Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Matip je neverovatna rupetina, jama, oba gola na njegov kiks, napolje bedo.

    Comment


    • U Realu trenutno ne znas ko je bolji

      Kakva golcina Balea bolesno...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Radi sopcast za Chelsea

        Comment


        • Samo je Mojes unistio bericetnost gostiju od 100% , Osim Oly. svi domacini su vec ugasili.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Dosadno ovo mnogo, svi mečevi sem Junajteda rešeni, jedino mi tu u ovom momentu stoji upitnik

            Comment



            • Kakva elegancija Bejlare, sprdnjica.
              Last edited by Nightbird; 26-02-14, 20:22.
              Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

              Comment


              • Bane svakog otrese samo tako,prvo Drogbu sad` ovog pikavca.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Ovom žabaru tzv. mančiniju jebem svu familiju, e pa koji idot


                  Lukica se sprda.....................može mu se

                  Comment


                  • Kakva partija Reala trebali su 5 da zabiju,ali nije se dalo.Sve pohvale za svakog igraca prosto fenomenelano...

                    Samo da istaknem,a to vide oni koji gledaju Real...Alonso mi djeluje kao stariji lik koji je sisao ispred zgrade da djecu obraduje tako sto ce igrati s njima,smijesno kako se sprda lik

                    EDIT: Di Maria prelud u ovoj 4-3-3 formaciji
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Jbes mi sve, ali Carlo je doktor. Kako je on Di Mariu transformisao u masinu u ovom sistemu, bolest. Koliko covek pokrio, evo malopre otisao na bok da izigrava beka.
                      Najvise ovo godi Modricu koji ima vise prostora, i ne mora da brine za odbranu, a sto je najjace i on se dosta popravio u tom delu. Dodas tu dr Alonsa, i to je beton veza.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Да смо имали мало више концентрације у контранападима била би убедљивија предност.
                        Несигурно ми делује одбрана Галате поготово кад се враћају, изгубљено тотално. Претрчавамо их лагано само један тачан пас и то је то.

                        Comment


                        • Da Ronaldo nije pijan, ovo bi bilo 5 razlike na poluvremenu. Nikad jaci Real.


                          Tito!
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Ronaldo mogao 3 gola da zabije,dvije odbrane golmana i stativa

                            Di Maria meni bolesno dobar,ali i svi ostali stvarno ne bi da izdvajam nikoga osim Alonsa,ali ne sto je najbolji nego sto je opusten pa mi interesantno evo sam sretan kao malo dijete necu da vas lazem
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Cristiano najveci fudbalski mag. Real rutinski. Mora LS ove sezone, mora

                              Comment


                              • Galata tj. Turci napaljeni ali inpotentni !
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X