Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Иде Динамо у ЛШ, лаганини, колико сам глуп нисам смео ту 2-ку да дрмнем, какав црни фудбал у Аустрији, циркус је то, аматеризам.
    Zato sam ja singlirao iskusno prolaz Dinamo, 5,7 kvota A na drugom isto prolaz Dinama i dodao Steaua x2,Bazel 3+ i Vekic tenis
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Samir se sprda

      Valjda neće napraviti neku glupost do kraja inače LP je zagarantovana

      Comment


      • Evidentna je razlika u kvaliteti. Očekivano je Dinamo izvršio pritisak, imaju ekipu za takvo nešto, strašan vezni red + Sammir u vrhu napada. Šteta zbog one nesmotrenosti na početku susreta. Rekoh ja da ovako kvalitetna ekipa ne može sastaviti 2 loše utakmice, tako je već godinama, jedan kiks i nakon toga ponovo dominacija. Koliko će samo dobiti odlaskom nesposobnog Krunčića, još ako Mamić dovede kvalitetnog trenera, a ne nekog pijuna moći će daleko dogurati. Još uvijek ima mnogo posla pred njima, al' na odličnom su putu i sa ovakvom dominacijom vrlo lako mogu do prolaza. Bjelica je malo podcijenio protivnika, a još se drži iste taktike kao i na Maksimiru samo što su sada Dinamovci njih u potpunosti prokontali.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Originally posted by Mr.M View Post
          Zato sam ja singlirao iskusno prolaz Dinamo, 5,7 kvota A na drugom isto prolaz Dinama i dodao Steaua x2,Bazel 3+ i Vekic tenis
          Увек си био прекаљен ас Микула Survivor, активирај се мало у кладионичарској теми, чисто да бацакамо нека мишљења шта и како, "заједно смо јачи", не можемо манда и ја против целог света

          Comment


          • I opet Aron Ramzi. Hocu da vidim Frimponga ili Sanoga u 2. poluvremenu, nadam se da nece ubacivati Gibbsa, mislim da nema potrebe da se znoji.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • ljudi nisam gledao prvo poluvreme na Arsenalu a imam 3+ kako ide? hoce li biti golava

              Comment


              • Originally posted by Merlin View Post
                Evidentna je razlika u kvaliteti. Očekivano je Dinamo izvršio pritisak, imaju ekipu za takvo nešto, strašan vezni red + Sammir u vrhu napada. Šteta zbog one nesmotrenosti na početku susreta. Rekoh ja da ovako kvalitetna ekipa ne može sastaviti 2 loše utakmice, tako je već godinama, jedan kiks i nakon toga ponovo dominacija. Koliko će samo dobiti odlaskom nesposobnog Krunčića, još ako Mamić dovede kvalitetnog trenera, a ne nekog pijuna moći će daleko dogurati. Još uvijek ima mnogo posla pred njima, al' na odličnom su putu i sa ovakvom dominacijom vrlo lako mogu do prolaza. Bjelica je malo podcijenio protivnika, a još se drži iste taktike kao i na Maksimiru samo što su sada Dinamovci njih u potpunosti prokontali.
                Не одговара њему да ту неко дође ко ће да гура своју идеју, Мамић је ту бог и батина, јачи утицај на све институције у клубу има него Берлускони у Милану, јбг то му је профит, лепа пара, неће тај дати нико да му меша слатко.

                Originally posted by Toshe View Post
                ljudi nisam gledao prvo poluvreme na Arsenalu a imam 3+ kako ide? hoce li biti golava
                Лежерна игра, Арснеал углавном правио жансе, Жиру прекаљени машио. Са друге стране, Турци погодили стативу и једну пречку се иста не сабира јер је пре тога свиран офсајд, имали су и један леп слободњак, Бруно Алвеш за 10цм поред стативе. Укратко.
                Last edited by Brajkula; 27-08-13, 20:40.

                Comment


                • Originally posted by Toshe View Post
                  ljudi nisam gledao prvo poluvreme na Arsenalu a imam 3+ kako ide? hoce li biti golava
                  Moglo je vec biti 3+, Arsenal ima dosta srece pa nisu primili gol, a Giroud je omasio 2 sanse za Arsenal. Mozda i padne jos 2 gola.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Theo Walcot je igrac zbog koga ne bih trepnuo da ode iz Arsenala! Rekao sam to nekoliko puta i govorim opet! Igrac koji ce i sa 27 godina biti potencijal. Di Maria dodji, uljepsaj mi jesen!
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Не одговара њему да ту неко дође ко ће да гура своју идеју, Мамић је ту бог и батина, јачи утицај на све институције у клубу има него Берлускони у Милану, јбг то му је профит, лепа пара, неће тај дати нико да му меша слатко.


                      Лежерна игра, Арснеал углавном правио жансе, Жиру прекаљени машио. Са друге стране, Турци погодили стативу и једну пречку се иста не сабира јер је пре тога свиран офсајд, имали су и један леп слободњак, Бруно Алвеш за 10цм поред стативе. Укратко.

                      Ma znam brate, zato sam i napisao "ako". On želi da ima tu potpunu kontrolu, takav karakter i to je to. Zato ga je Halilhodžić 'ladno odbio. Tačno se ne bih iznenadio kada bi vratio još jednog svoj pijuna - Čačića.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Жиру је крамп, шта човек маши страшно, ја бих једну од ове две шансе у последњих 20 минута реализовао, бих лепоте ми моје !
                        Ko ono beše u temi Premijer lige hvalio Žirua kao rasnog napadača koji će se nadavati golova ? Kakva mi je prodaja taj igrač bio, rame uz rame sa Žervinjom.

                        Originally posted by Brajkula View Post
                        Увек си био прекаљен ас Микула Survivor, активирај се мало у кладионичарској теми, чисто да бацакамо нека мишљења шта и како, "заједно смо јачи", не можемо манда и ја против целог света
                        Ja kad bih se aktivirao, tačno bi mi davali neke levate utakmice
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Braca izjednacila, kakva lopta za 1:1
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Mladen View Post
                            Ja kad bih se aktivirao, tačno bi mi davali neke levate utakmice
                            Ма пиши по темама, на то сам мислио, шта да играмо, где да гурамо паре које немамо.

                            Жиру ће да ћушне 15 комада, јбг мораће да се форсира. Шчешни је легенда, много велика будала, омиљена фаца из Арсенала мени, наравно уз Арона убицу.

                            Comment


                            • Hajde PAOK

                              Duvajte ga gospodine Platini sve zajedno sa mafijom iz Gazproma

                              Comment


                              • Originally posted by Ves View Post
                                Theo Walcot je igrac zbog koga ne bih trepnuo da ode iz Arsenala! Rekao sam to nekoliko puta i govorim opet! Igrac koji ce i sa 27 godina biti potencijal. Di Maria dodji, uljepsaj mi jesen!
                                Sada kad nismo mladi ni lepi(doslovno u njegovom slucaju) kao nekada dodji da ostarimo zajedno
                                Last edited by AK47; 27-08-13, 21:08.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X