Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2013/2014

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    mada sam čuo da će Nova da prenosi žabare pa ako je to tačno onda nema zime.
    a zašto onda ne bi bilo zime ?

    oni imaju samo jedan kanal što automatski znači manje utakmica, a još nisu ni sportski pa je pitanje da li bi i prenosili u svim terminima

    na areni je idealno, utakmice na svim kanalima i još čak i multiprenos po nekad
    Last edited by dj90; 05-01-14, 18:01.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Dok Areni ne isteknu prava i nova budu na trzistu niko nista ne moze posto imaju ekskluzivu.
      A moze SK da otkupi ta prava od Arene, recimo da se trapme, Spanska liga plus recimo Portugalska u zamenu za Italijansku

      Ja na Kopernikusu nemam ni tu Novu. Od kako ubacili one glupe pinkove kanale, nijedan novi kanal. Od sportskih imam sport klubove i arenu1. Na areni jedan jako retko ima direktnih prenosa, a ovi iz Kopernikusa obecali da ce ubaciti i ostale arene kada ubace digitalnu, a kada ce ta digitalna to niko ne zna.

      Comment


      • U teoriji moze, u praksi nema sanse posto Primera ima Real i Barsu, Ronalda i Mesija, svakako se masu gleda. A i realno sad kad je Atletiko ovakav to je druga liga. Kopernikus dobro saradjuje sa SBBom, imaces Novu. Nova ce u februaru dobiti nacionalnu frekvenciju, svi ce je imati sem mozda Telekom.
        sigpic

        Comment


        • Pa i taj Atletiko nece dugo potrajati, vec na leto im idu Kosta i Koke. Gledace ih masa klinaca kojima su Mesi i Ronaldo super junaci i prepucavace se preko neta koji je bolji, a dotle cu ja na areni 1 da cekam da mi puste reprizu .

          Comment


          • I ja mislim da nece, ali ova Primera je sasvim ok, nisu dva tima otisla 30 bodova ispred. Gleda se Primera po podacima koje imam bas dosta u Srbiji, Hrvatskoj, BiH i Sloveniji.
            Jbg ako bi se Kopernikus priklonio Telekomu previse, a odaljio od SBBa onda bi mozda imao 4 Arene, a samo jedan SK
            sigpic

            Comment


            • E Vladane, Vladane, podetinjio si ti skroz kada je tebi Primera ok . Ja ti tvrdim da bi zabari bili gledaniji, postavi anketu ako ne verujes .

              A na Kopernikusu se vec pola godine vrti reklama da imaju sve sport klubove i arene, a u realnosti fale tri arene koje najavljuju sa ubacivanjem digitalne. Ako ubace arenu234, a izbace neki sk onda su stvarno degenerici.

              Comment


              • Ne, ne, Calcio je meni vazda bio zakon za Primeru, ali je cinjenica da je ova sezona dobra kad je i Atletiko u trci. Da postavim anketu pjeske bi Calcio dobio, ali forumi nisu mjerodavni, mala je ovo baza, bi li ti ikad rekao da su djeciji kanali gledaniji od sportskih u Srbiji? A Pink najgledaniji, to su zvanicna mjerenja, ovdje ga garant niko ne gleda.
                sigpic

                Comment


                • Ja gledam Pink.
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • PRINCE, ja od sportskih kanala imam dva Eurosporta i jednu Arenu pa se snalazim preko strimova. U početku nije lako ali navikneš se. Probaj

                    Comment


                    • A ja ne znam sto tebe cudi to za Pink kada vecinu srpskog stanovnistva cine penzioneri i nisko obrazovani. Normalno je da takve kategorije ljudi se odusevljavaju programom koji im pruza Pink. Mada takve kategorije ljudi manje prate strani sport, pa verujem da ne bi bilo iznenadjenja po pitanju da li su Italijani gledaniji od Spanaca .
                      Last edited by Lion; 05-01-14, 23:04.

                      Comment


                      • Originally posted by DelBoy View Post
                        PRINCE, ja od sportskih kanala imam dva Eurosporta i jednu Arenu pa se snalazim preko strimova. U početku nije lako ali navikneš se. Probaj
                        Brate, muka mi je vise od strimova sa arapskim komentatorima i od budala u kladionici od kojih ne mozes normalno da pratis tekmu.

                        Comment


                        • Ja sam ubacio sbb-ovu kablovsku gold paket neki ubacih ga 2 dana pre Nove godine znaci kablovska,net 15 mb/s i fiksni telefon oko 3000 dinara iznosi mesecno dosta povoljna ponuda imam od sportskih ES 1 i 2 SK 1,2,3 i golf,trenutno posto jos nisam dobio hd risiver treba to jos da mi ubace.Sasvim sam zadovoljan programima,iako jos uvek gledam Juventus reko stream-ova ali obicno Italijanskih ili Engleskih komentatora.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Imamo jednu dobru i jednu još bolju vest za vas:

                            U finalu Kupa Španije igraće se EL CLASICO
                            Finale Kupa Španije prenosiće SAMO SPORT KLUB

                            Comment


                            • Koji je datum odigravanja?

                              Comment


                              • Originally posted by tantuz View Post
                                Koji je datum odigravanja?
                                Originally posted by conviction11 View Post
                                Da dodam još, finale Kupa Kralja se igra 19. aprila na stadionu Valensije, Mestalji.
                                ..

                                Comment

                                Working...
                                X