quote author=Dale link=topic=1286.msg209703#msg209703 date=1291403738]
            E Dusane vala i ti svasta pricas ..

            Cuj Clement prculjak i nije dobar u dublu ...


            Covjek osvoji Wimbledon s Llodrom u dublu i nije dobar


            Ako je za strasan dubl potreban samo jedan dobar igrac onda odoh i ja s utra s Bobom igrati , mozda nesto i uzmem . ^%@7f
            [/quote]

            Haha, osvojili Wimbly pre 3 godine. Sada je 2010. godina. Ne gleda se proslost nego buducnost. A ako ti uporedjujes sebe i Viktora onda svaka ti cast.

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              omG , lose si ti mene shvatio ..

              Kakve veze ima Troicki sa dublom Clement / Llodra ? $%&amp;5qw7 $%&amp;5qw7

              Ja sam se nadovezao na ono tvoje da je Clement prculjak i da nije nesto u dublu , pa kazem onda kako li je uzeo W s Llodrom ..

              Zato sam rekao , ako je za osvajanje GS-a u dublu potreban samo jedan covjek onda i ja da mu se obratim , mozda osvojimo nesto .
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                Ako je Klemon dobar igrac, zasto se nije kvalifikovao za WTF 2010. ili osvojio barem neki dubl turnir.

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  A zasto nije Troicki???Dule bre jesi svestan sta pricas??Probudi se
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    Tako je bre Dule, onaj Clement nema pojma!
                    Jesi video kako se Novak poigrava sa njim? Hahahahaha
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      Evo dosao sam iz skole i vidim 1:1 %QWT&amp;W Ocekivao sam od Janka vise a Novak je odlican bio. &amp;8@^J
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        Zato sto je Clement covjek koji igra singl isto kao i dubl, s tim da mu je singl vjerovatno i bitniji ..



                        Onda je i Llodra los igrac , jer ni njega nije bilo na WTF-u .
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          Llodra-i kapa dole, on je u formi, ali za Klemon je da ne kazem sta.

                          Troicki ima pozitivan skor sto se tice dublova u 2010.-oj. A osvojio je i svoj 1. dubl turnir. A Klemon ima negativni skor ove godine i nije osvojio ni jednu titulu.

                          Mislim da o Zikiju ne treba pricati.

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            [quote author=dusan1610 link=topic=1286.msg209723#msg209723 date=1291404596]
                            Llodra-i kapa dole, on je u formi, ali za Klemon je da ne kazem sta.

                            Troicki ima pozitivan skor sto se tice dublova u 2010.-oj. A osvojio je i svoj 1. dubl turnir. A Klemon ima negativni skor ove godine i nije osvojio ni jednu titulu.

                            Mislim da o Zikiju ne treba pricati.
                            [/quote]
                            Mislim da vas je covek pobedio, brojke sve govore. &amp;+I}\
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              Clement :
                              Doubles Career Titles (12):

                              2009 (1) Marseille (w/Llodra, Indoor/Hard)
                              2008 (1) Metz (w/Llodra, Indoor/Hard)
                              2007 (3) Metz (w/Llodra, Indoor/Hard) , Wimbledon (w/Llodra, Outdoor/Grass) , Marseille (w/Llodra, Indoor/Hard)
                              2006 (2) ATP Masters Series Paris (w/Llodra, Indoor/Carpet) , Lyon (w/Benneteau, Indoor/Carpet)
                              2004 (3) St. Petersburg (w/Llodra, Indoor/Carpet) , Metz (w/Mahut, Indoor/Hard) , ATP Masters Series Indian Wells (w/Grosjean, Outdoor/Hard)
                              2002 (1) Marseille (w/Escude, Indoor/Hard)
                              2000 (1) Casablanca (w/Grosjean, Outdoor/Clay)






                              Troicki oubles Career Titles (1): 2010 (1) Bangkok (w/Kas, Indoor/Hard

                              Upravu si Dusane , ipak Troicki ima uspjesniju dubl karijeru ..
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                Au Dale, samo sam rekao da je Viktor bolji u 2010-oj sto se tice dublova. A covek 173 centimetara, plus 32 godine, plus losa godina za njega...

                                Comment

                                Working...
                                X