Announcement

Collapse
No announcement yet.

2013 NBA FINALS

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Spo je pobedio Popa (nemam sada vremena da objasnjavam zasto je to tako, ali tako je...znaju to svi). Mislim da to dovoljno govori o njemu kao treneru.
      Znam da si opijas svaki dan, ali ovako nesto da izvalis...
      sigpic

      Comment


      • Pop je pobedio sam sebe, agreed.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by Reise View Post
          Znam da si opijas svaki dan, ali ovako nesto da izvalis...
          Misli ti sta god hoces i pisaj po treneru Majamija. Ok mi je to...procitao sam i onaj prosli komentar vezan za Spolstru.

          Sta je Spo lose radio konkretno? Da je on vukao poteze koje je vukao Pop ovde bi bio izvrnut ruglu...
          Jel moras da imas dobar protok lopte da bi bio vrhunski trener? Jel ga slucajno prokenjalo sa Shane-om, a i prosle godine sa Millerom? Jel slucajno vrteo pik igru sa dva (uslovno receno) niska igraca (Rio i LBJ) nakon koje je svaki put LeBron imao missmatch. Covek je pravio adjustmentse, dok Pop to nije radio. Pop je bio uporan sa Manuo-m (a malo i sa jebenim Greenom), kao i sa nekim cudnim periodima odmaranja Duncana i Parkera. A pogotovo sto je covek kroz celu seriju dopustao Majamiju sut i tako ih primorao da ih dobiju svojim najslabijim oruzjem (sut Wade-a i LeBrona). Jel uspeo u tome? Nije. Jel zbog toga los trener? Ne, i dalje je najbolji...samo je mator i tvrdoglav.

          Kenja mi se od osporavanja Spoelstre. Ne mislim da spada u krem de la krem trenera ali nije lako osvojiti titulu sa 3 egomanijaka, od kojih je jedan u teskom kanalu (Bosh), a drugi do jaja povredjen.

          Comment


          • Meni samo nije jasno zasto Pop nije pravio faul u 6. mecu, i nikad mi nece biti jasno, da je se tu faul napravio sad bi se priacala druga prica, a ne ova sto Ljuba prica, ali kao sto je poznato, istoriju pisu pobednici i o njima se pise. . .
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by chofy88 View Post
              Meni samo nije jasno zasto Pop nije pravio faul u 6. mecu, i nikad mi nece biti jasno, da je se tu faul napravio sad bi se priacala druga prica, a ne ova sto Ljuba prica, ali kao sto je poznato, istoriju pisu pobednici i o njima se pise. . .
              To ti je u Americi kodeks. Skoro niko ne pravi faul na +3 razlike u zavrsnici utakmice.

              Comment


              • Heat ima prejaku ekipu prije svega, pa neka su neki i povridjeni i u kanalu. Taj povrijedjeni je dobio sam jednu utakmicu, a moze se reci i 7. djelimicno sa Lebronom. Bosh igrao protiv Timmy-ja, ne mozes da ocekujes dobru igru protiv one zivotinje na obije strane terena. Spo je u sred serije promijenio prvu petorku, mijenjao rotaciju i to dokazuje koliko Heat ima dugu i kvalitetnu klupu i kakav izbor igraca.
                Imas Lebrona koji otvara toliko opcija da mora neko ostati slobodan, toliko je dobar da odbrana svaki mora da se preusmjerava odbrana na njega.
                Je li mozda Spo dobio 6. utakmicu njegovim 'adjustments'-ima? Ima taj P&R koji forsira sa Lebronom i sta je jos uradio osim igranja izolacija?
                Jedino mozda ta 4. utakmica moze da mu se doda da je pobijedio Popa.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Reise View Post
                  Heat ima prejaku ekipu prije svega,pa neka su neki i povridjeni i u kanalu. Taj povrijedjeni je dobio sam jednu utakmicu, a moze se reci i 7. djelimicno sa Lebronom. Bosh igrao protiv Timmy-ja, ne mozes da ocekujes dobru igru protiv one zivotinje na obije strane terena. Spo je u sred serije promijenio prvu petorku, mijenjao rotaciju i to dokazuje koliko Heat ima dugu i kvalitetnu klupu i kakav izbor igraca.
                  Imas Lebrona koji otvara toliko opcija da mora neko ostati slobodan, toliko je dobar da odbrana svaki mora da se preusmjerava odbrana na njega.
                  Je li mozda Spo dobio 6. utakmicu njegovim 'adjustments'-ima? Ima taj P&R koji forsira sa Lebronom i sta je jos uradio osim igranja izolacija?
                  Jedino mozda ta 4. utakmica moze da mu se doda da je pobijedio Popa.
                  b1 - E jbg sad.
                  b2 - Ko zapravo ovo misli? Cole rupa, Allen je u najboljem slucaju imao solidnu sezonu, Shane tek sad dobro odigrao, MM je bio ocajan u poslednjoj tekmi. Dolazimo do Andersena kojeg je Spo zeleo vise nego leba da jede, na kraju mu je jedva ispunjena zelja. Spursi imaju duzu klupu, da se ne lazemo.

