Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

    [quote author=phenom link=topic=1259.msg125044#msg125044 date=1271876723]
    Ide na operaciju zuba.Izgleda da ce propustiti revans...
    Veruj mi mr. gold,domaci teren je domaci teren.Opusteniji si,pred svojom publikom si,bolje si orijentisan,brze se kreces,i lakse dajes golove...Mogu i Maicon i Zanetti da ga cuvaju,ali sam siguran da ce opet dati barem 1 gol...
    [/quote]


    Verujem ja tebi.
    Ali ti ne verujes meni da ce Barsa ispasti +*@WT*48* +*@WT*48*

    Comment


    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

      Videcemo mi to jos.... $#^%RT

      Comment


      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

        [quote author=phenom link=topic=1259.msg125044#msg125044 date=1271876723]

        Veruj mi mr. gold,domaci teren je domaci teren.
        [/quote]
        Plus Kengur na golu... +*@WT*48*
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

          Kengur nije primio gol na Vozdovcu xxxx minuta....
          Ovo nije Vozdovac,ovo je....Engleska $#^%RT

          @R&}*

          Comment


          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

            Lyon katastrofa,Bajern zasluzeno dosao do pobjde,steta sto sudija dade crveni Riberiju.Roben fenomenalan,covjek odluke po ko zna koji put.Ko god od ove dvije ekipe prodje,nema sta da trazi protiv Intera ili Barcelone.

            Comment


            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

              [quote author=Layzick link=topic=1259.msg124992#msg124992 date=1271847562]
              Kao sto sam ocekivao i rekao,Murinho je stavio u dzep Messija a ujedno i Guardioli odrzao cas iz fudbala,svaka cast Messiju,ali jos je on daleko od Zidana,Ronalda,Ronaldinha,Maradone itd itd.
              [/quote]

              Tu se bas i ne mogu sloziti posto su i taj Zidan,Ronaldo,Ronaldinho... imali dosta svojih "zaboravi" utakmica tokomkarijere.Ne postoji igrac koji ne zakaze ponekad.Mesi ce u 2. utakmici dati makar 1 ,smem da se kladim (al' ne u lovu) h5g6k8

              Comment


              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                [quote author=dart gunner link=topic=1259.msg125021#msg125021 date=1271868174]
                [img width=611 height=768]http://vukajlija.com/posteri/nestao-8645.jpg?1271862320[/img]
                [/quote]
                bojim se da ga ne pronadje Murinho sledece nedelje....
                It's not just a club - It's a history It's not only a victory - It's passion They're not just players - They are legends

                Comment


                • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                  [quote author=ferrari1 link=topic=1259.msg125076#msg125076 date=1271884248]
                  Lyon katastrofa,Bajern zasluzeno dosao do pobjde,steta sto sudija dade crveni Riberiju.Roben fenomenalan,covjek odluke po ko zna koji put.Ko god od ove dvije ekipe prodje,nema sta da trazi protiv Intera ili Barcelone.
                  [/quote]

                  Ako ono nije za crveni ne znam sta je! Riberi me jako razocarao.Razumem ja da njega peglaju na svakoj utakmici do iznemoglosti ali ni to nije opravdanje jer onako je mogao onog Lopeza da napravi invalidom.Roben opet fenomenalan mada je ostavio malu mrlju kada nije hteo da asistira u onoj sansi 3 na 1,primio se malo previse sto se videlo i kada ga je Van Gal izveo iz igre (jedino je trebao da se ljuti pre svega sam na sebe sto nije asistirao u onoj situaciji)

                  Comment


                  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                    Lion je propustio svoju sansu,naivni Tulalan da dobije dva zuta u 5minuta,ne mogu da vjerujem! *%@(D!RY-
                    Riberi nije trebao biti iskljucen,ipak se moglo progledati kroz prste,i dati mu zuti karton,radi polufinala!
                    Tesko da ce Lion proci! (%fsd%&j
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                      samo mi nije jasna jedna stvar:kako je Inter dao Barsi 3 gola iz 158 pasova a Lyon je npr.veceras imo 220 pasova a nije 5 puta posteno preso centar h5g6k8
                      It's not just a club - It's a history It's not only a victory - It's passion They're not just players - They are legends

                      Comment


                      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                        [quote author=manda link=topic=1259.msg125082#msg125082 date=1271886080]
                        Lion je propustio svoju sansu,naivni Tulalan da dobije dva zuta u 5minuta,ne mogu da vjerujem! *%@(D!RY-
                        Riberi nije trebao biti iskljucen,ipak se moglo progledati kroz prste,i dati mu zuti karton,radi polufinala!
                        Tesko da ce Lion proci! (%fsd%&j
                        [/quote]

