Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

    [quote author=manda link=topic=1259.msg124829#msg124829 date=1271798857]
    Ofsajd je bio,ali penala nije bilo,na usporenom se vidilo da ga nije ni dirnuo!
    [/quote]
    ako to kazu Italijani koji navijaju za Inter onda ne vidim razlog zasto im ne bi vjerovali
    It's not just a club - It's a history It's not only a victory - It's passion They're not just players - They are legends

    Comment


    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

      ma kakve veze dal bio ofsajd ili penal. kada opale viktorije na kampu ima da bude 2-0 vec posle 15minuta.
      Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

      madden balkanska liga

      Comment


      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

        Ofsajd ili ne Inter je pobedio. To je fudbal. $%&5qw7

        Zato uglavnom sledi kazna u drugoj utakmici. h5g6k8

        Ali Inter ima veliki ulog, finale LŠ. Neće tek tako prokockati. Mada Nou Kamp je Nou Kamp. @(*6sd$% Ma samo da Lion dobije Bajern. '65slif

        Comment


        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

          [quote author=red devil link=topic=1259.msg124832#msg124832 date=1271799048]
          ako to kazu Italijani koji navijaju za Inter onda ne vidim razlog zasto im ne bi vjerovali
          [/quote]
          Ako kazu italijani onda dobro! @(*6sd$%
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

            Ma ne izvlacim se ja, samo konstatujem da je bio cist ofsajd, sta sad desava se jbg, fudbal je to. @(*6sd$%
            Kod onog nedosudjenog penala, mislim da je jedina greska sto je Alves dobio zuti. Vidi se da je bilo malo kontakta sa ledja, a Sneijder nije ni pipnuo loptu, ali opet mislim da je to isuvise bilo blago za penal u polufinalu LS.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

              [quote author=Vladan link=topic=1259.msg124811#msg124811 date=1271797656]
              Havijer Zaneti je legenda,i lijevo i desno,i naprijed i nazad,CAR l5'%9
              [/quote]

              +*@WT*48* Zaneti je institucija čoveče. INSTITUCIJA!!!


              Comment


              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                Интер је показао да може да игра са барсом и биће врло занимљив реванш. Реално биће велико изнанађење ако Барса не прође и не освоји на крају.
                http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                Comment


                • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                  Svi znamo da je Nou Camp cudo,i da Barca ove sezone igra odlicno kod kuce.Svi su posebno motivisani kod kuce...Guardiola ce smisliti nesto,znam 100%...a i Messi ce jos jednom dokazati ko je i sta je....

                  Comment


                  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                    Svaka cast za Inter,bit ce tesko na Nou Kampu,ali nadam se,da ce uspjeti.

                    Comment


                    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                      Kao sto sam ocekivao i rekao,Murinho je stavio u dzep Messija a ujedno i Guardioli odrzao cas iz fudbala,svaka cast Messiju,ali jos je on daleko od Zidana,Ronalda,Ronaldinha,Maradone itd itd.

                      Comment


                      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                        [img width=611 height=768]http://vukajlija.com/posteri/nestao-8645.jpg?1271862320[/img]

                        Comment


                        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                          Videcemo da li ce takva slika da se postavlja posle Nou Campa...
                          Siguran sam da ce covek odigrati na najvisem nivou...

                          Comment


                          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                            Ako mu se vrati Maikon, tesko.

                            Comment


                            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                              Koliko sam citao Maicon ide na operaciju,mislim da nece biti spreman za revans

                              Comment


                              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                                [quote author=mr.gold link=topic=1259.msg125040#msg125040 date=1271875755]
                                Ako mu se vrati Maikon, tesko.
                                [/quote]

                                Ide na operaciju zuba.Izgleda da ce propustiti revans...
                                Veruj mi mr. gold,domaci teren je domaci teren.Opusteniji si,pred svojom publikom si,bolje si orijentisan,brze se kreces,i lakse dajes golove...Mogu i Maicon i Zanetti da ga cuvaju,ali sam siguran da ce opet dati barem 1 gol...

                                Comment

                                Working...
                                X