Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    [quote author=LANee link=topic=1286.msg204055#msg204055 date=1290682402]
    http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-..._1155967_n.jpg
    Evo kako se Janko, na medenom mesecu, priprema za finale DC. &*#GI(]
    [/quote]

    Nisam znao da mu ovako izgleda zhena... &%@5w8&*

    Ma pripremice se za dubl..a gde bi vezhbao kad je arena zauzeta... h5g6k8
    “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
    Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      Jos jedna losa odluka selektora Obradovica! *%@(D!RY-

      Tipsarevic bez obzira na trenutnu formu moze vise da pruzi protiv Francuza.On je jednostavno receno covek za takve meceve.Viktor jos uvek nije spreman za to,i to se videlo u njegovim mecevima za reprezentaciju.Ne kazem ja da se on,ne daj Boze,ne trudi ili tako nesto.Ja samo kazem da on (jos uvek) nije taj kalibar,ali za dubl bi bio bolji izbor od Tipsarevica.Mnogo cesce i uspesnije igra dubl,a i osvojio je svoju prvu ATP dubl titulu ove sezone.

      A i ne mogu vise da gledam kako zaje*avaju Nenada!Stalno mu menjaju dubl partnere,pa posle kad izgubimo dubl mec,svi njega krive jer je on jedan od najboljih dubl igraca na svetu.
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        [quote author=AcaGrobar link=topic=1286.msg204493#msg204493 date=1290718384]
        Jos jedna losa odluka selektora Obradovica! *%@(D!RY-

        Tipsarevic bez obzira na trenutnu formu moze vise da pruzi protiv Francuza.On je jednostavno receno covek za takve meceve.Viktor jos uvek nije spreman za to,i to se videlo u njegovim mecevima za reprezentaciju.Ne kazem ja da se on,ne daj Boze,ne trudi ili tako nesto.Ja samo kazem da on (jos uvek) nije taj kalibar,ali za dubl bi bio bolji izbor od Tipsarevica.Mnogo cesce i uspesnije igra dubl,a i osvojio je svoju prvu ATP dubl titulu ove sezone.

        A i ne mogu vise da gledam kako zaje*avaju Nenada!Stalno mu menjaju dubl partnere,pa posle kad izgubimo dubl mec,svi njega krive jer je on jedan od najboljih dubl igraca na svetu.
        [/quote]

        Viktor je osvojio i svoju 1. ATP singl titulu ove godine. Ti mislis da bi Tipsa trebao da igra singl, a Viktor dubl?

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          I ja bi prednost dao Janku,jednostavno je rodjen za velike meceve i u koliko god dobroj formi bio Viktor,meni je Janko sigurniji da ce zabiljeziti pobjedu...
          sigpic

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            Janko naravno, Troicki ce da se usere kad izadje na teren. #%d*
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              Po mom obracunu Viktor je bolji izbor, odigrao vise meceva u 2010., ima vise pobeda u 2010. Osvojio svoje prve ATP titule.

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                Ma jebes ti statistiku, Tipsarevicev mentalni sklop je savrsen za ovakve meceve + kvalitetniji je igrac od Troickog tako da je to no-brainer. Ali, Obradovic ocigledno mora da ispostuje Troickog i njegovu formu.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  Po meni Tipsa treba da igra,jer prosto je previse motivisan kad igra za Srbiju i igra bolje od Viktora i ima vise samopouzdanja u DC.Gine za svaku loptu,a Troicki je bolje resenje u dublu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    [quote author=T-Mac link=topic=1286.msg204507#msg204507 date=1290719262]
                    Ma jebes ti statistiku, Tipsarevicev mentalni sklop je savrsen za ovakve meceve + kvalitetniji je igrac od Troickog tako da je to no-brainer. Ali, Obradovic ocigledno mora da ispostuje Troickog i njegovu formu.
                    [/quote]Obradovic nije los covek,ali nije neki selektor.

                    I ja bih mogao da odem tamo i da kazem neka igraju dva najbolje rangirana singl,najbolji dubl igrac dubl,i ovaj cetvrti koji nam je preostao neka igra takodje dubl. $JS}|

                    Naravno,nije bas takav Obradovic $#^%RT ali ponekad mi se cini da on samo gleda renking!

                    Nadam se da ce ipak da promeni ovu odluku,jos ima vremena.
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      Nije Tipsarevic igrao dugo,a ni Troicki boga mi,s obzirom da nijedan nije konstantan u formi tesko je odluciti.Ipak dao bih prednost Janku u oba mecha,ako ne u oba onda u 1 sigurno,i to protiv prvog njihovog reketa.Njemu treba jaka motivacija
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        [quote author=-dacha- link=topic=1286.msg204679#msg204679 date=1290728432]
                        Nije Tipsarevic igrao dugo,a ni Troicki boga mi,s obzirom da nijedan nije konstantan u formi tesko je odluciti.Ipak dao bih prednost Janku u oba mecha,ako ne u oba onda u 1 sigurno,i to protiv prvog njihovog reketa.Njemu treba jaka motivacija
                        [/quote]Njihov prvi reket ce biti Monfis,koga Tipsa moze da dobije!Poznaje ga dobro,za razliku od Viktora
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          Moze,jos jedan motiv vise je osveta za mech na US openu,mislim da bi to bio pun pogodak.Ali ne znam sta misli Obradovic,videcemo
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            [quote author=-dacha- link=topic=1286.msg204697#msg204697 date=1290729250]
                            Moze,jos jedan motiv vise je osveta za mech na US openu,mislim da bi to bio pun pogodak.Ali ne znam sta misli Obradovic,videcemo
                            [/quote]Ma da Obradovic MISLI,bilo bi nama bolje!

                            Covek je bre rodjen za Dejvis kup,a ovaj ga u najvaznijem mecu za nasu repku ikada izbaca iz singla?!I to posle njegovih pobeda protiv Ceske!To bi sad isto bilo kao kad bi se Francuzi odrekli Mikaela Lodre,a decko je bio najvaznija karika u pobedi nad Spanijom i Argentinom!
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              neka Viktor igra prvog dana,pa ako ta odluka bude toliko pogrešna koliko vi mislite,biće vremena da se stvari poprave..
                              Originally posted by gokara
                              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                Pa mogu da se složim sa tim da je Tipsarević više pokazao u Dejvis kupu od Viktora ili čak da ima veći potencijal kao igrač od njega ali teško je jednom selektoru da donese takvu odluku da ne izabere bolje rangiranog igrača, koji je u izvanrednoj formi, koji je i osvojio titulu i da izabere igrača koji igra u veoma promenjivoj formi kao Janko. Zamislite kakve bi kritike i osude Obradović doživeo da tako postupi i da ne daj Bože Janko izgubi glatko svoj meč.

                                Comment

                                Working...
                                X