Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2013./2014. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Али колико је пацерски прелазни рок у току за Милан, таман су одрадили јаку зиму и сада на лето опет нека лудница, опет прича о продајама најбољих, па нагуравање пара, довођење играча ако продамо шкарт итд., баш срозана причица и ако се мало не тргну скида их Фиорентина са но3.

    Е сада конкретно, како сам ја извалио они траже тог АМЦ играча и ту иде лицитација - класика Кака долази у Милан сваки прелазни рок као Нинковић у Звезду и поред њега су још Хонда и Адем Љајић. Што значи да ова реченица пре ове потврђује причу да је Берлускони ипак дао Алегрију ултиматум да Милан игра како он (Силвио), а не како тренер то сматра да треба....дефинитивно последња сезона Алегрија у Милану, прост закључак.
    Last edited by Brajkula; 02-07-13, 20:08.

    Comment


    • @Proto

      Sto se tice Honde, za njega je jedno vreme mislim bio zaintersovan Everton

      Comment


      • Citav zivot Milan igra sa AMF iza dva napadaca. Savicevic, Boban(cinmi se), Rui Costa, Rivaldo(povremeno), Kaka... opet Silvio zeli takvu igru sa jednim takvim igracem da pravi tim. Kad je Kaka u pitanju tad im je kasika upala u med. Pitanje je da li ce opet.

        E sad kako god da okrenes ja ne razumem zasto sto zure da posto-poto prodaju Prince-a . Trenutno im je najbolji veznjak, pre svega on je centralni vezni a ne ofanzivni. I ove sezone stalno je igrao ofanzivnije nego sto je trebalo

        Comment


        • Silvio se deklarise kao najveci navijac Milana na svetu, voli klub kao svoje dete i ostale gluposti a sa druge strane ga unistava, nikako mi nije jasno... Ne znam kakav tebi treba da bude mentalni sklop da ti sa svojih 76 godina i zatvorskom kaznom od 7 godina koja ti se smesi stedis i kalkulises a lezis na milijardama... a ako ga stvarno deca kontrolisu i upravljaju svime i pitaju se tek onda je jadan... ne trazi niko prosipanje miliona na neke gluposti ali ovakvo poslovanje srozava ionako poljuljan renome kluba. Sada su odlucili da lupe sakom o sto navodno i da stave tacku na spekulacije o prodaji Faraona, mada sve mi se cini da nije stigla dovoljno velika ponuda, jer da je stiglo nesto zadovoljavajuce spakovali bi ga momentalno... Nadam se samo da ce se on vratiti u formu jer je to najvaznije sad kada je jasno da ostaje...

          izmedju Honde i Ljajica svakako Ljajic po meni, mladji je i naviknut na Calcio... Ali, uvek postoji to ali... Honda je jeftiniji a to presudjuje tako da mislim da ce njega dovesti, to nije lose resenje jer je dobar igrac a i marketinski proboj na trziste Azije koje je ogromno je svakako znacajan
          Ako uspeju na kraju da prodaju Robinja i mozda KPB i oslobode se nekih suvisnih igraca i njihovih plata, mozda stigne jos neophodnih pojacanja, pre svega u defanzivi i sredini...
          Last edited by Miletić; 02-07-13, 20:40.
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Postalo je mnogo neprofitabilno davati velike plate igracima u Italiji zbog poreza. Milan je lepa destinacija za bilo koju zvezdu, al i dzabe je kad ne mozes dati nikome vise od 5-6M. U Engleskoj skoro svaka baraba prima 3-4M. A mnogi precenjeni igraci primaju koliko i najplaceniji igraci u Serie A. I zato bogatasi po Italiji vise ne razmecu novcem i bacaju ih gde stignu. Italija je kao drzava pukla i to se dosta odrazuje na sport.

            Na primer tokom '90-ih nisu mogli da prave stadione bez atletskih staza, jer su gradovi/drzava hteli da imaju profit od drugih takmicenja. Nijedan stadion nije njihov, jedino Juve ima svoj, drzava godinama zajebava vlasnike po Italiji u vezi zemljista i hoce da ona ubira plodove od stadiona.

            Iz mnog razloga nema investitora po Italiji, tamo stranac ne moze da uspe ma ko god da je. Jednostavno mu ne daju ni da pridje njihovom trzistu, tamo se vec lokalci otimaju nesto slicno kao ovde kod nas.

            Comment


            • ma sve je to jasno ali pukla je i Spanija i to vise nego Italija pa ulazu, doduse ne kao ranije ali odrzali su neki nivo pa makar i vestacki preko kredita... ali nemoguce je da Fiorentina, Lazio, Napoli, Roma, timovi koji su ispod Milana uvek bili po svemu imaju novac da ispune svoje planove, da kupe nekog igraca, nisu oni iskesirali 50 miliona ali neku priliku za dobar transfer su realizovali a uprava Milana kao da nema 1 evro na racunu, ljudi cekaju da prodaju da bi mogli da kupuju... prosto neverovatno
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Originally posted by Prototype View Post
                Iz mnog razloga nema investitora po Italiji, tamo stranac ne moze da uspe ma ko god da je. Jednostavno mu ne daju ni da pridje njihovom trzistu, tamo se vec lokalci otimaju nesto slicno kao ovde kod nas.
                Исто мислим да смо доста слична "багра", конкретно ми Балканци и Италијани, јер је и код њих и код нас криминал продро у све друштвене сфере, само што они нису имали рат 90-их, једина разлика.