                        Ako krenemo gledati kroz prste takvim startovima fudbal ce uskoro postati rizicniji sport od boba,ski spusta i auto trka zajedno

                        Comment


                        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                          [quote author=milanche link=topic=1259.msg125084#msg125084 date=1271886280]
                          Ako krenemo gledati kroz prste takvim startovima fudbal ce uskoro postati rizicniji sport od boba,ski spusta i auto trka zajedno
                          [/quote]
                          Problem je sto se to tolerise grubim igracima kao sto su Gatuzo,Balak,Van Bomel...,a kada neki igrac koji ne pravi prekrsaje to uradi to se ne tolerise i sankcionise!
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                            [quote author=milanche link=topic=1259.msg125078#msg125078 date=1271885241]
                            [quote author=Layzick link=topic=1259.msg124992#msg124992 date=1271847562]
                            Kao sto sam ocekivao i rekao,Murinho je stavio u dzep Messija a ujedno i Guardioli odrzao cas iz fudbala,svaka cast Messiju,ali jos je on daleko od Zidana,Ronalda,Ronaldinha,Maradone itd itd.
                            [/quote]

                            Tu se bas i ne mogu sloziti posto su i taj Zidan,Ronaldo,Ronaldinho... imali dosta svojih "zaboravi" utakmica tokomkarijere.Ne postoji igrac koji ne zakaze ponekad.Mesi ce u 2. utakmici dati makar 1 ,smem da se kladim (al' ne u lovu) h5g6k8
                            [/quote]
                            Mesi je vec sad bolji od Ronaldinha i to za klasu bolji,Ronaldinho je trajao 3-4 godine,a ja da pamtim protiv velikih ekipa da je odigrao utakmicu je bilo protiv Reala na Bernabeu kada je dobio one silne ovacije i protiv Celzija,kada su ga izbacili u osminu finala.Lako je biti najboli protiv Bilbaoa,Sosijedada,Santandera,treba biti najbolji u najvecim utakmicama,a on nikad nije bio,sjetimo se one godine kada je Barselona postala sampion,nidje ga nije bilo ni protiv Benfike,protiv Milana je imao onu asistenciju i nije se vidio vise,mec protiv Arsenala je dobio stari Larson,kada je usao u igru.SP Korea/Japan je osvojio,ali ga je osvojio drugi Ronaldo,onaj mnogo veci od Dinha!Tada je u punoj snazi bio i Rivaldo,2006 u Njemackoj je bio presmijesan igrac,Zidan sa 34 godinu ih je vrtio po terenu,od tada je covjek ispario,i to ne moze biti jedan od najboljih igraca svih vremena,karijera mu jednostavno prekratko trajala na najvecem nivou da bi mogao da bude jedan od velikana.Ja od kad pratim fudbal nisam vidio boljeg cirkusanta od Denilsona,ono sto je on mogao s loptom nisam siguran da je iko drugi mogao,ali jedno je fudbaler,a nesto sasvim drugo klovn,cirkusant!
                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                              [quote author=red devil link=topic=1259.msg125083#msg125083 date=1271886103]
                              samo mi nije jasna jedna stvar:kako je Inter dao Barsi 3 gola iz 158 pasova a Lyon je npr.veceras imo 220 pasova a nije 5 puta posteno preso centar h5g6k8
                              [/quote]

                              Ma Barca je primila 3 glupa gola,al nema veze,ne prave oni iste greske 2 puta,i guardiola nije glup trener,tako da Barca ima velikeeee sanse da prodje...

                              Comment


                              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                                A kako su me razočarali ovi iz Lyona... znači, igrali totalno bez m..a čak i sa igračem više. Zapravo, bolje su igrali 10:10 nego dok su imali 11:10 . Znači, strašno kukavički i bedno, ne zaslužuju finale osim ako ne naprave pravu havariju na domaćem terenu.
                                Što se tiče Bayerna, odlična igra s' obzirom na okolnosti. Nekako mi se čini da njih niko nije uzimao za ozbiljnog kandidata za finale, a oni eto ih skoro pred vratima.
                                Što se tiče Vladanovog komentara o Ronaldinju - slažem se 100% . Lik koji se u zadnjih par godina samo izležava po terenu, diže ruke i beči se u pravcu sudije . Barselona ga je trebala prodati godinu dana ranije, kada bi za njega mogla uzeti duplo više love nego kada su ga prodali.


                                Comment

                                Working...
                                X