Announcement

Collapse
No announcement yet.

2013 NBA FINALS

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Ti gledas iz pogresog ugla sve sto ima veze sa Majamijem pa tako procenjujes. Prvo Manu je pravio korake, jer kada se u tom penjanju hvata i pravis 3 koraka onda se ne svira u NBA ali 4 koja je on napravio se sviraju. Drugo, tokom citave utakmice San Antonio je dobio bar 70% 50-50 odluka i nekakvih presmesnih faulova.
    Tako ja gledam jer navijam za LeBrona, a istina je neka na sredini.
    Ovo sto se desilo jeste jednostavno zasluzena sreca, zbog citave sezone koju imaju iza sebe, onog niza, svega sto su prosli, i na kraju sto su 3 puta gubili u finalu i sva 3 puta uspeli da stignu. Veliko je to. Zato ce i da osvoje.
    Hahahaha! Spursi dobili 70% 50-50 situacija?

    Zasto mislis da ce dobije Heat? Zato sto su dobili 6. utakmicu?
    To je posljednja utakmica, tu se pokazuje ko su igraci, ko ima cojones, a ne ko ima bolji tim. A ja mislim da Spursi imaju snage i dovoljno iskustva da to i pokazu. Mislis da ce Parker, Manu i Green onako lose odigrati ponovo? Koliko god da je dobra odbrana Heata, ono se nece ponoviti.

    Ajde sada mi reci ko ce da se pojavi za Heat u toj 7. utakmici osim Lebrona. Wade? Chalmers? Bosh? Nemoj da se zajebavamo.
    Spoelstra ce mozda da napravi neku taktiku? Covjek da vodi Partizan ili Zvezdu zavrsio bi posljednji u srpskoj ligi.
    sigpic

    Comment


    • Psiholoska prednost je na strani Majamija ali i pritisak . Uveren sam da ce upaliti pristup koji furaju Sparsi " da nam je neko ponudio 3-3 i utakmicu za titulu itd.." , drugacije ne moze. Da se zaboravi ovo i odigra neki mec sa manje gresaka. Nadam se da ce Manu da poludi i Grin da pogodi nekih pet trojki u prvoj cetvrtini

      jedna "Velimir Perasovic slika"

      http://instagram.com/p/av8GKKmvCe/#

      Comment


      • Bar 70%. Stravicno je kakve su faulove svirali za San Antonio. Povracalo mi se.

        Dobice jer su Spursi u kanalu ne jer su ne znam koliko jaca ekipa. Plus pojavila se petorka koju San Antonio tesko moze da brani i koja ce na terenu provesti mnogo vise nego 10 minuta u 4qtr. Plus otkad se igra 2-3-2, domacin u game 7 ima 4 od 4. Plus Majami se tri puta vratio u seriju. Sve je na njihovoj strani. Kvota 1.35 max.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Bar 70%. Stravicno je kakve su faulove svirali za San Antonio. Povracalo mi se.

          Dobice jer su Spursi u kanalu ne jer su ne znam koliko jaca ekipa. Plus pojavila se petorka koju San Antonio tesko moze da brani i koja ce na terenu provesti mnogo vise nego 10 minuta u 4qtr. Plus otkad se igra 2-3-2, domacin u game 7 ima 4 od 4. Plus Majami se tri puta vratio u seriju. Sve je na njihovoj strani. Kvota 1.35 max.
          Kakve veze ima ta tradicija? To hoces da stavis na stranu Heata?
          Iskustvo na stranu Heata? Hahahaha
          Heat ne moze da igra cijelu utakmicu kao u posljednjoj cetvrtini 6. utakmice. Chalmers i Battier zajedno nece pogoditi 7 trojki iz 9 pokusaja nikad u zivotu vise u ovako bitnoj utakmici.
          Umorne su obije ekipe i mislim da mentalna snaga pobjedjuje, a Heat je sa tim malo klimava ekipa.
          sigpic

          Comment


          • It wasn't our year..
            It's OK they tried..

            Majamijevi fanovi koji su napustili AAA ranije se sigurno grizu za dupe sto su propustili onaj i onakav povratak Vreline .

            Ali ima pravde, nije sisama dozvoljen ulaz nazad
            Spoiler

            Comment


            • It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Dokaz da je statistika smece. LeBron bolesno dominira kada su cifre u pitanju, ali svi vidimo da lose igra ovo finale.
                Ipak, u mojim ocima se iskupio sinocnom predstavom u poslednjoj cetvrtini.

                Comment


                • Evo gledam snimak i ima vise od 10 sudijskih odluka samo u drugo poluvrijeme da su otisli na stetu Spursa. A ovaj mi prica koliko sam ja pristrasan i koliko mrzim Heat.

                  I bas sad vidim koliko je Heat imao srece. 2 izgubljene Lebrona u zadnji minut. Onda onaj skok posle promasene trojke Lebrona, 3 igraca Spursa su se borili za njega i svoj trojici je ispala lopta i dosla kod Millera koji daje Lebronu za trojku. Pa ono slobodno Leonarda ispada iz kosa. Ona trojka Raya je bolest stvarno.

                  Sve do 2 minuta pred kraj 4/4 ka je Parker dao one lude poene, Spurs, sto bi rekli Ameri, choked. Nekoliko otvorenih suteva su promasili. Oce li stvarno to desiti Greenu i sledeci mec?
                  Duncan dao zadnje poene u 3/4 na 4 minuta do kraja.
                  Ovo im se tesko moze desiti.
                  Eto Heat ima mozda momenat zato sto je dobio utakmicu, ali dati im titulu odmah je smijesno.

                  Kako je Duncan samo odigrao prvo i dio 3/4 je bolest, ima li ovaj coek stvarno 37 godina? Tesko da cemo gledati vise zivotinju kakva je Timmy.

                  Jedva cekam da odgledam zadnju utakmicu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Данкан о седмом мечу

                    Какав бре умор црни, нема сада умора.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • G1 - San Antonio
                      G2 - Miami
                      G3 - San Antonio
                      G4 - Miami
                      G5 - San Antonio
                      G6 - Miami
                      G7 - ?
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Originally posted by Mladen View Post
                        G1 - San Antonio
                        G2 - Miami
                        G3 - San Antonio
                        G4 - Miami
                        G5 - San Antonio
                        G6 - Miami
                        G7 - ?
                        G7 - David Stern

                        Comment


                        • G1-Miami
                          G2-Indiana
                          G3-Miami
                          G4-Indiana
                          G5-Miami
                          G6-Indiana
                          G7-Miami

                          G1-San Antonio
                          G2-Miami
                          G3-San Antonio
                          G4-Miami
                          G5-San Antonio
                          G6-Miami
                          G7- da li se tradicija nastavlja ?

                          Comment


                          • Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Pred vecerasnji mec ja bih se delimicno slozio sa ovom konstatacijom Edin Avdic: Ako LeBron James u naponu snage nije u stanju da pregazi Leonarda, Greena i Diawa i da odvede svoj tim do titule onda i ne zaslužuje epitet najboljeg igrača današnjice
                              GIFSoup

                              Comment


                              • Pojavila se na kladzi kvota da li ce LeBron igrati bez znojnice i koliko vremena?

                                Kako je svet zaludan.
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X