Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    Naravno da ga uzimaju nasi.Pogotovu sada kada su van terena igrali prljavo Francuzi,posto ne znam kako drugacije da nazovem pritiske drzave u kojoj se odigravaju masters i GS.
    Napred momci! '65slif
    Samo jedan je put koji vodi do trona!

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      Ja ,ipak, glasam za Janka u singlu, jer mi deluje da se bolje nosi sa pritiskom u domacinskoj atmofseri, sto i dokazuju rezultati u reprezentaciji .. I ne verujem da ce bilo ko da pljuje Obradovica, ako pogresi u izboru, finale je to, svako svakog moze da dobije ..

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        Nemojte tako narode.Dace momci sve od sebe,mnogo im je stalo nista manje nego nama.
        Treba da budemo srecni sto imamo takav izbor,da je 'muka' odabrati onog ko ce bolje odigrati bilo singl bilo dubl.
        To kod devojaka jos uvek nemamo,na zalost.
        Samo jedan je put koji vodi do trona!

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          Monfis: Novinari dižu paniku, spreman sam za Srbiju

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            [quote author=Janko83 link=topic=1286.msg204817#msg204817 date=1290773666]
            Pa mogu da se složim sa tim da je Tipsarević više pokazao u Dejvis kupu od Viktora ili čak da ima veći potencijal kao igrač od njega ali teško je jednom selektoru da donese takvu odluku da ne izabere bolje rangiranog igrača, koji je u izvanrednoj formi, koji je i osvojio titulu i da izabere igrača koji igra u veoma promenjivoj formi kao Janko. Zamislite kakve bi kritike i osude Obradović doživeo da tako postupi i da ne daj Bože Janko izgubi glatko svoj meč.
            [/quote]Pa dozivece kritike i osude i ako Viktor izgubi.Takav mu je posao $#^%RT
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              A jeste razmisljali sta bi doziveo da Tipsarevic ili Troicki dobiju svoj mec? %QWT&W

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                Pa on moze da dozivi sta oce,ali nece njega da velicaju nego ce velicati onog ko pobedi @(*6sd$%
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  [quote author=-dacha- link=topic=1286.msg205054#msg205054 date=1290795224]
                  orgazam.
                  [/quote]e budale!!! $#^%RT *T_*@SR

                  jesi lud majke mi! $#^%RT

                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    Izmenio sam p%8@
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      [quote author=-dacha- link=topic=1286.msg205054#msg205054 date=1290795224]
                      orgazam.
                      [/quote]

                      &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] #%d* #%d* #%d* Zar su te tako ucili u skoli? &*#GI(]
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        Pa ako Viktor ili Tipsa pobede onda ga nece hvaliti, ako Viktor ili Tipsa izgube onda ce ga okaljavati. *%@(D!RY-

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          Bitno je sta ce on da dozivi ako oni pobede &+I}\
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            Viskovic rece da se na ovom forumu vode najkvalitetnije diskusije na Balkanu. &%@5w8&*
                            Samo jedan je put koji vodi do trona!

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              Vode se nego dacha voli malo da zeza $#^%RT
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                Pa jel onaj moj post nije bio kvalitetan?Sve sam opisao u jednoj reci? $8#a
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X