Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Condition23 View Post
    Za sad bolji Siti sta ti je Duka progresijo kakav strah
    Mnogo lep Siti, mnogo....da nije Klopare i one ljubavi sa igračima, one emocije i svega što ide uz onog genija fudbala, navijao bi Brajko za najlepši fudbal ove godine, na Siti iako ne gotivim baš te arapske i ruske klubove. Dakle kad je već Juve ispao, Klopara, a da nije njega, lagano bi se uhvatio za Jaju Turea i Alvara Negreda.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Mnogo lep Siti, mnogo....da nije Klopare i one ljubavi sa igračima, one emocije i svega što ide uz onog genija fudbala, navijao bi Brajko za najlepši fudbal ove godine, na Siti iako ne gotivim baš te arapske i ruske klubove. Dakle kad je već Juve ispao, Klopara, a da nije njega, lagano bi se uhvatio za Jaju Turea i Alvara Negreda.
      Samo Kunic Aguero <3

      Vidi Demikelisa sto pusti Cavija da sutira :/ Morao je ranije da ide u blok to i Brajkula zna je l' tako, tako je!

      Uklopio Pelegrinio caskom, pa i njegov Real uzeo bodova nenormalno nesto nego Barselona tad bila luda kao struja.

      Stali katalonci na loptu, umrtvili dosta sad. Steta sto je Aguero kanal za ovu tekmu.
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Originally posted by Condition23 View Post
        Samo Kunic Aguero <3

        Vidi Demikelisa sto pusti Cavija da sutira :/ Morao je ranije da ide u blok to i Brajkula zna je l' tako, tako je!

        Uklopio Pelegrinio caskom, pa i njegov Real uzeo bodova nenormalno nesto nego Barselona tad bila luda kao struja.

        Stali katalonci na loptu, umrtvili dosta sad. Steta sto je Aguero kanal za ovu tekmu.
        Kako me iznervirao Hart u toj situaciji kao nešto paradira a lopta ide skoro u njega.

        Mnogo sere ovaj sudija, mnogo seče za gluposti Siti.

        Rešio Ibra Kuzen, sviraj kraj sudija, ne treba to više da se igra.

        Comment


        • Verati dominira...

          EDIT: Ibra u svom stilu.
          Last edited by Sir Giggsy; 18-02-14, 20:27.

          Comment


          • ZLATANE IZVINI ZA SVAKU RUZNU REC!
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post

              Rešio Ibra Kuzen, sviraj kraj sudija, ne treba to više da se igra.
              Ne znam samo sta je Hipija najavljivao, gde ces bre na ove, da igraju 5 utakmica mozda Lever da 1 gol.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Originally posted by Condition23 View Post
                Ne znam samo sta je Hipija najavljivao, gde ces bre na ove, da igraju 5 utakmica mozda Lever da 1 gol.
                Tuko ih Brajko iskusno singl za soma, okačiće posle kad sudija svira kraj tamo u temi za kladionicu. Tukao sam i Siti, mnogo lep, ispoštovaće me, moraju...ubaćiće Pele Džekaru u 65 minutu da zajedno sa Zverinom gore mešetari ove Barsine, samo gledaj.

                Comment


                • Ibra majstor.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Losa utakmica dosta prebacivao ja cijelo vrijeme da vidim kako tata cijepa mrezu,poderao je maloprije
                    Last edited by AK47; 18-02-14, 20:34.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Bas onog sto sam se i bojao, ocekivao sam vise od utakmice Man City-Barca, prvo poluvreme nista posebno, nadam se da ce drugo biti bolje.

                      PSG vec u 1/4 finalu, njima je jedno poluvreme bilo dovoljno.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Losa utakmica dosta prebacivao ja cijelo vrijeme da vidim kako tata cijepa mrezu,poderao je maloprije
                        Što leva i puna preko spoljne, što ?

                        Comment


                        • Kako ih nagazi PSG, mada ocekivali smo to.

                          Dobar City, odlicno su postavljeni u odbrani, u napadu vrlo konkretno. Da im je Aguero tu bar...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Što leva i puna preko spoljne, što ?
                            Ne bi ja dao revans da se igra nikako,sta ce to ljudima tuzni apotekari
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Ne bi ja dao revans da se igra nikako,sta ce to ljudima tuzni apotekari
                              Neka da malo vide Pariz, Ajfelov toranj, muzej u Luvru ima dota toga.

                              [vine]MZ5taUqEHYK[/vine]

                              EDIT: Moze i ovaj

                              Last edited by Brajkula; 18-02-14, 20:45.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Tuko ih Brajko iskusno singl za soma, okačiće posle kad sudija svira kraj tamo u temi za kladionicu.
                                Jedan Djordje na 2-2 i 3+ poklon godine, nisam odigrao tiket jedno godinu dana ali ovo se nije smelo propustiti
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X