Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2013/2014

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
    Dajte neko objasnjenje za taj sopcast...
    Potraži na netu i instaliraj. Posle toga odeš na neki sajt tipa http://www.wiziwig.tv/index.php?part=sports i pronađeš sopcast link i pokreneš ga u prethodnom instaliranom sopcastu. Jednostavno, ako neko zna neka objasni bolje.

    Comment


    • Originally posted by AIRBORNE View Post
      Neka caka postoji, samo nagadjam ali @Vladane postoji li sansa da posle razgovora sa Engl. bude ponovo odobren termin?
      Nadam se druze, mislim da su i oni svjesni da SK sa tim problemom nema nikakve veze, vidjecemo sto vrijeme nosi.
      sigpic

      Comment


      • Ja sam načuo da zaista ovo nema veze sa Sport Klubom, već sa SBB-om. Naime, SBB je širom evrope prodavao platforme Total TV i nettvplus, koje u svojoj ponudi imaju SK 1, 2 i 3. Međutim, SK ima prava za Premier League samo na prostorima Ex-YU zemalja (pojedine zemlje) ali ne i za zemlje gde je putem Total TV-a i nettvplus-a program išao. To su mahom zemlje zapadne evrope (Nemačka, Holandija, Francuska...) a tamo druge kuće imaju pravo na Premier League.

        Mislim da je tu nastao problem.
        "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

        Comment


        • Originally posted by Mags Serbia View Post
          Ja sam načuo da zaista ovo nema veze sa Sport Klubom, već sa SBB-om. Naime, SBB je širom evrope prodavao platforme Total TV i nettvplus, koje u svojoj ponudi imaju SK 1, 2 i 3. Međutim, SK ima prava za Premier League samo na prostorima Ex-YU zemalja (pojedine zemlje) ali ne i za zemlje gde je putem Total TV-a i nettvplus-a program išao. To su mahom zemlje zapadne evrope (Nemačka, Holandija, Francuska...) a tamo druge kuće imaju pravo na Premier League.

          Mislim da je tu nastao problem.
          Ово је прво што сам помислио..... Чекамо реакцију одговорних у СББ/Тотал тв.....
          винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

          Comment


          • Originally posted by AleksaVP View Post
            Potraži na netu i instaliraj. Posle toga odeš na neki sajt tipa http://www.wiziwig.tv/index.php?part=sports i pronađeš sopcast link i pokreneš ga u prethodnom instaliranom sopcastu. Jednostavno, ako neko zna neka objasni bolje.
            Znaš šta se meni desi kada hoću da instaliram ovu najnoviju verziju Sopcasta. Krene instalacija i dođe negdje do pola, onda je pojavi problem, "Program has stopped working". i prekine instalaciju. Znaš li Aleksa druže kako da to riješim tj u čemu je problem?

            Comment


            • Originally posted by conviction11 View Post
              Znaš šta se meni desi kada hoću da instaliram ovu najnoviju verziju Sopcasta. Krene instalacija i dođe negdje do pola, onda je pojavi problem, "Program has stopped working". i prekine instalaciju. Znaš li Aleksa druže kako da to riješim tj u čemu je problem?
              Pojima ti nemam

              Ja sam to davno instalirao i stoji mi u kompu. Retko gledam preko njega jer mnogo secka a i mizeran mi je net.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Mala ispravka, nesporazum. Kompletan njemacki kup od sledece sezone na SK
                Lijepo, nadam se da ces jednog dana napisati Seria A se vraca na SK

                Comment


                • Zašto Ruska premier liga ne ide HD-u? Sad u subotu 13h Ruska liga: CSKA – Zenit DIREKTNO, bilo bi lepo...

                  Comment


                  • U poslednja dva kola "Premijer lige" sve utakmice počinju u 16h. Da li to znači da tada neće biti nijednog prenosa?

                    Comment


                    • Poslednje kolo je u nedelju 11. maja i sve utakmice počinju u 16h (CET). Tada će biti prenosa.
                      "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                      Comment


                      • I hoće li biti kakvo zvanicno objašnjene od SK u vezi sa ovim zakidanjem gledalaca

                        Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by erotica View Post
                          I hoće li biti kakvo zvanicno objašnjene od SK u vezi sa ovim zakidanjem gledalaca
                          i mene i jos dosta nas to zanima ...

                          sve druge tv kuce imaju bar jednu utakmicu u terminu od 16.00 ...

                          molimo nadlezne da se izjasne o ovome problemu tj. da daju konkretno objasnjenje ...

                          Comment


                          • Срамотно је то што ћуте ко задње пи*ке, али вјерујем да имају одлично оправдање, само још да га пласирају.... Ако могу Нијемци дати 5 преноса за викенд, што би ми Енглези давали више.....

                            Мене у ствари не нервира толико што нема Премијер лиге,немају ни Бугари колико видим на тв програму Диеме и Нове Спорт. Нервира ме што у термину од 16 часова нема ни Чемпионшипа (док код Бугара има), због некаквог глупог тениса и мото џипија - то гледа (кад не игра Ђоковић) цијела 2% овог форума, док ми остали љубитељи (а што је још важније претплатници) јединог битног спорта пребацујемо на Еуроспорт 2...
                            винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                            Comment


                            • A i to što kažeš za eurosport. Nisam gledao svabe u tom terminu 3-4 godine, sad makar mogu odgledati koju utakmicu Bundeslige

                              Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

                              Comment


                              • Da li ima informacija šta će Sport Klub prenositi u sezoni 2014/2015??

                                Comment

                                Working...
                                X