                Но то је сада небитна прича....довешће Милан сигурно неког на тој АМЦ позицији, само је остало још да се одговори на питање кога? Али ако избор падне на Адема или Хонду, дефинитивно нису јачи од Наполија и Фиорентине следеће сезоне, а занимљиво ће бити и како ће се Мацаријев Интер (иако сам мишљења да у првој сезони неће направити ништа спектакуларно, мсм Мацари у Интеру) показати, додамо и Лацио, Удинезе, па Рому наравно....дакле опет нас опасна борба чека за све позиције, са изузетком борбе за трон где Јуве са ове тачке гледишта (а до краја прелазног рока има још доста) је недодирив.

                И додао бих да је Милан увек највише куповао у последњим минутима прелазног рока, не бих се изненадио да се нешто слично опет понови.
                Last edited by Brajkula; 02-07-13, 20:57.

                Comment


                • U Spaniji jedino Barsa i Real ulazu, ovi ostali mrka kapa. Atletiko jeste dosta platio Falcao-a, ali samo zato je skupo prodao Aguera.

                  A umeo je Berlusconi da bude skrt, nije mu ovo prvi put Nadam se da ce se malo otvorit za ovaj prelazni rok. Nema jake Serie A bez jake trojka Juve/Milan/Inter. Videli smo na sta lici Italijanska liga posle 2006. Ocaj nad ocajima.

                  U sezoni 2011/12 3 kluba su bila prilicno jaka, Milan, Juve i Napoli. Pre svega Milan i Juve i imali smo zanimljivu sezonu. Prosla je bila smor cak i za nas Juventusove navijace. Dovoljno je videt u Bundes ligi kako jedan tim dominira evo vec decenijama, ne treba nam to i u Italiji.

                  Comment


                  • Originally posted by Prototype View Post
                    U sezoni 2011/12 3 kluba su bila prilicno jaka, Milan, Juve i Napoli. Pre svega Milan i Juve i imali smo zanimljivu sezonu. Prosla je bila smor cak i za nas Juventusove navijace. Dovoljno je videt u Bundes ligi kako jedan tim dominira evo vec decenijama, ne treba nam to i u Italiji.
                    Зајеби ову причу, волео бих да доминирамо док сам жив, али ако се баш питам нека разлика буде пар бодова а не +10. Наполи нам приђе на -4 и као закувало се, а нико не види да им је одбрана једнака криминалу, плус Де Санктис зрео за пензију и разлика се за три кола повећа два пута, шта се бре закувало ?

                    Comment


                    • To brate treba mozda interovcima, video sam ih kako su se radovali onda kad nisu imali nikakvu konkurenciju. Ko mala isfrustrirana deca. Govorim za likove koje znam licno, da se interovci za foruma ne nadju uvredjenim, jer ima ih ove koje cenim pre svega Kondiciju.

                      Meni to ne traba, a zabole me za druge, ja hocu jaku konkurenciju. Barem jos 2 tima da se bore za naslov. Msm ono uvek ce se naci neko, ali ja sam odrastao uz Serie A kad su se za naslov uvek bili favoriti Juve, Milan i Inter bez obzira na sve druge klubove. To treba Serie A, i nadam se da ce Milanski klubovi pre ili kasnije prevazici ovu krizu i postati jaci nego sto su danas

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Зајеби ову причу, волео бих да доминирамо док сам жив, али ако се баш питам нека разлика буде пар бодова а не +10. Наполи нам приђе на -4 и као закувало се, а нико не види да им је одбрана једнака криминалу, плус Де Санктис зрео за пензију и разлика се за три кола повећа два пута, шта се бре закувало ?
                        potpisujem, svake godine da Milan uzme skudeto i da finale LS igraju Milan i Bayern ne bi mi nikad dosadilo
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Fali vam takmicarskog duha. Nista bez konkurencije

                          Comment


                          • Pa svakako da treba konkurencije, pa ko voli da se proseta ligom i da zavrsi prvenstvo sa +20 . Svakako prija kada dominiras ali sa pristojnom razlikom da se zavrsi prvenstvo i da postoji rivalitet barem tri tima ako ne i vise.

                            Comment


                            • Ништа од Страмаћонија на фосни младе репрезентације Италије, клупу преузима Ди Бијађо.


                              Како Марота одговара само на ова питања, као нема Јовете, али ко зна можда....политичар. Мада дати 30 мислиона за нападача а у ростеру имати Тевеза, Вучинића и Љорентеа је сулудо.


                              Originally posted by Brajkula View Post
                              Али колико је пацерски прелазни рок у току за Милан, таман су одрадили јаку зиму и сада на лето опет нека лудница, опет прича о продајама најбољих, па нагуравање пара, довођење играча ако продамо шкарт итд., баш срозана причица и ако се мало не тргну скида их Фиорентина са но3.

                              Е сада конкретно, како сам ја извалио они траже тог АМЦ играча и ту иде лицитација - класика Кака долази у Милан сваки прелазни рок као Нинковић у Звезду и поред њега су још Хонда и Адем Љајић. Што значи да ова реченица пре ове потврђује причу да је Берлускони ипак дао Алегрију ултиматум да Милан игра како он (Силвио), а не како тренер то сматра да треба....дефинитивно последња сезона Алегрија у Милану, прост закључак.
                              Извињење, дође Нинковић у Звезду
                              Last edited by Brajkula; 03-07-13, 09:07.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Извињење, дође Нинковић у Звезду
                                Moralo je i to jednom da se desi

                                Comment

                                Working...
                                X