                  Ne kazem da je on najzasluzniji za titulu. Ali nije samo nemi posmatrac. Po mom misljenju je pobedio Popa, ako nista bar je manje sranja napravio.
                  Moja poenta je prvenstveno bila da o Popovim katastrofalnim odlukama niko i ne prica (sto je meni ok, ipak je on legenda), ali se zato 'vata svaka Spoelstrina greska, a niko nista lepo nema da kaze o coveku koji je dve godine za redom sampion. Nije on jebena marioneta, vec prvi trener.

                  Comment


                  • Parker povrijedjen, Ginobili u kanalu, Green zadnje dvije utakmice ko da nije ni igrao, Diaw najbolji igrac sa klupe. Ajde uporedi ih sad.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Reise View Post
                      Parker povrijedjen, Ginobili u kanalu, Green zadnje dvije utakmice ko da nije ni igrao, Diaw najbolji igrac sa klupe. Ajde uporedi ih sad.
                      Wade povredjen, a cini mi se i Bosh. Ko je terao Popa da jede govna sa Manuo-m. Sta ja sad mogu sto je Green odigrao kao picka i Bosh je poslednoj tekmi, pa? Diaw je doktorski odigrao svoje minute, jbg. Splitter i Blair nisu iskorisceni uopste. Joseph/Mills (obojica bolji od ludog Norrisa) takodje.

                      Nema Majami duzu klupu. Sto je i logicno kada imas 3 superstara.

                      Comment


                      • Pa morao je da se prilagodi, nece valjda Splitter da cuva Wadea ili da trci za Millerom. Morao je da zrtvuje nesto. I to uopste nije bilo lose sto je Splittera maknuo jer je Duncanu otvorio prostor u reketu i ovaj je to iskoristio na pravi nacin.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma raste bre kao trener glupi Meksikanac. Nije malouman pa da ovolike godine nista ne nauci. Svakako veci faktor od nekih laznih zvezda.

                          Comment


                          • Originally posted by Reise View Post
                            Pa morao je da se prilagodi, nece valjda Splitter da cuva Wadea ili da trci za Millerom. Morao je da zrtvuje nesto. I to uopste nije bilo lose sto je Splittera maknuo jer je Duncanu otvorio prostor u reketu i ovaj je to iskoristio na pravi nacin.
                            Pa o tome i pricam. Ovaj ubacio pokojnog Millera u prvu postavu i time izbacio veoma dobrog Splittera. A samim tim im je i smanjio skakaci potencijal, a Spursi su tu imali ogromnu prednost pre nego sto je pocela serija.

                            Evo ga i mvp se donekle slaze sa mnom

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Pa o tome i pricam. Ovaj ubacio pokojnog Millera u prvu postavu i time izbacio veoma dobrog Splittera. A samim tim im je i smanjio skakaci potencijal, a Spursi su tu imali ogromnu prednost pre nego sto je pocela serija.

                              Evo ga i mvp se donekle slaze sa mnom
                              Mislim da Spo nema -54 u finalnoj seriji.

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Mislim da Spo nema -54 u finalnoj seriji.
                                I James nema 2 prstena bez Wade-a!!!
                                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                                Comment

                                Working...
                                X