Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2013/2014

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Finale njemackog kupa u fudbalu samo na Sport Klubu
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Nije do SKa, bice jos gasenja signala ostalih TV kuca koje drze prava za PL.
      Naravno, hoce li biti sada vracanja para ili ce jos da zavrnu TV kuce
      Ali zaista ne razumem sta PL dobija ovim potezom... apsolutno nista!
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Originally posted by AIRBORNE View Post
        Naravno, hoce li biti sada vracanja para ili ce jos da zavrnu TV kuce
        Ali zaista ne razumem sta PL dobija ovim potezom... apsolutno nista!
        Otom - potom, vjerujem da ce sve biti ok na kraju, ako neki termin mora da otpadne taj subota 16h je najbolji definitivno.

        Imaju oni svoje razloge, ne smijem jos nista da otkrivam i steta je sto su se koplja slomila i na SKu izmedju ostalih koji nista nisu krivi, ali izgleda da mora tako.

        Nego zanimljivo da konkurencija lijepo prenosi ove kupove, prvo spanski, sad i njemacki, do finala. Finale, ono najvaznije, uzima SK
        sigpic

        Comment


        • Mala ispravka, nesporazum. Kompletan njemacki kup od sledece sezone na SK
          sigpic

          Comment


          • Pa kakav je ugovor SK sa BPL ? Sumnjam da ovi mogu tek tako da u pola sezone kazu nema vise prenosa subotom od 16..valjda imaju i emiteri neku zastitu u tim ugovorima..

            Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

            Comment


            • Trenutno, mozda ce se stvari promijeniti. A naravno da mogu, sjeti se kad je SK uzeo PL, mogao je i po tri utakmice u tom terminu da prenosi, na sva tri kanala koja idu i preko sateita. Po dva prenosa su konstantno isla subotom od 16h i tako dvije godine, da bi trece godine stigla zabrana da moze samo jedan mec da se prenosi u tom terminu.
              sigpic

              Comment


              • stvarno nema smisla,pa tolike milione izvalis za tv prava i onda te handre kako hoce,to onda ispade pravi robovlasnicki ugovor

                Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

                Comment


                • Ај што се не преноси ПЛ, због забране ФА могу и схватити. Али није јасно због чега не иде пренос Чемпионшипа - управо на румунском ГСП ТВ (фри-ту-ер канал) иде Чарлтон - КПР - утакмица није нешто посебно, али је далеко боља од Венус Вилијамс!

                  Што се тиче Њемачког купа, свака част, али то није ништа посебно. АРД годинама преноси по 1-2 утакмице купа и ко има Тотал ТВ, куп већ сада може гледати... И ко нема Тотал може исти канал наћи на Астра 19.2 источно....

                  Срећом па НБА на СК иде у нормалним терминима (бар ови недељни мечеви) па се нећу жалити још ово кратко што ми траје уговор...
                  винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                  Comment


                  • evo za primjer dajem spanski c+ fudbal ide na satalitu ... kako imaju pravo na prenos utakmice city-stoke ako su svi dobili zabrane ... preko njemackog sky-a isto uredno isla utakmica arsenala u terminu 16.00 ... kako to da smo sport klub ima zabranu emitovanja u ovom terminu ...

                    Comment


                    • Vjeruj mi da nije do SKa, u to sam se i sam uvjerio. Ne smijem da objavim i da iznesem zasto i tacno zbog cega jos uvijek, ako dobijem dozvolu bice sve ovdje, SK ce mozda izaci sa javnim obavjestenjem, ali stvarno nije do njih. Bice jos gasenja signala ostalim emiterima, nije SK jedini ove nedelje ostao bez termina subota 16 sati.
                      sigpic

                      Comment


                      • Inace SK ima pravo sve te utakmice koje idu u terminu od 16 sati subotom da daje u snimku, da je izgubio nesto pa barem toga ne bi bilo.
                        sigpic

                        Comment


                        • A jel ima neko objasnjenje od Engleza zbog cega taj potez? Tesko objasnjivo

                          Comment


                          • Neka caka postoji, samo nagadjam ali @Vladane postoji li sansa da posle razgovora sa Engl. bude ponovo odobren termin?
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Ma ja se pomirio sa tim da vecinu utakmica koje zelim da pogledam, da to nije moguce na tv-u, tako da me ne bi pogodilo i da sk ne prenosi vise Engleze.

                              Comment


                              • Dajte neko objasnjenje za taj sopcast...

                                Comment

                                Working...
                                X