Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2013./2014. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S obzirom na promenu svog menadzera,Kolarov je jako blizu Juventusa,sad samo Siti da prihvati tih 10 miliona za Acu.

    Comment


    • Boco, Kasanov i Macarijev agent, a i lik koji je u Zagrebu dogovorio za Inter prelazak Kovačića. Inače Kolarova bi i Inter...

      Ali Gazetta je objavila (od ova 3 lista najpouzdaniji) da Boco završava to za Juventus.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Engleski mediji prenose da je Tevez dogovorio licne uslove sa Milanom, 5,5 miliona godisnje + bonusi, oko 5,8 ocekivana plata... Sada je sve na upravi Gradjana, Milan je spreman da ponudi oko 12 miliona na ime obestecenja...

        nastavlja se ova prica, mislio sam da je gotovo...
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Nista od prelaska Jedvaja u Romu, Maminjo poludio

          Kad sam ja imao vremena i bio raspoložen, ljudi iz Rome su bili zauzeti. Onda sam ja bio na kratkom petodnevnom odmoru, rekao sam im da u četvrtak stižem u Zagrebu. Jučer sam im se prije povratka stavio na dispoziciju, rekao sam im da odrede mjesto i vrijeme sastanka. Ili u Rimu ili u Zagrebu. Roma je poslala službenu ponudu, postali su jako nervozni, naročito u srijedu. Nekoliko puta su zvali, a u zadnjoj poruci koji su poslali mom bratu Zoranu je pisalo; 'tražimo odgovor do četvrtka u 21 sat'. Zoran im je rekao da sam na putu, te da me se mora pričekati. Ja sam u Zagreb došao oko 21.15 sati. Pa smo poslali poruku Romi da Jedvaj nije na prodaju! Nitko neće Dinamo ucjenjivati i postavljati bilo kakve rokove! Mi smo ozbiljan klub, pa se nitko s nama ne može tako ponašati, makar to bila i Roma! - rekao je Mamić uz dodatak:

          - Jedvaj sto posto ne ide u Romu! Ali ne mogu kazati hoće li otići ili ne. Za njega postoje mnogi upiti.

          Comment


          • Čitam sad da će Kaljari igrati u Trstu svoje utakmice u Seriji A. Sunce ti je....m, potpisujem da bi bilo više naših navijača nego Italijana da živimo u onoj Jugoslaviji. P.S. šatro bi išli po farmerice
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • I Udineze dok se renovira Friuli na Nereo Roku...

              Spoiler


              A Sasuolo na stadionu Ređijane. Doduše ovaj stadion je udaljen samo 25km od Sasuola.

              Spoiler
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Originally posted by Mladen View Post
                Čitam sad da će Kaljari igrati u Trstu svoje utakmice u Seriji A. Sunce ti je....m, potpisujem da bi bilo više naših navijača nego Italijana da živimo u onoj Jugoslaviji. P.S. šatro bi išli po farmerice
                Ђомла брате, па Јуве кад је узео 30. скудето, дакле пре две године, Каљари је играо на том терену, у Трсту. Иначе, са њима је нека опасна еба са тим садионом, час одговара да се игра, час неодговара, ко кога ту и зашто немам појма.

                Што се Фриулија тиче ево слика како изгледају радови

                Comment


                • Evo još nekih slika iz Udina...

                  Spoiler











                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment



                  • Juve, čuj Galliania: "Nemam novaca za Teveza"

                    - Marotta priprema ponudu za City: 11 milijuna za Argentinca i plaćena posudba Kolarova

                    - Diamanti je vruć, Ogbonna se dovršava sljedeći tjedan

                    - Gabbiadini: "Tko zna da li ću ostati u Juventusu"

                    Napulj tjera svog Matadora

                    - Transparent protiv Cavania: "Požuri s odlaskom"

                    Inter, Belfodil plus Sau ili Pinilla

                    - Cassano napreduje prema Parmi

                    Cinquini zvučno iz Rusije

                    - "Honda sigurno ide u Milan"

                    Sassuolo kupuje Kurtića, Donati ide u Veronu

                    El Kaddouri potpuno Napoliev

                    Genoa u vodstvu za Quintera

                    Juve hoće Teveza, Milan Hondu

                    - Marotta ide u Englesku da pokuša ukrasti Apača Gallianiu. Ako uspije, rossoneri će kao igrača izvan EU uzeti Hondu

                    Transparenti protiv Cavania

                    - Napulj odustao od Matadora

                    - Ali koliko ljubavi za Beniteza: danas prezentacija

                    Italija ne trči: previše utakmica

                    - Azzurri u krizi su oni koji su najviše igrali prošle sezone

                    - Sutra će biti rotacije protiv Neymarovog Brazila

                    Obrana Intera, evo Danila i Palette

                    Nainggolan, sad je u prednosti Roma

                    Suvlasništva, Cerci u Toro za 4 milijuna

                    Fiskalna prevara, Messi optužen

                    Bari kažnjen, krenut će s -2, Ascoli s -1

                    Balotelli - Neymar, suprotstavljeni fenomeni

                    - ...ili ne. Sutra igraju jedan protiv drugog, ali poštuju se, šalju si poruke i idu zajedno na odmor. Oni su dva simbola

                    - Brazilac: "Želim još jedan njegov dres"

                    - Pirlo ozlijeđen, turnir je za njega upitan

                    Španjolska, 10 golova i nimalo samilosti

                    - Tahiti ostao na nuli

                    Duel za Teveza

                    - Blic Juventusa, ali City čeka Milan

                    - Marotta kreće za Manchester s ponudom od 10 milijuna, ako Galliani proda Robinha, može ponuditi 12

                    - Inter i bianconeri oko Isle, Kolarova i Zunige

                    Sastanak Di Natalea s Udineseom

                    - Toto u glavi ima Milan

                    Roma blizu Nainggolana, Lazio: Anderson

                    Cavani u bijegu, Napulj: "Odlazi"

                    Comment





                    • Да се озваничи и данашња промоција Рафе.

                      Comment


                      • 1017575_480761055345026_121807738_n.jpg

                        Comment



                        • Matri u Milanu oslobađa Teveza!

                          - Bianconeri također rade na Jovetiću i Ljajiću

                          - Sastanak u Milanu sa agentom, uskoro ponuda za Fiorentinu

                          Gattuso:"Ja sam kao Conte"

                          Italija - Brazil strah zbog smrtnih slučajeva i razgovor o suspenziji turnira

                          Cerci:"Toro, konačno se osjećam opušteno"

                          Inter, Nainggolan prema Romi, tako da je cilj Hernanes

                          Benitez Cavaniu:"Već sam ga tražio da ostane u Napoliu"

                          - Rafael sa Rafom!

                          Bari: Kanadski investitori liječe klub, Mangia će biti trener?

                          Blanc u PSG oslobađa Ancelottia za Real

                          Arsenal: Fellaini i Rooney snovi

                          'Ja sam Rafe i želim Cavania'

                          - De Laurentiis sanja nakon izjave Beniteza

                          - 'Već sam razgovarao sa Edijem i nadam se da će ostati. Rekao sam da zbog plata i entuzijazma'

                          - 'To se sve jako razlikuje od Intera...Hamsik pravi razliku, Insigne je vrlo talentiran'

                          Balotelli igra protiv Neymara dok Brazil gori

                          - Kup Konfederacija večeras, Italija protiv Brazila večeras dok se protesti šire i dvoje umire

                          Jovetić, Juve napada opet

                          Romin golman: Diego Alves u pol poziciji

                          Blanc u PSGu, Ancelotti spobodan za Real Madrid

                          Gattuso:'Palermo će biti moja sreća'

                          Italija - Brazil usred kaosa

                          - Ovo nije zabava

                          - Velika utakmica Kupa Konfederacija večeras,ali zemlja je bure baruta

                          - Sukobi između prosvjednika i policije,dvoje mrtvih,opsada na FIFA- in hotel

                          - Prandelli:'Mi ostajemo ovdje'

                          Ovdje je Benitez:'Zovite me Don Rafe. Nadam se da će Cavani ostati'

                          Cassano: Genoa ga pokušava oteti Parmi

                          Jovetić: Marotta pokušava sa kartom Gabbiadini

                          Blanc rekao da PSGu, Ancelottiu dvogodišnji ugovor sa Realom

                          Comment



                          • Мертенс стигао у Напуљ на прегледе.

                            The Belgian international attacking wide man flew in this morning and went through the final details to complete his €9.5m transfer.
                            Сјано је ово појачање и за Наполи и за лигу, то вероватно значи да Бенитез нема поверења у Пандева, јер је мала вероватноћа да ће нпр. склањати Инсињеа. У осталом све зависи како ће играти Наполи јер од Мацаријеве 3-5-2 неће бити ништа како видим. Црта се нека 4-2-3-1, тројка иза шпица Инсиње-Хамшик-Мертенс....одлично је то.

                            Comment


                            • Napoli ce imati gotivan tim. Timovi koji hoce Cavani-a se sveli na Real, jer on hoce samo tamo, tako da ono. Mozda bude trazio igraca uz pare, jer im Real nece dati 60 miliona.

                              Hoce Rafa Callejon-a, samo ne znam sta ce mu isti.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Баш сада размишљам и долазим до закључка да им је голман највећа рупа, Де Санктис баш извикан голман.

                                Добро ће се Наполи испрсити у ЛШ, неће они баш бити лак залогаљ, поготово не у Напуљу, ето бодова за Италију.

                                Јувентус напада врх, док је реално очекивати да Наполи и Милан оду бар међу топ16, доста је то бодова, скроз кул. Мада код Наполија остаје да се види то горуће питање, Кавани, тј. ако он оде ко ће доћи као замена.

                                Не верујем да ће Каљехон доћи, поготово сада када је стигао Блегијанац....једино као део договора око Каванија.

                                Comment

                                Working...
                                X